vaistai.lt
Išsėtinę sklerozę įmanoma sustabdyti
„Šiuolaikiniai gydymo metodai leidžia pažaboti vieną sunkiausių neurologinių ligų – išsėtinę sklerozę. Nors Lietuvos žmonėms prieinamas ir kompensuojamas beveik toks pat gydymas, kaip ir išsivysčiusių pasaulio šalių gyventojams“, – Tarptautinę išsėtinės sklerozės dieną, kuri minima kasmet paskutinįjį gegužės trečiadienį, Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos surengtoje spaudos konferencijoje „Ar įmanoma sustabdyti išsėtinę sklerozę?“ teigė gydytojai specialistai.
Sezamų aliejus užkerta kelią aterosklerozei
Mokslininkai iš Rio de Žaneiro universitetų pataria valgyti daugiau maisto, kuriame gausu sezamo sėklų. Pasirodo, kad šie maisto produktai padeda organizmui kovoti su oksidaciniu stresu. Ypač naudingas yra sezamo aliejus, - skelbia Times of India.
Kefyro kokteilis, kuris padės svorį mesti greičiau
Siūlome lengvą sprendimą norintiems greitai sulieknėti. Lieknėjimo plano principai aiškūs: padidinti racione baltyminio maisto (kiaušinių, mėsos, žuvies, varškės ir pieno produktų) ir visiškai atsisakyti duonos, cukraus ir rafinuotų angliavandenių bei gerti daug vandens. Patarimų tinklalapis takprosto.cc siūlo nepamiršti, jog yra dar vienas svarbus lieknėjimo proceso momentas – kūną būtina išvalyti nuo toksinų. Todėl žarnynas turi veikti gerai.
Veiksmingiausios naminės priemonės nuo raukšlių ir odos grožiui. Pataria plastinės chirurgijos specialistas
Nors bėgant metams atsirandančios raukšlelės yra visiškai natūralus reiškinys, vis tik daugelis mūsų šiuos procesus nori kiek įmanoma labiau atitolinti. Tačiau ar įmanoma sustabdyti senėjimo procesus? Pasaulyje pripažintas ir didelę patirtį turintis plastinės chirurgijos specialistas Anthony Younas tikina, kad ne, tačiau įmanoma padaryti taip, kad jie būtų mažiau pastebimi, ir tam, anot jo, nereikia gultis po gydytojo skalpeliu.
Kaip padidinti IQ
Kanadiečių studija, publikuota žurnale „EBioMedicine“, įrodė, kad vaikai, kurių mamos nėštumo metu vartoja daugiau vaisių, praėjus metams po gimimo pasižymi geriau išsivysčiusiomis kognityvinėmis funkcijomis, – rašo upi.com. Tyrėjai iš Albertos universiteto (the University of Alberta) išsiaiškino, kad vaikai, kurių mamos besilaukdamos valgė daugiau vaisių, geriau atliko standartizuotus testus, vertinančius vystymąsi ir mokymosi gebėjimus.
 


Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos