VLK primena: moterys gali išsitirti nemokamai dėl krūties piktybinių navikų
Kasmet Lietuvoje nustatoma vis daugiau ikivėžinių krūties susirgimų, kas leidžia gerokai lengviau sustabdyti šią klastingą ligą ir nuo jos išgydyti daugiau moterų. Tačiau, moterys, vis dar nepakankamai dalyvauja prevencinėje programoje dėl krūties vėžio ir pagal ją nemokamai tikrinasi dėl šios ligos. Todėl VLK ragina moteris aktyviau naudotis galimybe kas 2 metus nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio.
Visuomenės sveikatos plėtra savivaldybėse
Kėdainiuose vyko mokslinė-praktinė konferencija „Visuomenės sveikatos plėtra savivaldybėse“. Konferencijos organizatoriai: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos institutas. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė dėkojo taip gausiai susirinkusiems dalyviams, kurie prisideda prie visuomenės sveikatinimo veiklos, džiaugėsi, kad pirmą kartą sėkmingai suorganizuota konferencija, kurioje dalyvavo visi oganizuojantys, vykdantys ir atstovaujantys visuomenės sveikatos priežiūrą tiek nacionaliniu, tiek savivaldybių lygmeniu.
Klaipėdoje – kelrodžiai ieškantiems sveiko maisto
Tie, kurie po sočių Velykų norėtų pradėti maitintis „lengviau“, užsukę į kavines akimis turėtų ieškoti Sveiko miesto lentelių. Specialūs graviruoti ženklai nuo šio informuos klientus apie vietas Klaipėdoje, kuriose galima rasti daugiau valgių iš daržovių, šviežios žuvies, vitaminais turtingų kokteilių. Sveiko miesto lenteles įsteigė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras. Mėnesį kavinių, barų ir restoranų atstovai galėjo pretenduoti į šiuos apdovanojimus – reikėjo siųsti paraiškas, kuriose atsispindėtų tai, kokiais būdais siekiama valgiaraščiuose integruoti sveikos mitybos principus.
Kas nutiktų, jei nesigydytumėte nagų grybelio?
Stipriai išplitusį nagų grybelį gali būti išties sunku išgydyti. Rinkoje egzistuoja gausybė vaistų gydyti šiai grybelinei infekcijai, o kur dar begalė patarimų internete, gydantis šią ligą namų sąlygomis... Vis dėlto ne visi metodai yra veiksmingi, o kai kurie vaistai nuo nagų grybelio gali pakenkti kepenims, tad nenuostabu, kad kai kurie žmonės tiesiog užsimauna kojines ir apsimeta, kad ligos kaip nebūta. Šis būdas, deja, yra pati blogiausia išeitis, mat jei nagų grybelis neišgydomas laiku, jo pasekmės gali būti itin skaudžios, rašo nytimes.com.
Močiučių grožio paslaptys: išbandykite!
Šiais laikais, kai kosmetikos industrija tiesiog virte verda, atrodo, nėra jokio tikslo atsigręžti į praeitį, dairytis, kuo gražinosi įvairių šalių vyresnių kartų moterys. O vis dėlto...

Dailios garbanos
Atrodo, kad tam priemonių daugybė: garbanojimo ir tiesinimo žnyplės akimirksniu plaukus pavers dailia šukuosena, o jeigu norisi ilgalaikio efekto, tuomet kai kurios moterys vis dar renkasi cheminį plaukų sušukavimą... Ką pasiūlytų močiutės? Sukarpykite nenaudojamą minkštą audinį juostelėmis ir susukite ant jų plaukus bei suriškite. Geriausia plaukus tvarkyti iš vakaro – taip ryte visus žavėsite natūraliomis garbanomis. Išlaidų jokių ir puikus efektas!

Kiek gyvenimą sutrumpina sėdimasis darbas?
Žmogaus, per dieną sėdinčio daugiau nei tris valandas, gyvenimas gali sutrumpėti dvejais metais – neseniai paskelbė Amerikos žurnalas „Time“. Tad sėdėjimas mūsų gyvenimą gali „apkarpyti“ ne menkiau už rūkymą. O ką daryti biurų darbuotojams, kurie nuo ryto iki vakaro priversti dirbti sėdimąjį darbą? Asmeninis treneris, paskaitų apie sveiką gyvenseną lektorius, projekto „1GO sėkmės biuras“ ekspertas Bronius Burneika sako, kad žmonės, judantys mažiau, ne tik rizikuoja gyventi trumpiau, bet ir ilgiau užtrunka atlikdami įvairias užduotis. Pasak trenerio, fizinė veikla suaktyvina širdies darbą ir kraujotaką, o šioji gerina smegenų veiklą. B. Burneika dalinasi patarimais, kaip padėti sau, kad nepervargtume, jaustumėmės žvalūs ir energingi.
 


ev-liwe-well

ipsen-forlax

aconitum_kriomega_2014_16-17sav

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos