Ypatingi pasiūlymai

Prisirašiusiems prie "Bendrosios medicinos praktika" šeimos klinikos pacientams nuo 2014 11 15 iki 12 31 – ypatingos sveikatos ir grožio paslaugų kainos*:

Viršutinių vokų pakėlimo operacijos kaina – tik 780 Lt (225,90 €) vietoje 2310-2500 Lt (669,02 -724,05 €)
Operacija rekomenduojama esant užkritusiems akių vokams, dėl kurių veidas atrodo pasenęs ir liūdnas, vargina akių ašarojimas, jaučiamas diskomfortas žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu, skaitant.

 

Tabako dūmai – šiurpą keliančių chemikalų rinkinys
Kasmet trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Ja siekiama atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti tabako ir cigarečių, susimąstyti apie savo ir artimų žmonių sveikatą. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro darbuotojai šia proga primena kelis svarius argumentus, kurie turėtų padėti išguiti žalingą įprotį iš savo gyvenimo. Anot visuomenės sveikatos specialistės Ivetos Venckutės, daugelis rūkančiųjų turbūt net nekreipia dėmesio į statistiką – grėsmingus faktus, „alsuojančius“ kiekvienam cigaretės „fanui“ į nugarą. Net gąsdinimas plaučių vėžiu tampa nebaisus.
Vyks ŽIV tyrimų savaitė

Visą savaitę - nuo penktadienio iki penktadienio - gyventojai bus kviečiami nemokamai pasitikrinti dėl ŽIV. Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, penktadienį (lapkričio 21d.) prasideda ir iki lapkričio 28 d. (penktadienio) vyks ŽIV tyrimų savaitė. ŽIV tyrimų savaitės iniciatyva Europoje skelbiama likus savaitei iki Pasaulinės AIDS dienos (gruodžio 1-osios). ŽIV tyrimų savaitės iniciatyvos tikslas – per ŽIV tyrimų plėtojimą paskatinti daugiau žmonių profilaktiškai pasitikrinti dėl ŽIV ir taip sumažinti vėlyvosios ŽIV ligos riziką.

Ultravioletiniai spinduliai gali apsaugoti nuo gripo
Naujausi tyrimai rodo, kad vitaminas D turi didelę įtaką imuninės sistemos veiklai ir padeda kovoti su tokiomis infekcinėmis ligomis, kaip gripas.

Kaip kompensuoti vitamino D stygių?
Vitamino D trūkumas siejamas su tokiomis ligomis kaip širdies ligos, vėžys, diabetas, depresija, autoimuninės ligos ir daugeliu kitų. Naujai atlikti tyrimai rodo, kad už kovą su infekcijomis atsakingų baltųjų kraujo kūnelių aktyvavimui būtinas vitaminas D.

Kalėdinis pasiūlymas! Krūtų didinimas ,,Allergan

Krūtų didinimas implantais yra viena populiariausių estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos GROŽIO PASAULIS operacijų, rekomenduojama moterims ir merginoms, kurios nori:

  • padidinti krūtis,
  • pakoreguoti įgimtą ar su laiku pakitusią krūtų formą,
  • ištaisyti dydžio ar formos asimetriją,atstatyti vieną ar abi krūtis po amputacijos dėl onkologinio susirgimo.
6 įdomiausi faktai apie kūno ląsteles
Ląstelė tai gyvo organizmo struktūrinis vienetas, o taip pat ir vienas svarbiausių mokslinių tyrimų objektų. Nors iš ląstelių sudaryta visa gyvybė, tačiau apie jas daugelis žino išties nedaug.

1. Pasak mokslininkų, pirmosios žinomos ląstelės Žemėje atsirado prieš 3,8 mlrd metų. Tai buvo vienaląsčiai organizmai – prokariotai, kurie neturi branduolio ar kitų, ląstelėms būdingų elementų – organoidų. Bakterijos yra prokariotai, o žmogus sudarytas iš eukariotų. Jų skirtingų rūšių organizme yra apie 200, įskaitant odos, raumenų, nervų, žarnyno, kraujo ir kaulų ląsteles.

 


eurovaistone_2014_10_13

ipsen ginkorIeškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos