vaistai.lt

Maisto papildas Silicea Original Balsam 500ml

 
 

Kaina apie 18.64
 
Gamintojas :  Anton Hubner
Brūkšninis kodas :  4010160054115
Grupė :   Maisto papildai -> Odai, plaukams, nagams

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...

Maisto papildas Silicea Original Balsam 500ml

Informacinis lapelis
 


Originalaus silicea gelio produktai, skirti vartojimui per burną, yra grynai mineraliniai.

Juos sudaro grynas silicio rūgšties gelis, juose nėra cukraus, laktozės ir glitimo.

Pagrindinis ju privalumas yra tai, kad juose nėra jokių priedų, pvz., konservantų, tirštiklių ar valgomosios druskos, kurie visi gali pakenkti jūsų sveikatai.
Dėl to originalaus „Silicea“ gelio produktai ypač gerai toleruojami.

Gelyje nėra jokių gyvulinės kilmės medžiagų, todėl jį gali vartoti vegetarai ir veganai.

Originalaus silicea gelio produktai – maisto papildas, kurio paskirtis kompensuoti konkrečios svarbios medžiagos trūkumą ir taip gerinti jūsų sveikatą. Kadangi silicio rugšties, esančios originaliame „Silicea“ gelyje, iš prigimties yra žmogaus organizme, nėra jokių šalutinių poveikių, su salyga, kad laikomasi dozės rekomendacijų ir naudojimo instrukcijų, pateikiamu ant originalaus „Silicea“ gelio produktų pakuotės ir informaciniame lapelyje.
Netgi vaikai nuo ketverių metų, nėščios moterys ir krūtimi maitinančios mamos gali saugiai vartoti silicio rugšties gelį.

Didžiulė silicio rugštyje esančio silicio svarba žmonių sveikatai buvo pripažinta daug vėliau nei kitų mikroelementų ir mineralinių medžiagų.
Nors mokslininkai dar 1848 m. nustatė, kad silicio rugštis yra svarbus augalų ir gyvūnų komponentas, tik beveik po 125 metų profesorei Edith Muriel Carlisle, silicio rugšties tyrimų pradininkei, pavyko irodyti, kad ši medžiaga butina gyvūnams.
Vėliau mokslininkai galiausiai atrado, kad šis mikroelementas atlieka daug labai svarbių funkcijų žmogaus organizme.

Kadangi originalaus silicea gelio produktuose, sukurtuose vartojimui per burną, nėra jokių konservantų, atidarius pakuotę, juos reikia laikyti šaldytuve dviejų– aštuonių laipsnių Celsijaus temperatūroje. Būtinai laikykitės ant pakuotės pateiktų laikymo nurodymų. Tokios informacijos paisymas labai svarbus produktų veiksmingumui.

Asmenims, dirbantiems sunkų fizinį ar protinį darbą, sportininkams, nėšciosioms, augantiems vaikams ir chroniškomis ligomis sergantiems žmonėms reikia ypač didelių silicio rugšties kiekių.
Silicio rugšties atsargų papildymas labai svarbus ir vyresnio amžiaus žmonėms, nes žmogaus organizmo gebėjimas įsisavinti ir panaudoti silicio rugštį su amžiumi mažėja. Tai viena iš priežasčių, dėl kurios su amžiumi mažėja jungiamojo audinio elastingumas ir lankstumas.

Jauniems žmonėms taip pat gali atsirasti silicio rūgšties trūkumas, tai priklauso nuo mitybos įpročių. Jei jūsų dieta daugiausiai vegetariška, ir valgote daug rupių miltų grudinio maisto, kuriame daug silicio rugšties, jūsų gaunamas silicio rugšties kiekis bus pakankamas.
Bet jei labiau mėgstate baltų miltų produktus, mėsą ir gyvulinės kilmės produktus, pvz., sūrį, yra pavojus, kad gaunate nepakankamą šio mikroelemento kiekį.
Kitas aspektas, į kuri reikia atsižvelgti, yra tai, kad mažėjanti mūsų ūkių dirvožemio maistingoji vertė mažina silicio rūgšties kiekį net ir daugelyje rupių miltų produktų.

Tiesa, grynas silicio rugšties gelis nepriskiriamas prie kulinarijos šedevrų. Bet yra tam tikrų budų, kuriais galima be didelių pastangų pagerinti šio gelio skonį.
Pavyzdžiui, galite idėti jo į arbatą, mineralinį vandenį ar vaisių sultis, imaišyti i džiovintų vaisių ir riešutų mišinį pusryciams arba ipilti papildoma silicio rugšties gelio dozę į jogurtą.
Gelio taip pat galima įmaišyti į jūsų veido krema arba šampūną, taip suteikiant jūsų odai ir plaukams papildomo gyvybingumo šaltinio iš išorės.

Daugeliu tyrimų įrodyta, kad silicio rūgšties gelis skatina plaukų augimą, stiprina nagus ir padaro odą tvirtesne. Naujausias tyrimas su originaliu silicea geliu buvo atliktas 2006 m. Vokietijos universitetinėje ligoninėje Hamburg-Eppendorf.
Šis tyrimas įtikinamai parodė, kad po vos šešių mėnesių gydymo, plaukai pastorėjo vidutiniškai 13 procentų, jie atrodo sveikiau, labiau blizga, jų galiukai mažiau suskilę.
Be to, dėl padidėjusio silicio rūgšties vartojimo plaukai matomai greičiau auga.
Hamburge atlikto tyrimo direktoriaus, profesoriaus ir medicinos mokslų daktaro Augustin išvada akivaizdžiai teigiama: „Originalu „Silicea“ gelį galima be jokių apribojimų naudoti veiksmingam plonų plaukų gydymui“.

Trijų–keturių valgomųjų šaukštų avižų ar miežių pakanka patenkinti jūsų kasdieniams silicio rūgšties poreikiams – būtent tai dar neseniai rekomenduodavo daugelis mitybos ekspertų.
Bet šiandien viskas atrodo visaip kitaip: dažnai augalai negauna pakankamai silicio rugšties iš dirvožemio, nes ji išseko arba silicio rugšties koncentracija sumažėjo, pvz., dėl to, kad dirvoje daug kalcio.
Tokiame dirvožemyje su maža silicio rugšties koncentracija užaugintuose maisto produktuose bus labai mažai šio svarbaus mikroelemento.
Todėl, jei norite buti saugiojoje pusėje ir užtikrinti, kad jūsų organizmas gautų pakankamai silicio rūgšties, turite vartoti originalų silicea gelį kelių savaičių laikotarpį kartą ar dukart per metus.

Tipiniai silicio rūgšties trūkumo simptomai gali būti: suglebęs jungiamasis audinys (celiulitas); silpni raiščiai ir sausgyslės; padažnėję kaulų lūžiai; augimo sutrikimai; blyški, pageltusi ir demėta oda; niežėjimas; ploni ir silpni plaukai suskilusiais galais; plaukų netekimas; skilinėjantys nagai; dantų ir dantenų problemos; padidėjęs polinkis infekcijoms; bendras silpnumo pojūtis; dažnas šalčio jautimas. Rūpintis pakankamu silicio rūgšties kiekiu ypač turėtų vyresni žmonės, nes jos kiekis audinyje mažėja su amžiumi.

Natūralus grožis nepasiekiamas per vieną naktį.
Prireiks mažiausiai keturių savaičių, kol originalus silicea gelis duos pirmų pastebimų rezultatų. Šio vėlavimo priežastis paprasta: pirštų nagai užauga nuo pagrindo iki galiuko maždaug per šešis mėnesius, odai atsikurti reikia maždaug 28 dienų, o plaukai auga vos daugiau nei viena centimetrą per mėnesį.
Todėl, jei norite pagerinti savo išvaizdą su originaliu „Silicea“ geliu, turite būti kantrūs.
Siekiant užtikrinti pakankamą šio mikroelemento tiekimą organizmui, rekomenduojama vieną ar dukart per metus du–tris mėnesius vartoti silicio rūgštį.

VARTOJIMAS

Gerti po vieną matuojamą šaukštą (15 ml) atskiedus su vandeniu arba sultimis ilgą laikotarpį.

SUDĖTIS

Silicio rūgšties gelis, susidedantis iš vandens ir silicio dioksido (2,8 g / 100 ml).

ĮSIDĖMĖKITE

Prieš vartojimą supurtyti.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje.
Pirmą kartą pakuotę atidarius laikyti preparatą šaldytuve 2-8 oC temperatūroje. Negalima viršyti nustatytos paros dozės.
Maisto papildas neatstoja subalansuotos mitybos.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

PLATINTOJAS

UAB Sirowa Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

maisto anton balsam nagams papildas odai original papildai plaukams hubner silicea

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos