vaistai.lt

Maisto produktai Lietuvoje ir Vokietijoje: prekės ženklas tas pats, sudėtis kitaRugsėjo 19 d. Žemės ūkio ministerijoje bus pristatytas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) atliktas tyrimas, atskleidžiantis žinomų gamintojų maisto prekių, pirktų Lietuvoje ir Vokietijoje, sudėties skirtumus. Laboratorijose ištyrus 33 rūšių maisto prekes, nustatyta, kad net 23 iš jų skiriasi ne tik sudėtimi, bet ir skoniu, spalva ar konsistencija.

daugiau
Kodėl pirmagimiams gyvenime labiau sekasi nei jaunesniems broliams ir seserims: ką rodo statistika ir kaip mokslas tai aiškinaTikriausiai esate girdėję, kad vyriausiems šeimos vaikams visuomet geriau sekasi. Nors vieni galvoja, kad jaunesni vaikai gali užaugti mokydamiesi iš savo vyresniųjų brolių ir seserų, kiti pastebi, kad vyresnieji dažnai pasiekia daugiau. Tai kaip ten yra iš tikrųjų?
daugiau

Projektas „Superbakterijos kelionė“Šiais metais Europos vartotojų organizacijai „Beuc“ (angl. The European Consumer Organisation – BEUC) už kampaniją „Iš ūkio – tau“ (angl. „From farm to you“) buvo įteiktas apdovanojimas, skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, kovojančioms su atsparumu antimikrobinėms medžiagoms.

daugiau
Lietuvos Raudonasis Kryžius: su nelaimėmis darbe susidūrė ketvirtadalis dirbančiųjųBeveik ketvirtadaliui Lietuvos dirbančiųjų darbo vietoje prireikė pirmosios pagalbos. Tačiau tik nedaugelyje įmonių vyksta pirmosios pagalbos mokymai, galintys padėti aplenkti nelaimę. Lietuvos Raudonasis Kryžius rugsėjį skelbia pirmosios pagalbos mėnesiu ir kviečia mokytis gyvybę išsaugoti galinčių įgūdžių.
daugiau

Pesticidu fipronilu užterštų kiaušinių skandalo tyrimas palietė ir LietuvąPesticidų likučiais užterštų kiaušinių ir paukštienos skandalo Europoje tyrime kompetentingos institucijos surenka vis daugiau informacijos apie kiaušinių produktų, kurie potencialiai galėjo būti užteršti fipronilu, išplatinimą Europos Sąjungos rinkoje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo informaciją iš Estijos kompetentingos institucijos, kuri informavo, kad viena Estijoje veikianti įmonė, įsivežusi iš Vokietijos galimai užterštos pasterizuotų kiaušinių trynių masės, nedidelį kiekį šio produkto pardavė įmonei Lietuvoje.

daugiau
Medicininės atliekos buityje: susidarymas, pavojus ir tvarkymasBuityje susidarančios medicininės atliekos yra bet kokios atliekos, susidarančios namuose atliekant sveikatos priežiūros procedūras. Tai gali būti tvarsliava, adatos, švirkštai, lancetai, medicininės pirštinės bei kiti daiktai. Jos nėra pavojingos žmonių sveikatai ir aplinkai, jeigu tinkamai tvarkomos.
daugiau

Iš rinkos surenkami galimai nesaugūs produktaiValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad iš rinkos surenkami lenkiški želatininiai saldainiai „Avietėlės“ dėl per didelio dažiklių kiekio ir biri juodoji arbata „Lumia sense“ dėl joje nustatytų pesticidų likučių.

daugiau
Į didmiesčius nesiveržianti urologė: „Dėkingumo ir pagarbos už jokius pinigus nenusipirksi“„Niekada nesusidūriau su neigiama reakcija, greičiau su nuostaba pirmojo apsilankymo metu, o vėliau jau svarbūs tampa kiti dalykai, o ne tai, kad esi moteris ar vyras“, - paklausta, kaip pacientai reaguoja, urologo kabinete išvydę gydytoją moterį, sako Raseinių ligoninės gydytoja urologė, portalo VLMEDICINA.LT konsultantė Dalia Jasinauskaitė. Susipažinkime.
daugiau
Mokslininkas rado būdą pasikalbėti su tarp gyvenimo ir mirties įstrigusiais žmonėmisInsultas, traumos ir kai kurios sunkios ligos žmones nustumia į vadinamąją nuolatinę vegetacinę būseną. Tai - tarsi buvimas tarp gyvenimo ir mirties. Medikai dažnai artimiesiems sako, kad toks žmogus iš esmės jau yra miręs - jo smegenys yra per daug pažeistos. Tačiau šeimai tai sunku priimti ir jie vis kartoja, kad jų artimasis dar čia. Vienas britų mokslininkas rado būda prisikapstyti prie savo paties kūne įstrigusio žmogaus ir su juo bendrauti.
daugiau
Jei tik galite, lėktuve neuždarykite ventiliacijos angos: tai apsaugos nuo labai nemalonių skrydžio pasekmiųJei nesate vienas iš tų žmonių, kuris lengvai suserga net nuo nestipraus vėsaus vėjo, ventiliacijos angą virš savęs lėktuve visuomet turėtumėte palikti atidarytų. Kartais šis silpnas oro srautas pagerina komfortą skrydžio metu, tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl šio vėjelio atsisakyti nereikėtų.
daugiau
1 - 10 iš 1462 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos