vaistai.lt

Atnaujintos PSO rekomendacijos dėl gripo pandemijosUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centras informuoja, kad Pasaulio sveikatos organizacija ( PSO) atnaujino rekomendacijos dėl gripo epidemiologinės priežiūros gripo pandemijos metu. Paskutinį kartą šios rekomendacijos buvo atnaujintos 2009 m.

daugiau

Sergamumas gripu pamažu augaUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) šalyje vėl padidėjo. 46-ąją šių metų savaitę (2017 m. lapkričio 13-19 d.) bendras Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo 60,2 atv./10 tūkst. gyventojų. 2016 m. tuo pačiu metu sergančiųjų buvo mažiau – 57,5 atv./10 tūkst.  gyventojų.

daugiau
Pasaulinė filmo premjera subūrė geros širdies kauniečiusPraėjusį savaitgalį Kauno moterų LIONS klubas pakvietė į išskirtinį vakarą kino teatre. Daugiau nei keturi šimtai svečių išvydo filmo „Gerumo stebuklas“ premjerą ir aukojo dviejų mažųjų kauniečių gydymui.
daugiau
Vairavimas ir vaistai – pavojus kelyje, kurį prisišaukiame patysLapkričio 19 d., kaip ir kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį, minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Šia proga ekspertai pabrėžia retai aptariamą pavojų, JAV plačiai eskaluojamą jau ne vienerius metus – prie vairo dažnai sėda migdančių, raminančių ar reakciją kitaip bloginančių vaistų išgėrę žmonės, patys nesuprantantys, kad gali sukelti net mirtiną pavojų.
daugiau
Žuvų taukų ir vitamino D nauda sergantiesiems sistemine raudonąja vilkligeNaujo tyrimo rezultatai rodo, kad sergantieji sistemine raudonąja vilklige gali pagerinti savo būklę į dietą įtraukę pakankamai vitamino D ir omega-3 riebalų rūgščių turinčių produktų. Skirtingose studijose vitaminas D ir omega-3 riebalų rūgštys, o tiksliau jų trūkumas, buvo susieti su didesne tam tikrų vilkligės simptomų ir komplikacijų atsiradimo rizika, – rašo upi.com.
daugiau

Prasidėjo Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitėPrasidėjo Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitė. Oficialiai ji tęsis iki kitos savaitės lapkričio 24 dienos, o gruodžio pirmąją bus pažymima Pasaulinė AIDS diena. Tyrimų savaitės šūkis: "Pasitikrink, gauk gydymą, apsaugok"!

daugiau
Mityba po maisto netoleravimo testo: vaistas nuo negalavimų ar nepagrįstas raciono ribojimas?Maisto netoleravimas yra nepageidaujama organizmo reakcija į tam tikrus maisto produktus. Kokius? Tai galima sužinoti atlikus maisto netoleravimo testus. Gavus rezultatus paprastai iš savo mitybos raciono bent keliems mėnesiams tenka išbraukti stipriausias reakcijas išprovokuojančius produktus. Atliekantys tokius testus sako, kad pakeitus mitybą, galima išsivaduoti iš tam tikrų prieš tai kankinusių negalavimų, kurių net nesietumėte su maistu.
daugiau
Nedrąsu prisipažinti: bijau atlikti profesionalią burnos higienąVieniems profesionali burnos higiena yra elementari procedūra, be kurios savo gyvenimo jau neįsivaizduoja, kiti jos atlikti nesiryžta, nes paprasčiausiai bijo. Ir nors garsiai tai pripažinti nedrąsu, o odontologai gąsdina, kokios pasekmės laukia dėl netinkamos burnos higienos, nugalėti baimę nėra taip paprasta.
daugiau
Tyrimas: lietuviai supranta streso žalą, bet priemonių nesiimaNaujausias tyrimas, atliktas trijose Baltijos šalyse, parodė, kad net 90 proc. lietuvių pripažįsta patiriantys stresą ir jaučiantys jo įtaką savo sveikatai. Deja, net 12 proc. žmonių iš Lietuvos, patiriančių stresą, nedaro visiškai nieko, kad tai išspręstų. Kokia psichologinė sveikata šiandien egzistuoja Lietuvoje ir ką gali padaryti kiekvienas, kad sumažintų streso kiekį savo kasdieniame gyvenime?
daugiau
Sutelkus bendras jėgas – kelias į vaikų sveikatą garantuotasVis labiau netyla diskusijos, kaip vaikai turėtų būti maitinami darželiuose ir mokyklose, kaip užtikrinti, kad juos pasiektų sveikas ir kokybiškas maistas. Iniciatyva „Sveikatai palankus” ragina bendradarbiauti ugdymo įstaigas, tėvus, atsakingas institucijas, visus neabejingus tam, kad vaikai augtų sveiki ir laimingi.
daugiau
1 - 10 iš 2520 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos