vaistai.lt
Gydytoja apie dantų implantavimą: tai visiškai neskausminga procedūra, kurios nereikia baimintis
Implantologija – neatskiriama odontologijos dalis. Kokybiški dantų implantai grąžina pasitikėjimą savimi, suteikia puikią estetinę išvaizdą, o svarbiausia – neapsakomą patogumą ir galimybę vėl patogiai jaustis, lengvai kramtyti. Pasirinkę implantus pacientai gali drąsiai šypsotis, jaustis užtikrintai, mat išvengia nemalonaus svetimkūnio jausmo burnoje, kuris nuolat lydi nešiojant protezus. Pasitikėjimas grįžta daugumai pacientų.
Kaulų čiulpus padovanojęs Edvinas: „Tai, ką patiria donoras, yra tikrai nedidelė kaina“
Iki įtraukimo į Lietuvos negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą šiaulietis Edvinas Naraveckas ne kartą donavo kraujo, tačiau niekada negalvojo, jog šios dvi donorystės rūšys gali būti panašios. Tik vėliau sužinojo, jog kaip ir kraujo, kaulų čiulpų donorystė yra gyva ir nekenkianti sveikatai. Šiandien sostinėje įsikūręs trisdešimt vienerių metų vyras džiaugiasi, jog tuo galėjo įsitikinti ir pats – prieš metus mergaitei padovanodamas savo kaulų čiulpus ir galimybę pasveikti.
Jubiliejinėse Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse geriausiai pasirodė komandos iš Kauno, Gargždų ir svečiai iš Ukrainos

Druskininkuose įvyko dešimtosios Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės. Jose varžėsi 28 komandos iš Lietuvos ir penkios – iš užsienio šalių. Dvi dienas Žaidynių dalyviai skubėjo į kvietimus įvairiose Druskininkų vietose ir teikė pagalbą imituotuose situacijose nukentėjusiems pacientams.

Prestižiniu laikomą darbą iškeitusi į kalanetiką Eglė Afanasjeva: „Tai, ką darai, turi teikti džiaugsmą“
Eglė Afanasjeva savo gyvenimą pakeitė iš esmės – verslo sritį išmainė į kalanetiką. Kurį laiką dirbo samdoma trenere, o prieš pusantrų metų atidarė savo sporto studiją. auna mama sako neturinti laiko pyragų kepimui, tačiau bendravimui su vaiku laiko randa. Dar Eglė priklauso „Rotary“ klubui, parašė knygą apie kalanetiką. Ji24 žurnalistė su Egle Afanasjeva kalbėjosi apie drąsą keistis, apie sveiką gyvenseną, dabar labai populiarius bėgiojimo maratonus, svajones bei tobulėjimą. Prasitarsime – Eglė dar atnaujino flamenko užsiėmimus ir pradėjo studijuoti koučingą.
Problema – pleiskanojanti galvos oda, slenkantys plaukai. Eksperto patarimai
Dilgčiojanti, paraudusi, jautri galvos oda, juntamas tempimas, padidėjęs galvos odos riebalų išsiskyrimas, pleiskanos – tokios problemos vis dažniau kamuoja tiek vyrus, tiek moteris. Norint atsikratyti šių nemalonių pojūčių tikrai nereikia pirkti nemažus pinigus kainuojančių šampūnų, kaukų ar balzamų – pirmiausia reikia žinoti bei nustatyti viso to atsiradimo priežastis.
Daugelis reklamose skambančių teiginių apie papildus – moksliškai nepagrįsti

Maisto papildų gamintojai reklamose ir ant pakuočių dažnai naudoja įvairius teiginius apie jų poveikį sveikatai, tačiau Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) mokslininkai net 90 proc. tokių nuorodų atmeta kaip moksliškai nepatvirtintų. Itin dažnai nepagrįsti teiginiai apie sveikatingumą naudojami reklamuojant probiotikus. EFSA per pastaruosius septynerius metus įvertino daugiau kaip 3 tūkst. teiginių apie sveikatingumą ir tik 8 proc. iš jų pripažino – patvirtino, kad skelbiamas poveikis organizmui yra patvirtintas moksliniais duomenimis ir tyrimais.

 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos