vaistai.lt

EFSA paskelbė nuomonę dėl maiste esančių furanų ir metilfuranų keliamos rizikos visuomenės sveikataiEuropos maisto saugos tarnyba (EFSA) paskelbė mokslinę nuomonę dėl maiste aptinkamų cheminių medžiagų – furanų ir metilfuranų keliamos rizikos visuomenės sveikatai. Furanai ir metilfuranai vartotojams gali sukelti ilgalaikį kepenų pažeidimą, – teigiama EFSA pranešime.

daugiau
Ar kartais jums neatrodo, kad viskas aplink jus yra netikra? Kodėl tūkstančiai žmonių mano, kad yra sekami, o visas gyvenimas - surežisuotas spektaklis?Ar kartais jums atrodo, kad viskas aplink jus yra netikra? Galbūt kiekvieną jūsų žingsnį kas nors stebi, iš jūsų juokiasi, specialiai kiša jums pagalius į ratus, kad tik pasidarytų sau pramogą? Tūkstančiai žmonių tiki, kad taip vyksta jų gyvenimas - jie mano, kad yra pakliuvę į kažką panaušaus kaip „Trumeno Šou“ siužetas.
daugiau

Sustabdyta prekyba šaldytais grybaisValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja gyventojus, kad įmonei gamintojai – UAB „Adex LT“ (Pramonės g. 3A, Varėna) nurodyta iš rinkos surinkti galimai nekokybiškus šaldytus baravykus (išfasuotus po 300 g, partijos Nr. 1023215306, tinka vartoti iki 2019 10 27, gamintojas – UAB „Adex LT“).

daugiau
Gyvsidabriniai termometrai - jau atgyvenusi istorija: 4 šiuolaikiniai termometrai vaikams ir suaugusiems - nuo itin greito bekontakčio matavimo iki išmaniosios apyrankėsTėvams labai sunku, kuomet jų kūdikis serga. Juos kamuoja nerimas, gaila savo vaikų, reikia nuolat juos prižiūrėti ir sekti ligos eigą. Termometras yra tiesiog būtinas, tačiau temperatūrą matuojančių įrenginių būna įvairių. Štai keli pavyzdžiai.
daugiau

Uždrausta nelegaliai gaminti mėsos konservusŠilutėje atskleistas nelegalios mėsos konservų gamybos atvejis. Šilutės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Šilutės VMVT) gavo informaciją iš rajono policijos komisariato, kad mieste (Rusnės g. 10-5) įtariama nelegaliai gaminami įvairūs mėsos konservai.

daugiau
Kai vietoj prakaito ima bėgti kraujas: itin paslaptinga liga hematidrozė ir pirmosios hipotezės, nuo ko ji atsirandaHematidrozė - tai labai retas sutrikimas, nuo kurio kenčiantys žmonės prakaituoja krauju. Kai kurie mokslininkai aktyviai domisi šia keista liga, tačiau kiti netiki net ir jos egzistavimu. Kodėl taip yra? Naujas tyrimas parodė, kad prakaitavimą krauju gali sukelti ir depresija.
daugiau
Naujas tyrimas atskleidė paslaptį iš kur atsiranda vorų ir gyvačių baimė: tie, kas jos neturi, nė nežino, kaip jiems pasisekėVorų ir gyvačių paniškai bijo tikrai ne visi, tačiau tikrai galima sakyti, kad dideliam vorui perropojus ekraną dabar išsigąstų daugelis skaitytojų. Tačiau kodėl taip yra? Kaip išsiaiškinti, ar žmonių vorų ir gyvačių baimė yra įgimta ar išmokta? Mokslininkai iš Vokietijos ir Švedijos nusprendė šiuo reikalu pagąsdinti vaikus.
daugiau

Vartotojai gali grąžinti įsigytus nesaugius žindukusValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Latvijos kompetentingos institucijos apie nesaugius lateksinius žindukus „Canpol Babies“ (ortodontinis, stiprios srovės, pakuotėje po 2 vnt., 12 m+, brūkšninis kodas 5903407231037, galioja iki 2019.06, kodas 0170614, gamintojas – „Canpol Sp. z.o.o. SKA“, Lenkija).

daugiau
Pogrindyje platinamos „žolės“ tyrimo rezultatai kelia nerimą - jos sudėtis keičiasi ir tampa vis labiau pavojinga sveikataiJau kurį laiką pastebima keista tendencija. Narkotinės kanapės darosi vis stipresnės. Šį reiškinį patyrinėję mokslininkai padarė išvadą - tai - tik dar vienas argumentas, kodėl marihuaną reikėtų legalizuoti. Vienas iš dažniausių argumentų už kanapių legalizavimą yra kontrolė. Galėdama kontroliuoti pardavėjus ir augintojus valstybė lengviau užtikrintų visuomenės sveikatą.
daugiau
Laužomi standartai farmacijoje: natūraliems produktams ypatingos pakuotėsFitoterapinių produktų gamintoja „Innovative Pharma Baltics“ (IPB) natūraliems preparatams sukūrė unikalias ir moderniai natūralias pakuotes. Įmonė ne pirmą kartą imasi netradicinių sprendimų ir šįkart preparatų nuo peršalimo linijos „Moss.“ produktams pradėjo naudoti išskirtines, vaistiniams preparatams nebūdingas pakuotes.
daugiau
1 - 10 iš 1529 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos