vaistai.lt
Metastazavusiu krūties vėžiu sergančioms moterims – pažangiausias pasaulyje gydymas
Nuo šių metų rugsėjo moterys, sergančios metastazavusiu HER2 teigiamu krūties vėžiu, gali būti gydomos dviguba biologine terapija. Ši terapija – dviejų biologinių vaistų trastuzumabo ir pertuzumabo kombinacija su chemoterapija – laikoma pažangiausiu gydymo standartu visame pasaulyje.
Vaikų odontologė: daugėja nenorinčių gydytis vaikų
Ar pas jus rodomi filmukai? Tokį klausimą bene dažniausiai užduoda tėvai, bandydami savo vaikui parinkti tinkamiausią odontologijos kabinetą. Biomedicinos mokslų daktarė, ilgametė vaikų odontologė Rasa Račienė teigia, kad Lietuvoje daugėja vaikų, kurie nenori ar bijo gydytis, todėl gydytojams išauga poreikis būti ne tik savo srities specialistais, bet ir puikiais psichologais.
Už gerą savijautą turėtume dažniau padėkoti savo augintiniams
Mokslininkų tyrimai rodo, kad naminiai gyvūnai turi teigiamos įtakos mūsų savijautai, psichinei ir fizinei sveikatai. „Remdamasi vienu savo tyrimu, galiu teigti, kad žmonės yra tiek pat emociškai artimi savo šunims, kaip savo šeimos nariams“, – sako Virdžinijos universiteto psichiatrijos profesorė Sandra Barker.
Natūrali kosmetika neturi būti nuobodi
Šiuolaikiniams natūraliems produktams trūksta spalvų, žaismingumo ir išskirtinumo. Esame įpratę, kad natūrali kosmetika santūri ir... nuobodi. Bet taip neturi būti. Išbandykite naują natūralios kosmetikos liniją „Noughty“! Joje puikiai dera sudėtingiausios ir veiksmingiausios formulės su žaismingomis pakuotėmis ir šelmiškais produktais.
Pesticidu fipronilu užterštų kiaušinių skandalo tyrimas palietė ir Lietuvą

Pesticidų likučiais užterštų kiaušinių ir paukštienos skandalo Europoje tyrime kompetentingos institucijos surenka vis daugiau informacijos apie kiaušinių produktų, kurie potencialiai galėjo būti užteršti fipronilu, išplatinimą Europos Sąjungos rinkoje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo informaciją iš Estijos kompetentingos institucijos, kuri informavo, kad viena Estijoje veikianti įmonė, įsivežusi iš Vokietijos galimai užterštos pasterizuotų kiaušinių trynių masės, nedidelį kiekį šio produkto pardavė įmonei Lietuvoje.

 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos