Kalėdinis pasiūlymas! Krūtų didinimas ,,Allergan

Krūtų didinimas implantais yra viena populiariausių estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos GROŽIO PASAULIS operacijų, rekomenduojama moterims ir merginoms, kurios nori:

  • padidinti krūtis,
  • pakoreguoti įgimtą ar su laiku pakitusią krūtų formą,
  • ištaisyti dydžio ar formos asimetriją,atstatyti vieną ar abi krūtis po amputacijos dėl onkologinio susirgimo.
Kodėl sutrinka menstruacinis ciklas ir kada reikia susirūpinti?
Dėl sutrikusio menstruacinio ciklo jaudinasi daugelis moterų. Juolab, kad tai gali būti ir rimtų sveikatos problemų priežastis. Kada neverta į tokius negalavimus numoti ranka?

Dažniausiai pasitaikantis menstruacinis ciklas – 28 dienos
Specialistai teigia, kad normalaus menstruacinio ciklo ženklas – jo reguliarumas. Dažniausiai jis trunka nuo 21 iki 36 dienų (+/- 2, 3 dienos). Jeigu jūsų yra kur kas trumpesnis ar gerokai ilgesnis, tai jau nukrypimas nuo normos.

Kontrolės specialistai aptarė, kaip kitąmet kontroliuos gydymo įstaigas
Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) vyko Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir visų penkių teritorinių ligonių kasų kontrolės specialistų posėdis. Jame aptartos 2014–2015 metų asmens sveikatos priežiūros (ASP) paslaugų teikimo ir apmokėjimo aktualijos, planuojamos kitų metų kontrolės kryptys ir stebėsenos rodikliai. 2014 m. paslaugų teikimo ir apmokėjimo aktualijas bei kitų metų naujoves šioje srityje gydymo įstaigų ir vaistinių tikrintojams pristatė VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento direktorius Viačeslavas Zaksas.
Dermatovenerologė: „Grožio procedūras geriausia atlikti šaltymečiu“
Grožio procedūras šiandien renkasi vis daugiau moterų ir vyrų. Tobulėjant medicinos priemonėms bei metodams, medicinos specialistai gali pasiūlyti platų odos defektų šalinimo būdų spektrą. Neskausmingos procedūros ir greitas gijimo laikotarpis būdingas tiek lazerinio odos darinių šalinimo procedūrai, tiek grožio injekcijoms. Svarstantiems atlikti norimas grožio procedūras dermatovenerologai pataria jas atlikti šaltymečiu – iki švenčių.
Plastinė chirurgija: ko mums nepasako specialistai?
Ne visi gydytojai įspėja savo pacientus, kokios rizikingos gali būti operacijos, ne visi bando atkalbėti nuo korekcijų, kurios galbūt net ir nėra būtinos. Tinklalapis Elle.com dalijasi plastinės chirurgijos specialistų komentarais ir patarimais apie populiariausias korekcijas bei grožio procedūras.

Deja, vaistų nuo celiulito nėra
Medicinos mokslų daktaras, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas Barry Cohenas:

Kas galėjo pagalvoti, kad namuose esantys daiktai taip kenkia
Kaune pasireiškus smogui mokslininkai ėmė aiškintis, kokia yra šio miesto oro kokybė, rašo kaunodiena.lt. Pasirodo, kad kauniečiai iš tiesų turi dėl ko nerimauti. Viena daugiausiai įtariamų kelianti vieta – Žaliakalnis.
„Žaliakalnis teršia visą miestą. Jis yra lyg pūlinys. Dūmai nuo jo kyla lyg nuo didelio laužo. Šie teršalai sklinda po visą miestą", – konstatavo viešosios įstaigos „Kauno miesto aplinkos kokybės tyrimai" vadovas Juozas Kameneckas.
 


eurovaistine_2014_12

3_bmp-kaledos-2014
ipsen ginkor

Sveikuva_2014_12

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos