vaistai.lt
Bariatrinė operacija pašalina kepenų suriebėjimą
Pastebėta, kad pacientų, kuriems nustatytas nealkoholinis kepenų suriebėjimas, būklė ženkliai pagerėjo praėjus mėnesiui po bariatrinės (svorio mažinimo) operacijos – sumažėjo kepenų tūris bei riebalų tankis, ir tokie rezultatai išlieka šešis ir daugiau mėnesių. Tai rodo, jog laiku pritaikytas chirurginis gydymo metodas gali užkirsti kelia kepenų ligos išsivystymui, – rašo www.generalsurgerynews.com.
Emigrantė Rasa: „Lietuviai, kurie skundžiasi eilėmis pas gydytojus, turėtų pagyventi užsienyje“
Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Rasa, kaip ir daugelis lietuvių emigrantų, išvyko užsidirbti, tačiau sukūrusi šeimą šalyje pasiliko ilgesniam laikui. Šiandien moteris į Lietuvą grįžta ne tik atostogauti, bet ir pasinaudoti medicininėmis paslaugomis.
ES sveikatos apsaugos ministrų susitikime svarstomi elektroninio saugumo klausimai
Liepos 20–21 d. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga atstovauja Lietuvą ES sveikatos apsaugos ministrų susitikime, kurį organizuoja šiuo metu ES Tarybai pirmininkaujanti Estija. Skaitmeninės sveikatos ir duomenimis grindžiamos sveikatos priežiūros inovacijos bei žalingo alkoholio vartojimo sukeliamų problemų sprendimas – tai prioritetiniai neformalaus susitikimo klausimai.
Kaip purškikliai nuo vabzdžių kenkia mūsų sveikatai
Vasarą daugelis kenčia nuo kraujasiurbių vabzdžių, erkių, todėl norėdami apsisaugoti žmonės naudoja efektyvius, bet sveikatai kenksmingus cheminius purškalus. Kiekvienam reikėtų žinoti apie jų daromą žalą ir žinoti, kokias apsisaugojimo nuo vabzdžių alternatyvas gali rinktis. Viena iš sveikatai pavojingų medžiagų, esančių daugelio purškiklių nuo vabzdžių sudėtyje, yra DEET.
4 naudingiausios riešutų savybės grožiui puoselėti
Rūpindamiesi savo išvaizda, dažnai pamirštame svarbų dalyką – grožis prasideda iš vidaus. Tad tausoti jį turėtume pradėti ne nuo kosmetikos priemonių, o nuo subalansuotos, vitaminais ir mineralais praturtintos mitybos. Mokslininkai ir sveikatos specialistai atskleidžia 4 priežastis, dėl kurių riešutai laikomi vienu efektyviausių mūsų grožį puoselėjančių produktų.
Pilnaties mitai ir faktai: ar tikrai šviečiant mėnuliui padaugėja avarijų ir paūmėja ligos?
Pilnatį supa daugybė įvairiausių nusistatymų: per ją žmonės prasčiau miega, jaučiasi dirglesni ir net nusikaltimų bei nelaimingų atsitikimų skaičius šokteli į viršų. Tačiau ar tikrai vien mėnulio fazė gali išprovokuoti daugiau nelaimių kelyje bei sveikatos problemų paūmėjimą? Ko laukti savaitę nuo šeštadienio, kai pradės šviesti pilnatis?
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos