3_healthilife-alphamax-2015

Galvos svaigimas diagnozuojamas moderniame otoneurologinių tyrimų kabinete
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Ausų, nosies ir gerklės (ANG) ligų centre veikia modernus otoneurologinių tyrimų kabinetas, kuriame diagnostinė įranga – kompiuterinė posturografija – kol kas yra vienintelė Lietuvoje. Kaip teigia Santariškių klinikų gydytoja otoneurologė Aistė Paškonienė, tai vienas iš naujesnių tyrimų, daugeliu parametrų objektyviai įgalinantis įvertinti pusiausvyrą ir pusiausvyros pažeidimus otologijoje, neurologijoje, sporto, karo medicinoje, aviacijoje, geriatrijoje, reabilitacijoje ir kitose medicininėse specialybėse. Vienas svarbiausių posturografijos pritaikymų yra objektyvus pusiausvyros sistemos susirgimo, dinamikos ar gydymo vertinimas.
Sveikata puodelyje ramunėlių arbatos
Ką gersite šiandien? Kavos? Arbatos? Mineralinio vandens? Kolos? Kad ir koks jūsų pasirinkimas bebūtų, siūlome jį šiandien pakeisti kvapniu puodeliu ramunėlių arbatos. Ypač moterims. Šiandieninė visuomenė ir kultūra yra tiesiog apsėsta jaunystės eliksyro paieškomis ir jaunystės garbinimu. Tačiau iki šiol amžina jaunystė – tik nepasiekiama svajonė, o daugybė išleidžiamų pinigų įvairioms jauninimosi priemonėms vargu ar pateisina viltis. Turime jums mažytę paslaptėlę, kaip be didelių investicijų galima pabandyti ilgiau išlikti jaunoms ir sveikoms bei prailginti gyvenimo trukmę. O toji paslaptis ir slypi puodelyje ramunėlių arbatos.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti programoje „Jūs galite mesti rūkyti”
Manoma, kad dauguma žino, kad rūkymas kenkia, bet atlikti tyrimai rodo, kad labai mažai žmonių suvokia tabako vartojimo žalą sveikatai. Pavyzdžiui, 2009 m. Kinijoje atlikus tyrimą paaiškėjo, kad tik 37 proc. rūkančių žmonių žinojo, kad rūkymas sukelia širdies kraujagyslių ligas ir tik 17 proc. , kad rūkymas sukelia insultą.  Jeigu rūkančiųjų paklaustume, kur jie galėtų  kreiptis pagalbos, sulauktume dviprasmiškų atsakymų. Galbūt ir klausimų, argi galima mesti rūkyti kitaip, nei tik valios pastangomis? Tabako rūkymas yra labiausiai paplitusi priklausomybės liga. Nuo tabako sukeltų ligų miršta beveik pusė jo vartotojų. Jei nepradėsime veikti, iki 2030 m. mirs 8 milijonai žmonių, iš kurių 80 proc. gyvens mažų ir vidutinių pajamų šalyse.
3 gėrimai, valantys organizmą nuo šlakų
Norite būti lengvesni, sveikesni, labiau įsiklausyti į savo kūno signalus? Išbandykite tris gėrimus, kurie padės pagreitinti medžiagų apykaitą, išvalys organizmą nuo toksinų, šlakų ir kitų blogybių, padės pasijausti kur kas geriau.

Pirmas variantas. 200 ml vandens sumaišykite su 1 arbat. š. medaus ir 2 valg. š. citrinų sulčių. Gerkite triskart per dieną prieš valgį. Vitaminas C, esantis citrinų sultyse, ne tik padės pašalinti toksinus iš organizmo, bet ir stiprins imunitetą, gražins odą, gerins savijautą.

Kaip prižiūrėti odą, kad ji atrodytų jaunesnė
Kokiais būdais per trumpą laiką atgaivinti odą, kad ji atrodytų jaunesnė? Į portalo VLMEDICINA.LT skaitytojos Tomos klausimą atsako kosmetologė Eglė Stalaučinskytė. „Visada savo klientėms sakau, kad geras odos drėkinimas – pagrindinis daugelio problemų sprendimo būdas. Tačiau atsižvelgiant į esamą veido būklę, gali reikėti ir veido valymo procedūros, ir gero odos drėkinimo, atkūrimo, vitaminų ir mineralų, o kartais – veido masažo tam, kad būtų suaktyvinta veido odos (kraujo ir limfos) mikrocirkuliacija, nes ji pagerina ir kvėpavimą ląsteliniu lygmeniu, maisto medžiagų apykaitą, bendrą odos regeneraciją.
Siekdami atsinaujinti nepameskite galvos ir nepraraskite sveikatos
Nors pavasaris šiemet permainingas, tai visai neatbaido moterų nuo noro atsinaujinti. Pasak stilisto Roberto Danilevičiaus, kiekvienais metais jam tenka stebėti pačius keisčiausius sprendimus, kurių griebiasi moterys šylant orams. Jo nuomone, įnešti gaivumo į savo išvaizdą galima visai nesudėtingai, svarbu žinoti kelis principus. Tačiau blogiausia, kai rinkdamosi gražinimosi priemones ar procedūras, moteris tik sau pakenkia, o tai galiausiai gali virsti ne tik grožio defektais, bet ir rimtomis sveikatos problemomis.
 
eurovaistine_geguze_2015

ipsen-forlax

sveikuva-sveikis-balandis-geguze-2015

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos