vaistai.lt
10 dalykų, kurių nedaro išmintingi žmonėsAr pastebėjote, kad visi žmonės, kuriuos laikome išmintingais, yra nepaprastai ramūs? Kas jiems tokiems padeda būti? Ką jie daro kitaip nei visi kiti? Ir kokių dalykų išmintingi žmonės tiesiog nedaro? Matydami išmintingą žmogų neretai svarstome, kaip jis toks tapo, ką darė, kaip gyveno ir elgėsi, kokie jo įpročiai lėmė dabartinę padėtį. Veiksnių ir sąlygų yra nemažai, tačiau kur kas lengviau pasakyti, ko išmintingi žmonės nedaro.
daugiau
Norite sustabdyti jaunystę? Štai 10 būdų tai padaryti!Kiekviena moteris anksčiau ar vėliau susimąsto, kaip kuo ilgiau išlikti jaunai. Gydytojai, dietologai ir psichologai turi ką patarti, tačiau yra ir itin paslaptingų sąlygų! Kad ir kaip visi tvirtintų, jog bėgančio laiko sustabdyti neįmanoma, pristabdyti jį tikrai galima. Tai patvirtina ne tik grožio specialistai ir gydytojai, bet ir dvasinių praktikų mokytojai. Štai 10 patarimų, kurie padės jums atrodyti jauniau ir gerokai lėčiau senti.
daugiau
Nustokite gyventi praeitimi: žingsniai, padėsiantys tai padarytiDaugeliui labai sunku išmokti gyventi šia akimirka: pasimėgauti, pajusti jos grožį ar pasinaudoti gyvenimo teikiamomis progomis. Neretai taip yra todėl, kad vis dar gyvename praeitimi ir nemokame žvelgti į ateitį. „Ateitis mus jaudina, o praeitis laiko. Štai kodėl dabartis mums išslysta“, – yra pasakęs garsusis rašytojas Gustavas Floberas. Iš tikrųjų, kai per daug susikoncentruojame į praeitį (sėkmes, nesėkmes, nuoskaudas, santykius, laimę, išdavystes, netektis ir kt.), sunku kurti ateitį ir siekti tolesnių tikslų.
daugiau
Pilvo skausmas gali išduoti ir retas ligas. Kada reikėtų sunerimti?Pilvo skausmas – dažniausias nerimą keliantis simptomas, dėl kurio tėveliai atveda vaikučius pas chirurgą. Kaip laiku atpažinti chirurginių ligų požymius ir kada būtina nedelsti, pataria vaikų chirurgė med. dr. Lina Geimanaitė. Dažniausiai tėveliai į vaikų chirurgą kreipiasi dėl akivaizdžių ar apčiuopiamų darinių – išvaržų, navikų, cistų, padidėjusių limfmazgių bei skausmo, kurį sukelia ūminis apendicitas, kiaušidžių užsisukimas, tulžies pūslės akmenligė, pūliniai, žarnų nepraeinamumas, invaginacija, pilvo traumos.
daugiau
Kodėl nereikia savęs kritikuoti? Sužinokite 5 svarbiausias priežastisTiek per didelė savikritika, tiek neadekvačiai geras savęs vertinimas kenkia. Tačiau ką daryti, kai savikritika yra tokia didelė, kad pradeda graužti iš vidaus ir nebeleidžia nė žingsnio žengti savęs nepasmerkus bei trukdo jaustis laimingai? Psichologų patarimai padės jums su šiuo blogu įpročiu susitvarkyti.
daugiau
Kaip išmokti pasakyti NE? 5 naudingi patarimaiNieko nespėjate, turite galybę darbų ir įsipareigojimų, be to, nuolat padedate visiems pagalbos prašantiems? Tai daugelio moterų problema, juk norime būti geriausios, protingiausios, paslaugiausios... Tačiau dėl to kenčiame tik pačios. Ar kada nors pagalvojote, kad išmokusios ištarti vos vieną žodelį „ne“, galite įgyti daugiau pagarbos?..
daugiau
Menas sakyti ir priimti komplimentus: žinokite, kokių klaidų nedarytiKomplimentą išgirsti yra malonu kiekvienam: nuteikia maloniai, pakelia savivertę. Tačiau ar žinote, kaip juos sakyti ir reaguoti, jei pats išgirdote jums sakant komplimentą? Keletą dalykų žinoti labai pravartu. Komplimentas išties gali praskaidrinti nuotaiką, todėl dažniau juo vertėtų sakyti arti artimiesiems, mylimiesiems, draugams, bendradarbiams.
daugiau
Specialistės: „Nėštumo metu sportuojant protingai rizikos nėra“Laukiantis kūnas ima keistis, kaip ir įpročiai bei poreikiai. Norime išsaugoti tai, kas sukelia džiaugsmą. Tai – gera savijauta ir, žinoma, grožis. Jei esame įpratusios intensyviai bėgioti, nenorėtume apleisti šios mėgstamos veiklos, o kartu – ir kūno linijų, turėtų prieš nėštumą. Dažnai laukdamosi pradedame dar labiau rūpintis savo sveikata, juk tampame atsakingos ne tik už save, bet ir būsimą kūdikį. Tačiau ar nėštumo metu sportas – saugi veikla?
daugiau
7 frazės, kurių laimingi žmonės nesakoMūsų kalba, mąstymas daro įtaką mūsų gyvenimui labiau, nei manome. Deja, dažnai savo mintims ir žodžius formuluojate netaisyklingai ir tik prisišaukiame bėdų. Štai 7 frazės, kurias turėtumėte nustoti vartoti.
daugiau
Už gerą savijautą turėtume dažniau padėkoti savo augintiniamsMokslininkų tyrimai rodo, kad naminiai gyvūnai turi teigiamos įtakos mūsų savijautai, psichinei ir fizinei sveikatai. „Remdamasi vienu savo tyrimu, galiu teigti, kad žmonės yra tiek pat emociškai artimi savo šunims, kaip savo šeimos nariams“, – sako Virdžinijos universiteto psichiatrijos profesorė Sandra Barker.
daugiau
1 - 10 iš 1602 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos