Panikos priepuoliai: kodėl ištinka ir kaip susidoroti?
Besidaužant širdis, prakaitavimas, drebėjimas, kvėpavimo sutrikimai, skausmas krūtinėje, pykinimas, galvos svaigimas, dusulys... Nesunku šiuos simptomus priskirti net ir širdies smūgiui, tačiau šiuo atveju kalbame apie panikos priepuolius, kurie nėra tokie reti, kaip gali atrodyti.

Panikos priepuolius patiria vis daugiau žmonių
Specialistai pastebi, kad tokia savijauta nėra naujiena daugeliui žmonių – bent kartą per gyvenimą panikos priepuolius patiria net ketvirtis visų žmonių. Dažnai jie ištinka netikėtai, be jokio įspėjimo, o kai kurie tyrimai atskleidžia, kad tai gali būti susiję su itin didele įtampa, stresinėmis situacijomis.


10 svarbiausių patarimų, kaip stiprinti sveikatą darbe
„10 svarbiausių patarimų, kaip stiprinti sveikatą darbe“ yra rekomendacijos, padėsiančios darbdaviams ir darbuotojams įsivertinti ar pakankamai dėmesio jų įstaigoje yra skiriama sveikatos stiprinimui. Rekomendacijos apie sėkmingą darbuotojų sveikatos stiprinimą parengtos netradiciniu, testo formatu. Pateikiama 10 pagrindinių patarimų, kurie išskaidyti į smulkesnius teiginius. Skaitantieji gali žymėti teiginius, kuriuose aprašomų patarimų jų darbovietėje yra laikomasi: kuo daugiau teiginių jie pažymi, tuo labiau jų darbo vietoje yra stiprinama darbuotojų sveikata ir darbingumas.
Organų donorystė: per pusę mėnesio viltis išgyventi suteikta devyniems žmonėms
2015-ųjų pradžia sėkminga Lietuvos donorystės ir transplantacijos procesui. Per pirmąsias penkiolika sausio dienų donorų organai išgelbėjo devynių žmonių gyvybę. Šiais metais jau atliktos dvi inkstų persodinimo iš gyvo donoro operacijos: viena – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, kita – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose. Gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą šių gyvų donorų inkstai grąžino dviem žmonėms.
Norite mesti rūkyti? 10 patarimų, kaip tai padaryti
Remiantis Amerikos vėžio draugijos duomenimis, tik nuo 4 iki 7 proc. rūkančiųjų sugeba atsisakyti šio žalingo įpročio savo jėgomis, nevartodami jokių vaistų ir nesikreipdami pagalbos. Jei ieškote būdų, kaip mesti rūkyti, portalas mensjournal.com siūlo jums 10 patarimų, kaip tą padaryti:

Mesti staiga ar pamažu?
Tikrai yra žmonių, kurie sugebėjo mesti rūkyti iškart, užuot žengę mažais žingsneliais savo tikslo link. Vis dėlto tyrimai rodo, kad staigus šio blogo įpročio atsisakymas neatneša ilgalaikių rezultatų.


Kaukės, padėsiančios atsikratyti dėmių ir nuo spuogų likusių žymių
Gal vyrus randai ir puošia, tačiau tik ne moteris, kurios trokšta puikuotis lygia, švelnia ir vienodos spalvos oda. O randelių ir dėmių dažniausiai neišvengiame nė viena – tai, žiūrėk, koks spuogelis išdygsta, tai saulė nubučiuoja... Dažniausiai ilgainiui randeliai susilygina su odos spalva savaime, tačiau vis tiek išlieka tam tikrų žymių, ką jau kalbėti apie tai, kad pasitelkdamos šiuolaikines priemones, galime pagreitinti gijimo procesus. Bene labiausiai dėmesio reikia nuo spuogų likusiosm žymėms, kadangi kai kurios jų būna tokios, kad namuose tikrai sau nepadėsime. Čia reikalinga stiprioji amunicija: lazerio procedūros ar cheminis odos šveitimas.
Besiruošiantiems į kalnus sukurtas naujas lietuviškas mokomųjų filmų ciklas
Slidinėjimas užsienio kalnų kurortuose tarp lietuvaičių plinta it nesustabdomas virusas. Kelionių organizatorių duomenimis, šiemet didžiausi slidininkų, snieglentininkų srautai plūs į Austrijos Alpes. Kad atostogos kalnuose teiktų kuo daugiau malonumo, kalnams rekomenduojama pasiruošti iš anksto. Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ kartu su Lietuvos sporto universitetu (LSU) sukūrė 10-ies mokomųjų filmų ciklą, skirtą pradedantiesiems ir jau kalnus išmėginusiems žiemos sporto aistruoliams.
 
eurovaistine_300x200_sutaupyk.jpg

ipsen ginkor

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos