vaistai.lt
Nelauk simptomų – pasitikrink dėl vėžio nemokamai jau dabar!
Lietuvoje vėžiu kasmet suserga apie 18 tūkstančių žmonių ir apie 8 tūkstančius žmonių nuo jo miršta. Dažniausiai ši liga nustatoma vyresniems kaip 65 metų žmonėms, tačiau pastaraisiais metais vis daugiau sergančiųjų sudaro jauni, darbingo amžiaus žmonės. Vėžys yra klastinga liga. Pirminėse ligos stadijose, kai navikas yra mažas ir neišplitęs, žmogus nejaučia jokių simptomų.
Specialistai abejoja prevencinės odos vėžio programos nauda
Modernus daugiafunkcinis lazeris odai naikina veido raudonį, nepageidaujamus plaukus, stabdo odos senėjimo procesus. Ruduo ir žiema - palankiausias metas atlikti estetinės dermatologijos procedūras lazeriu. Artėjant šventiniam laikotarpiui galima įsigyti dovanų kuponą įvairių odos estetikos problemų sprendimui.
„KOK“ pasaulio čempiono sveikata rūpinasi Kauno klinikų medikai
Kauno klinikų sporto medicinos gydytojai rūpinasi ne tik geriausių Lietuvos krepšininkų, plaukikų, futbolininkų, bet ir kitų sporto šakų atstovų sveikata. Lietuvos bušido federacijos (LBF) žvaigždė, daugkartinis kikboksingo ir bušido čempionas Sergejus Maslobojevas aukščiausių sportinių laimėjimų siekia geriausių medicinos profesionalų priežiūroje.  
Ne tik liūdesys: 7 subtilūs depresijos ženklai
Daugelis žmonių, sergančių depresija, net nežino, kad ši liga juos kamuoja. Depresija turi daug veidų ir ne visuomet apie ją praneša vien tik apėmęs liūdesys ir apatija. Psichoterapeutė Amy Morin tikina, kad depresija turi itin daug požymių ir keistis jie gali priklausomai nuo kiekvieno žmogaus. Specialistė portalui „Psychology Today“ pateikia kiek rečiau minimus depresijos požymius ir skatina jokiu būdu į juos nenumoti ranka.
Profesionalų patarimai: kaip naudoti sausą šampūną, aliejų ir kitas plaukų priežiūros priemones
Net jeigu ir manote, kad esate tikra plaukų priežiūros ekspertė ir mokate puikiai susidoroti su savo garbanomis, nė kiek neabejojame, kad naudingi plaukų priežiūros profesionalų patarimai pravers ir jums. Taigi, kaip naudoti sausąjį šampūną, kokiu atstumu purkšti plaukų laką, kaip naudoti nuo karščio apsaugančias plaukų priemones ar kam reikalingas jūros druskos purškiklis, portalui becomegorgeous.com aiškina plaukų priežiūros profesionalai.
Sustabdytas nesaugių maisto produktų tiekimas

Vilniaus ir Kretingos valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų (VMVT) inspektoriai, vykdydami valstybinę maisto kontrolę, nustatė turkiškos kramtomosios gumos bei turkiškų granatų vaisių partijas. Vilniaus VMVT inspektoriai, atlikdami importo iš trečiųjų šalių kontrolę, UAB „Saldainis“ (Savanorių pr. 197A, Vilnius) atrinko ištirti turkiškos kramtomosios gumos „Frogger“ mėginius. Ištyrus kramtomoje gumoje nustatytas per didelis dažiklio chinolino geltonojo (E 104) kiekis (76,8 mg/kg, kai gali būti ne daugiau kaip 30 mg/kg).

 


Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos