Ypatingi pasiūlymai

Prisirašiusiems prie "Bendrosios medicinos praktika" šeimos klinikos pacientams nuo 2014 11 15 iki 12 31 – ypatingos sveikatos ir grožio paslaugų kainos*:

Viršutinių vokų pakėlimo operacijos kaina – tik 780 Lt (225,90 €) vietoje 2310-2500 Lt (669,02 -724,05 €)
Operacija rekomenduojama esant užkritusiems akių vokams, dėl kurių veidas atrodo pasenęs ir liūdnas, vargina akių ašarojimas, jaučiamas diskomfortas žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu, skaitant.

 

Slaugytojai diabetologai padeda susidraugauti su liga
2013 metais pasaulyje diabetu sirgo 382 milijonai žmonių. Specialistai prognozuoja, kad 2035 metais sergančiųjų šia liga gali būti net 592 milijonai. 2014–2016 metais Pasaulinės diabeto dienos tema – „Sveika gyvensena ir diabetas“. Gyventi su liga, kuri keičia kasdienybę, visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, moko kvalifikuoti, specialiai tam parengti slaugytojai diabetologai. „Diabetas jaunėja ir dažnėja, – sako Lietuvos slaugytojų diabetologų draugijos (LSDD) pirmininkė, Kauno klinikų Vaikų endokrinologijos skyriaus slaugytoja diabetologė Virginija Bulikaitė. – Tai liga visam gyvenimui, bet suvaldyti ją, susidraugauti su ja – galima.“
Vyks ŽIV tyrimų savaitė

Visą savaitę - nuo penktadienio iki penktadienio - gyventojai bus kviečiami nemokamai pasitikrinti dėl ŽIV. Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, penktadienį (lapkričio 21d.) prasideda ir iki lapkričio 28 d. (penktadienio) vyks ŽIV tyrimų savaitė. ŽIV tyrimų savaitės iniciatyva Europoje skelbiama likus savaitei iki Pasaulinės AIDS dienos (gruodžio 1-osios). ŽIV tyrimų savaitės iniciatyvos tikslas – per ŽIV tyrimų plėtojimą paskatinti daugiau žmonių profilaktiškai pasitikrinti dėl ŽIV ir taip sumažinti vėlyvosios ŽIV ligos riziką.

Kaip numesti svorio probleminėse kūno vietose
Nors sveikos mitybos specialistai dietas vertina nevienareikšmiškai, tačiau moterys ir vyrai kartais vis tiek nusprendžia jų laikytis. O juk kur kas paprasčiau tiesiog patobulinti savo mitybą, o ne strimgalviais pulti į dietų sūkurį. Kai svoris pradeda kristi, kūnas lieknėja ne probleminėse vietose, bet tolygiai, o tai reiškia, kad jeigu ant pilvo puikuojasi gelbėjimo ratas, jis tikrai „neištirps“ pirmas. Dažniausiai pirmieji lieknėjimo rezultatai matyti ant veido, kaklo ir tose vietose, kuriose ir taip nėra daug riebalinio sluoksnio. Žodžiu, kilogramai tirpsta nuo viršaus žemyn, o ne atvirkščiai, kaip galbūt daugelis moterų norėtų.
3 žingsniai, padėsiantys išvengti riebaluotos odos efekto
Riebios odos savininkes dažniausiai guodžia faktas, kad ateityje jos turės mažiau raukšlių. Tačiau ką daryti dabar, kai vos prasidėjus dienai, veidas pasidengia kone aliejuota plėvele? Dermatologas Davidas Colbertas sako, kad vienų žmonių oda tiesiog išskiria daugiau riebalų nei kitų. Kartais tai būna susiję su tuo, ką dedame į burną, kokios dietos laikomės, kartais riebaluojasi tik tam tikra veido zona, kur poros didesnės, labiau išsiplėtusios. Taip pat kai kurie žmonės pastebi, kad iš ryto jų oda atrodo puikiai, o tik vėliau, kai sušylame, kūnas pradeda išskirti daugiau riebalų. Taigi, kaip veido blizgėjimą galime pakeisti veido švytėjimu?
Smegenis bukinančia infekcija gali būti užsikrėtę beveik pusė žmonių (Video)
Beveik pusė iš mūsų gali būti užsikrėtę virusu, kuris daro žmones kvailesniais, nustatė mokslininkai. Šokiruojančios tyrimo išvados atskleidė, kad milijonai planetos gyventojų gali būti ūminės infekcijos, kuri bukina smegenis, nešiotojai. JAV medikai, virusą rado 44 proc. pacientų gerklėse. Visi jie pademonstravo žymiai prastesnius rezultatus intelekto koeficiento testų metu. Virusas, pavadintas ATCV-1, anksčiau buvo aptinkamas tik žaliuose dumbliuose, gėlų ežerų vandenyje. Tyrėjai iš Johnso Hopkinso ir Nebraskos universitetų nežino, kaip juo užsikrėsti galėjo tokia didelė žmonių dalis. Svarbiausia, kad jis pastebėtas ne tik plaukikų ar vandens sporto mėgėjų organizmuose. Todėl iškelta prielaida, kad žmonės jau seniai „nešioja“ šį virusą, tačiau iki šiol gydytojai jo tiesiog nepastebėdavo.
 


eurovaistone_2014_10_13

ipsen ginkorIeškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos