vaistai.lt
Metastazavusiu krūties vėžiu sergančioms moterims – pažangiausias pasaulyje gydymas
Nuo šių metų rugsėjo moterys, sergančios metastazavusiu HER2 teigiamu krūties vėžiu, gali būti gydomos dviguba biologine terapija. Ši terapija – dviejų biologinių vaistų trastuzumabo ir pertuzumabo kombinacija su chemoterapija – laikoma pažangiausiu gydymo standartu visame pasaulyje.
Dr. Indrė Būtienė. Kuo daugiau vaistų – tuo mažiau ligų?
Gana dažnai tenka pasijusti tarsi turinčiai aiškiaregystės galių: pamačius vaiką ir išgirdus pirmuosius tėvelių žodžius, tolimesnę pasakojimo eigą galiu užbaigti pati. Viskas prasideda tuo pačiu sakiniu: „Atvykome pas jus konsultacijai, ieškome pagalbos, nes vaikas labai dažnai serga… Nuolat sloguoja, kosėja. Kelis kartus šiais metais gulėjome ligoninėje dėl plaučių uždegimo.
Lietuva - viena iš 33 Europos regiono valstybių, pašalinusių tymus ir raudonukę
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) remdamasis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pranešimu informuoja, kad Lietuva patenka į Europos šalių, įveikusių tymus ir raudonukę, sąrašą. Nors tymų ir raudonukės sukėlėjas mūsų šalyje vis dar cirkuliuoja ir būtent dėl šios priežasties registruojami pavieniai tymų susirgimo atvejai.
Menas sakyti ir priimti komplimentus: žinokite, kokių klaidų nedaryti
Komplimentą išgirsti yra malonu kiekvienam: nuteikia maloniai, pakelia savivertę. Tačiau ar žinote, kaip juos sakyti ir reaguoti, jei pats išgirdote jums sakant komplimentą? Keletą dalykų žinoti labai pravartu. Komplimentas išties gali praskaidrinti nuotaiką, todėl dažniau juo vertėtų sakyti arti artimiesiems, mylimiesiems, draugams, bendradarbiams.
Natūrali kosmetika neturi būti nuobodi
Šiuolaikiniams natūraliems produktams trūksta spalvų, žaismingumo ir išskirtinumo. Esame įpratę, kad natūrali kosmetika santūri ir... nuobodi. Bet taip neturi būti. Išbandykite naują natūralios kosmetikos liniją „Noughty“! Joje puikiai dera sudėtingiausios ir veiksmingiausios formulės su žaismingomis pakuotėmis ir šelmiškais produktais.
Projektas „Superbakterijos kelionė“

Šiais metais Europos vartotojų organizacijai „Beuc“ (angl. The European Consumer Organisation – BEUC) už kampaniją „Iš ūkio – tau“ (angl. „From farm to you“) buvo įteiktas apdovanojimas, skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, kovojančioms su atsparumu antimikrobinėms medžiagoms.

 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos