vaistai.lt

Maisto papildas Dailyvit Women 50+ tabletės N30

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2014.03.06
 
 
 
Gamintojas :  Vitaforce
Brūkšninis kodas :  740985221303
Grupė :   Maisto papildai -> Vyresniems

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas

Maisto papildas Dailyvit Women 50+ tabletės N30

Informacinis lapelis
 


Dailyvit Women 50+

Maisto papildas

Vitaminai ir mineralai rekomenduojami žmonėms, dirbantiems įtemptą protinį ir fizinį darbą, valgantiems nepilnavertį maistą, besilaikantiems dietos, norintiems apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio (pvz.: rūkaliams, vartojantiems daug alkoholio, geriantiems vaistus, ypač antibiotikus, sergantiems infekcinėmis ligomis ir t.t.) ir sustiprinti organizmą.

Maisto papildas Dailyvit Women 50+ specialiai sukurtas moterims, sulaukusioms brandaus amžiaus. Dailyvit Women 50+ sudėtyje esantys vitaminai, mineralai ir mikroelementai kruopščiai suderinti tarpusavyje, kad atitiktų pačius subtiliausius šio amžiaus tarpsnio poreikius. Šiame preparate taip pat yra standartizuotas sojos ekstraktas. Jame esantys izoflavonai padeda, kai vargina menopauzė. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Vartojimas:

Vieną tabletę užgerti stikline vandens. Vartoti vieną kartą per dieną po valgio. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas Dailyvit Women 50+ neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

 

Gamintojas: Vitaforce

Pakuotėje 30 tablečių.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

vyresniems maisto papildai tabletės women papildas vitaforce dailyvit plus

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos