vaistai.lt

Maisto papildas PROFUS Erelio akis kapsulės N15

 

Maisto papildas PROFUS Erelio akis kapsulės N15

 

Kaina apie 7.71
 
40 %
2018-09-01 - 2018-09-30
 

Gamintojas :  Aconitum
Grupė :   Maisto papildai -> Akims

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...


Maisto papildas PROFUS Erelio akis kapsulės N15

Informacinis lapelis
 


Akims
ERELIO AKIS
Maisto papildas
15 kapsulių

 

Nuo ryto iki vakaro prie kompiuterio? O vakare dar prie televizoriaus ar knygos? Taip, tokia dienotvarkė pažįstama daugeliui iš mūsų. O kaip akys? Būna liejasi vaizdas ir nebeįskaitai toliau esančių užrašų? Jauti, kad susilpnėjo regėjimas? Tai taip pat mums žinoma. Maisto papildas ERELIO AKIS skirtas kiekvienam daug laiko praleidžiančiam prie kompiuterio, televizoriaus ar knygų.

·   Akišvietė padeda palaikyti regėjimo funkciją

·   Vitaminas C ir B12 padeda mažinti nuovargį

·   Mėlynės padeda palaikyti vaizdo aiškumą

 

Mėlynė

Skani uoga, auga ir Lietuvos miškuose. Be abejonės žinai, kad mėlynė yra viena iš svarbiausių uogų regėjimui – padeda palaikyti vaizdo aiškumą. Taigi, jei liejasi vaizdas, arba, kitaip tariant, „nefokusuoja vaizdo“ – mėlynės pravers. Galime pasakyti tik tiek, kad stiklinės mėlynių per metus neužteks! Mėlynių ekstraktas su kitomis veikliosiomis medžiagomis – rimtas reikalas akims, kurio privalumais galėsi naudotis, kai tik prireiks.

 

Akišveitė

Ir nušvito akys! Tik nesakyk, kad nekilo tokia asociacija... O jei rimtai, tai akišveitė padeda palaikyti regėjimo funkciją.

 

Cinkas

Cinkas turi daug gėrio savyje. Pavyzdžiui, padeda palaikyti gerą odos ir kaulų būklę. Tačiau svarbiausia, kad cinkas taip pat padeda palaikyti regėjimo funkciją.

 

Vitaminai C, B6 ir B12

Jei gyveni režimu „kompas“ – TV – knyga, įtariame, kad Tau puikiai pažįstamas ir nuovargis (ne tik akių). Čia pagelbės vitaminas C, kuris puikiai žinomas ir siejamas su imunitetu, o vitaminai B6 ir B12 gali padėti sumažinti nuovargį ir pavargimo jausmą.

 

Ginkmedis

Neįtikėtinai plačiai naudojamas daugiau nei 2000 metų. Geriausiai žinomas dėl atmintį palaikančių savybių. Ginkmedis galingas augalas, kurio gerosios savybės aprašytos ne viename klinikiniame tyrime. Ginkmedis padeda palaikyti akies kraujotaką, taip aprūpindamas akį maistinėmis medžiagomis. 

 

Beta karotenas

Ši medžiaga aptinkama tokiose daržovėse kaip morkos ar špinatai. Atsimeni, kai liepdavo graužti morkas ir sakydavo, kad regėjimas bus kaip pas zuikį? Tiesa, nežinome, ar zuikio regėjimas geras. Taigi, čia – daug morkų kapsulėje. Beta karotenas organizme virsta vitaminu A, o vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą.

 

Liuteinas, zeaksantinas, vitaminas E

Maisto papildo sudėtyje yra NET 12 mg liuteino, o zeaksantino NET 1 mg. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Klausi, kas tai yra? Aiškiname. Oksidacinė pažaida – tai procesas, kurio metu susidaro laisvieji radikalai, kurie „pasisavindami“ trūkstamą elektroną iš kitų ląstelių jas pažeidžia. Tai daro įtaką senėjimo procesui.

 

 

1-oje kapsulėje yra

 

RMV*

Smulkiažiedės akišvietės (Euphrasia officinalis L.) žolės sausasis ekstraktas

100 mg

 

 

Vitaminas C

75 mg

94 %

Mėlynių (Vaccinium myrtyllius L.) uogų sausasis ekstraktas

50 mg

 

Ginkmedžio (Ginkgo biloba L.) lapų sausasis ekstraktas

50 mg

 

Liuteinas

12 mg

 

Cinkas

10 mg

100 %

Vitaminas E

6 mg

50 %

Beta karotenas

3 mg

 

Vitaminas B2

1,4 mg

100 %

Zeaksantinas

1 mg

 

Vitaminas B12

2,5 μg

100 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

 

 

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

 

Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta – vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu.

Daugiau informacijos: www.profuspower.lt

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

akis aconitum papildai erelio maisto akims profus kapsulės papildas

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos