vaistai.lt
Gydytoja apie dantų implantavimą: tai visiškai neskausminga procedūra, kurios nereikia baimintis
Implantologija – neatskiriama odontologijos dalis. Kokybiški dantų implantai grąžina pasitikėjimą savimi, suteikia puikią estetinę išvaizdą, o svarbiausia – neapsakomą patogumą ir galimybę vėl patogiai jaustis, lengvai kramtyti. Pasirinkę implantus pacientai gali drąsiai šypsotis, jaustis užtikrintai, mat išvengia nemalonaus svetimkūnio jausmo burnoje, kuris nuolat lydi nešiojant protezus. Pasitikėjimas grįžta daugumai pacientų.
Sveika mityba prieš vėžį. 1:0
Viename interviu po šių metų Olimpinių žaidynių mūsų rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas sakė, jog niekada negaili pinigų geram maistui, nes tai yra savotiška investicija į save. O tai reikėtų suprasti: į sveikatą, gerą savijautą ir ilgesnį gyvenimą. Labai teisingas požiūris! Praėjusią savaitę vykusiame Pasaulinės prostatos dienos renginyje „Gyvenimas tęsiasi: sveika mityba kovoje su prostatos vėžiu“ specialistai pabrėžė, jog būtent sveikas, skanus maistas ir gera nuotaika gali padėti išvengti vėžio.
Kontroliuos medikų darbo užmokesčio didinimą
Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komitetas posėdyje išklausė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Lietuvos slaugos specialistų organizacijos ir Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos informaciją dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) darbuotojų darbo užmokesčio. Nuo 2016 m. liepos 1 d. ASPĮ iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rezervo rizikos valdymo dalies buvo skirta 30 mln. eurų darbuotojų darbo užmokesčio didinimui.
Mokslininkai atrado natūralų būdą kovoti su prostatos vėžiu
Didžiosios Britanijos mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliuose, dažinės ciberžolės šakniastiebiuose ir žaliojoje arbatoje, gali padėti kovoti su prostatos vėžiu ir įveikti gydymo sukeltą šalutinį poveikį.

Paveikia tūkstančius šeimų Lietuvoje
Šio vėžio diagnozę kasmet išgirsta keli tūkstančiai Lietuvos vyrų. Taigi vienaip ar kitaip ši liga paveikia tūkstančius šeimų. Kasmet vis daugiau Lietuvos vyrų kreipiasi į gydytojus dėl prostatos sutrikimų.

Plaukai linkę šiauštis ir veltis? 15 patarimų, kuriuos verta išbandyti
Plaukai šiaušiasi dėl to, kad jiems trūksta drėgmės, tačiau ir oro drėgmė gali prisidėti prie pasišiaušusių plaukų problemos. „Per dieną jūsų plaukai praranda drėgmę, todėl apie vidurdienį kutikulė (išorinis plaukų sluoksnis) atsiveria ir įleidžia tos drėgmės iš išorės, taip atsiranda pasišiaušusi netvarka“, – aiškina Markas Townsendas, įžymybių plaukų stilistas. M. Townsedas, Niujorke dirbantis stilistas Markas Garrisonas ir Ursula Stephen, tvarkantys Rihannos ir Kerry Washington plaukus, atskleidžia savo gudrybes, kaip kovoti su pasišiaušusiais plaukais.
„Drąsos ambasadoriai“ subūrė pacientus, artimuosius, savanorius ir medikus
Rugsėjo mėnesį visame pasaulyje yra minimos piktybinių kraujo ligų žinomumo dienos, kurių tikslas kuo plačiau skleisti žinias apie šias ligas, medicinos mokslo pasiekimus ir ieškoti būdų, kaip gerinti susirgusiųjų gydymo sąlygas ir siekti geresnių rezultatų. Rugsėjo 15 –tąją minima Pasaulinė limfomos dieną, o rugsėjo 22- ąją – Pasaulinė lėtinės mieloleukemijos diena.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos