vaistai.lt
Svarbu ne meilė, o adrenalinas? Įdomus tyrimas, kaip į pasimatymus eina kai kurie žmonėsJūs tikriausiai žinote tą jausmą. Sukaupę visas jėgas ir drąsą ir apgalvoję pačius blogiausius scenarijus prieinate prie patinkančio žmogaus ir jį užkalbinate. Jums sunku nustovėti vietoje, drėksta delnai ir akivaizdu, kad abi pusės supranta, kas vyksta. Galiausiai jūs išlemenate lemtingus žodžius ir sutariate dėl tikro pirmo pasimatymo. Tačiau tai tik pirmasis mūšis - pirmasis pasimatymas kelia dar daugiau streso. Tai kodėl tiek daug žmonių ryžtasi eiti į tiek daug pirmųjų pasimatymų?
daugiau
Per Užgavėnes – tik sveikatai palankūs blynai!Užgavėnės – diena, kai iki soties galime valgyti blynų. Mes – už sveikatai palankesnius blynus, kurie naudingesni, lengviau virškinami, gausūs organizmui reikalingų medžiagų ir vitaminų ir žinoma, labai labai skanūs. Tad raitojamės rankoves ir kepam blynus. O kad būtų iš ko rinktis, iniciatyva „Sveikatai palankus“ siūlo net 5 skirtingus receptus. Tiesa, prieš tai trumpa atmintinė, kad blynai būtų ne tik skanūs, bet ir sveiki.
daugiau
10 000 žingsnių iššūkis ir jo alternatyvaŠiandien bevaikštant gatve sunku nepastebėti žmonių, kurie vis žvilgčioja į išmaniuosius laikrodžius ant savo riešų, tikrindami, ar per dieną sugebėjo įveikti magiškuosius 10000 žingsnių. Kas tai sugalvojo? Ar tikrai verta jų siekti? Gal yra ir kitų rekomendacijų? – klausiama bbc.com.
daugiau
Kun. prof. dr. K. Ralys: „Žmonėms šiandien reikia ne tik bažnyčių, bet ir dvasinių centrų“Skausmas, sutrikimas, liūdesys ir neretais atvejais džiaugsmas išgijus – emocijos, kasdien supančios Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės kapelioną, kun. prof. dr. Kęstutį Ralį. Pasak jo, į šią ligoninę patenkantiems žmonėms liga ar trauma dažniausiai – lyg perkūnas iš giedro dangaus, todėl pokalbis apie ištikusią negandą, įkvėpimas jiems gyvybiškai būtini.
daugiau
Besaikis vartojimas: kaip išsivaduoti iš nekontroliuojamo pirkimo gniaužtų?Pasak žymaus lenkų sociologo ir filosofo Zygmunto Baumano, „šiandien mes visi esame vartotojai vartotojiškoje visuomenėje“. Todėl visai nekeista, kad vyraujančią vartojimo kultūrą lydi ir su besaikiu vartojimu susiję įpročiai. Kai perkame pagauti akimirkos susižavėjimo ar tai, ko iš tikrųjų nenorime ir ko mums visai nereikia. Ko gero, visi esame patyrę, kai įsigyti daiktai nebeteikia jokio pasitenkinimo.
daugiau
Žinomų žmonių pamėgta Stokholmo dieta: kas nutinka, baigus jos laikytis?Aušra Kilkuvienė, dainininkė Liepa Mondeikaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – šios žinomos moterys pastaruoju metu žiniasklaidoje aktyviai dalijasi savo kūno pokyčių paslaptimis. Esą tikrus stebuklus daro Stokholmo dieta. Panašu, kad šie garsūs veidai buvo pasirinkti reklamuoti vieną šią dietą už pinigus siūlantį tinklalapį. Mat po šių moterų pasakojimais nuolatos nurodomi užsakymo numeriai. Taigi ar iš tiesų Stokholmo dieta tinka kiekvienam ir ar tikrai ji daro stebuklus?
daugiau
Profesoriai atskleidė, kuo skiriasi ekologiški riešutai ir sėklos nuo neekologiškųSkanu, maistinga, patogu – riešutus, sėklas ar džiovintus vaisius dažnai renkamės ne tik kaip vertingą užkandį, bet ir norėdami pagrindiniams patiekalams suteikti turtingesnį skonį. Tačiau ar kada susimąstėte, kuo šios gamtos dovanos skiriasi nuo ekologiškų? Pagrindinius skirtumus pateikia VU Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas, prof. Rimantas Stukas ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės instituto Biochemijos ir technologijos laboratorijos vedėjas, KTU prof. Pranas Viškelis.
daugiau
Mityba be glitimo: ką reikia žinoti renkantis produktusDidžioji dalis žmonių, maisto produktų, kurių sudėtyje yra glitimo – kviečių, rugių ir miežių baltymo – atsisako dėl asmeninio noro maitintis sveikiau, tačiau kitiems tokie mitybos apribojimai būtini dėl sveikatos būklės. Nors įprasta manyti, kad glitimas aptinkamas tik grūdų savo sudėtyje turinčiuose maisto produktuose, specialistai atskleidžia, kad iš tiesų tokių produktų sąrašas kur kas ilgesnis ir gali nustebinti. Todėl nusprendę atsisakyti glitimo, pirmiausiai turės atsirinkti produktus, kurie tinkami valgyti.
daugiau
Apie šimto metų receptą vėžiui gydyti„Nesinervuoti. 2 metus sunkiai nedirbti. Nerūkyti ir alkoholinių gėrimų negerti.“ Šitatai tokia pradžia šimto metų recepto. Jei pyksti, kepenys tau susiraukšlės, jei zlastijies, inkstai tau išdžiūs, jei nervai jem, o muižė visur mužijas – sveiks niekados nebūsi! Ar sakot, be reikalo bažnyčioj yr pats linksmiausias momentas, kai ramybės ir pakajaus kits kitam linkime – gera kits į kitą pažiūrėt, pakaušį atgal atsukt, droviai nusišypsot; likusiais momentais tylim kaip petelnės.
daugiau
Ar turėtume visi tapti veganais?Veganizmas populiarėja, tačiau ar tai tiesiog naujausia maisto mada, ar teiginiai, kad tai geriau sveikatai ir planetai pasiekė adresatą? Panagrinėkime įrodymus. Pirmąjį kartą mečiau veganizmą, nes negavau reikiamų vitaminų ir mikroelementų. Buvau išbalansuota. Nuėjau pas gydytoją, jausdamasi apsnūdusi ir kiek negaluojanti ir man pasakė, kad turiu du pasirinkimus: mesti veganizmą arba vartoti daug maisto papildų.
daugiau
1 - 10 iš 1715 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos