vaistai.lt

Maisto papildas PROFUS Sveikas kaip ridikas kapsulės N15

 

Maisto papildas PROFUS Sveikas kaip ridikas kapsulės N15

 

Kaina apie 4.73
 
40 %
2018-09-01 - 2018-09-30
 

Gamintojas :  Aconitum
Grupė :   Maisto papildai -> Imunitetui

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...


Maisto papildas Pomi - T kapsulės N60
Pirkite internetu
Maisto papildas Pomi - T kapsulės N60
Maisto papildas Ultra Zinc tabletės N60
Pirkite internetu
Maisto papildas Ultra Zinc tabletės N60

Maisto papildas PROFUS Sveikas kaip ridikas kapsulės N15

Informacinis lapelis
 


Imunitetui
SVEIKAS KAIP RIDIKAS
Maisto papildas
15 kapsulių

 

Visiems būna toks metas, kai sirgti tiesiog neturi laiko, bet, kaip tyčia, visi aplink čiaudi. Ką darai? Turbūt nieko, nes tiki, kad organizmas pats apsisaugos nuo ligos. Bet būna, kad imi ir susergi, o laiko sirgti juk neatsirado. Ką darai tada? Eini į darbą, sesijas, rūpiniesi šeima. Taip, ir „bacilomis“ pasidalini su kitais. O tada žiūrėk ir paskelbiama gripo epidemija. SVEIKAS KAIP RIDIKAS skirtas žmonėms neturintiems laiko sirgti. Tiems, kurių laukia milijonas reikalų ir nėra laisvų akimirkų išgerti 12 puodelių arbatos. Šio maisto papildo sudėtyje yra tai, ko reikia Tavo imunitetui, kai jaučiami pirmieji peršalimo simptomai, o dar geriau jį vartoti tada, kai Tu pats sveikas, bet aplink visi jau sirguliuoja ir čiaudi.

 

  • Rausvoji ežiuolė ir česnakas padeda palaikyti organizmo apsaugą
  • Eleuterokokas ir rausvoji radiola padeda palaikyti organizmo prisitaikymą
  • Vitaminas C ir česnakas padeda palaikyti normalią imuniteto funkciją

 

Vitaminas C

Nuo seno geriausiai žinoma priemonė ir bene pirmasis patarimas, kurio sulaukiame, kai jaučiami peršalimo simptomai - „Išgerk arbatos su citrina ar vitamino C“. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuniteto funkciją, taip pat padeda mažinti nuovargį, kurio tikrai netrūksta, kai ateina ruduo.

 

Česnakas

Prisimeni vaikystę, kai mama liepdavo valgyti gryną česnaką ant duonos? „Skanu ir sveika“ – sakydavo ji. Taip ir buvo, bet tas kvapas persekiodavo dar ilgai ilgai... Be česnako neapsieina nei vienas gripo sezonas. Česnakas privalomas, nes padeda palaikyti organizmo apsaugą ir kai jis yra kapsulėje, gali drąsiai vartoti nors ir prieš susitikimą – kvapas negąsdins pašnekovų!

 

Ežiuolė

Indėnai šią žolelę naudojo įvairioms ligoms gydyti. Lietuvoje tai taip pat vienas populiauriausių augalų, be kurio neįsivaizduojamas nei vienas save gerbiantis imunitetui skirtas maisto papildas. Ežiuolė padeda palaikyti organizmo apsaugą.

 

Rodiolė ir eleuterokokas

„Kas kas?“ - klausiate. Atsakome. Rodiolė ir eleuterokokas yra augalinės medžiagos, kurios vadinamos adaptogenais, nes atlieka ypatingą funkciją – padeda palaikyti organizmo prisitaikymą prie aplinkos. Žinai, kaip būna žiemą, kai lauke šalta, o biure +25°C. Iš tiesų, tai šių medžiagų veikimas yra tiesiog chameleoniškas!

 

Folio rūgštis ir vitaminas E

Folio rūgštis padeda palaikyti imuninę sistemą. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Oksidacinė pažaida – tai procesas, kurio metu susidaro laisvieji radikalai, kurie „pasisavindami“ trūkstamą elektroną iš kitų ląstelių jas pažeidžia. Tai įtakoja senėjimo procesą, taip pat gali sukelti širdies ligas.

 

 

1-oje kapsulėje yra

 

RMV*

Rausvosios rodiolės (Rhodiola rosea L.) šaknų sausasis ekstraktas

125 mg

 

 

Juodojo eleuterokoko (Eleutherococcus senticosus Rupr. Et Maxim) šaknų sausasis ekstraktas

125 mg

 

 

Rausvažiedės ežiuolės (Echinacea purpurea L.) sausasis

ekstraktas

100 mg

 

 

Valgomojo česnako (Allium sativum L.) sausasis ekstraktas

50 mg

 

Vitaminas C

50 mg

63 %

Vitaminas E

6 mg

50 %

Folio rūgštis

400 μg

200 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

 

 

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

 

SVEIKAS KAIP RIDIKAS skirtas Tau, jei neturi laiko sirgti, jei net neturi laiko galvoti, ko Tau reikia, kad pasijustum geriau. Mes jau viską apgalvojome už Tave! Juk Tau neturi rūpėti ar vitaminas C dera su vitaminu E ir ar jie papildo vienas kito veikimą. Apie tai pagalvojome mes, o Tau siūlome atsipalaiduoti ir džiaugtis krentančiais lapais, lietumi, sniegu ir nesukti savo galvos dėl sugadintų planų, nes pakilo temperatūra, Tu čiaudi ir akys paraudę. Pasitikėk SVEIKAS KAIP RIDIKAS!

 

Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta – vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu.

Daugiau informacijos: www.profuspower.lt

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

maisto aconitum profus ridikas papildas sveikas kaip papildai kapsulės imunitetui

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos