vaistai.lt
Gydytojas Valdemaras Kruminis: „Menopauzė moteriai gali tapti rimtu išbandymu“
Nors norėtume, kad jaunystė tęstųsi amžinai, tačiau tenka susitaikyti, kad gyvenimas būtent tuo ir yra vertingas bei įdomus, kad niekada nestovi vietoje. Kai ateina tam tikras laikas, pastebime pokyčius ir savo sveikatoje bei savijautoje. Jeigu vyrams, kaip dažnas kalba, prasideda antra jaunystė, tai moterims tenka išgyventi ne tokius malonius pojūčius, kai jos susiduria su menopauze.
Medikai paneigia šešis dažniausius mitus apie skiepus

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras minėdamas tarptautinę Imunizacijos savaitę pateikia šešių dažniausiai pasitaikančių mitų apie skiepus sąrašą, kurį sudarė Ligų kontrolės ir prevencijos centras Jungtinėse Amerikos Valstijose. Čia aptariamos šešios dažniausiai pasitaikančios klaidos suvokiant, kas yra skiepai, kurias dažnai kartoja tėvai, nurodydami kaip priežastis abejoti vaikų skiepijimo prasmingumu. Jei sveikatos priežiūros darbuotojai pateiks teisingus kontrargumentus, mums pavyks ne tik išsklaidyti tėvų nerimą, bet ir paskatinti aklai netikėti prieš skiepijimą nukreiptais „faktais“.

Paaiškėjo geriausi Kauno metų gydytojai
Tarptautinės medicinos darbuotojų dienos proga Kaune apdovanoti geriausi metų gydytojai. Svarbiausioje „Metų gydytojo“ nominacijoje apdovanotas Kauno klinikų Akušerijos skyriaus vadovas Valdas Gintautas. Jam apdovanojimą rotušėje įteikė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. „Noriu kauniečiu vardu pasveikinti visus mūsų miesto gydytojus. Kauno medikai yra žinomi, vertinami ir mylimi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, - sveikindamas medikus kalbėjo Kauno meras V. Matijošaitis.
Psichologai atskleidė vieną geriausių būdų pasikelti nuotaiką
Ką darote, kai jaučiatės nusiminę? Kaip bandote pakelti sau nuotaiką? Tikriausiai naujais pirkiniais, pamalonindami savo skrandį gardžiais skanėstais ar tiesiog išlekiate į miestą pasisėdėti su draugais. Vis tik naujausi psichologų tyrimai atskleidžia, kad šie būdai iš tiesų nuotaiką pakelti padeda tiek pat, kaip ir nieko neveikimas, rašo huffingtonpost.com.
Triukai, kurie pagerina odos būklę ir išvaizdą
Pavasaris dažniausiai išryškina tai, ko mes nenorime matyti – papilkėjusi oda tikrai nedžiugina. Kaip ją atgaivinti? Kaip tinkamai pasirūpinti? Pabandykite išmėginti šiuos paprastus, tačiau veiksmingus patarimus, kurie pagražins jūsų odą.

Odos šepetėlis
Dabar odos priežiūros srityje vyrauja tikri atradimai. Galima įsigyti įvairiausių odos priežiūros aparatų, kurie, tikinama, saugo nuo ankstyvųjų odos raukšlių, išvalo inkštirus ir ją masažuoja. Jeigu prijaučiate tokiems išradimams, tuomet galite išmėginti naujoves. Tiesa, jos atsieis tikrai nepigiai.

Pernykščio derliaus grūdų saugojimui – ypatingas dėmesys

Praėję metai buvo sėkmingi Lietuvos grūdų augintojams, tad daugelio sandėliuose dar saugomi derliaus likučiai, skirti ne vien sėjai, bet ir maistui ar pašarams. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kad šiuo metu grūdų sandėliavimo sąlygoms privalu skirti ypatingą dėmesį. Todėl artimiausiu metu numatoma vykdyti sustiprintą grūdų laikymo kontrolę, ypač pirminės pašarų gamybos ūkiuose.

 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos