vaistai.lt
Dirbtinė kasa – reali cukrinio diabeto gydymo alternatyva?
Dirbtinės kasos išradimas ir klinikinis bandymas – milžiniškas šuolis I tipo cukrinio diabeto gydyme. Ar ši algoritmais valdoma ir išmaniajame telefone veikianti  sistema galėtų pakeisti diabetikų gyvenimus į gerąją pusę? – domisi Medical News Today. Pagal ligų kontrolės ir prevencijos centro (The Centers for Disease Control and Prevention) duomenis, beveik 1 iš 10 amerikiečių serga cukriniu diabetu (CD). Maždaug 5 proc. jų – I tipo diabetu, o tai atitinka 1,5 mln. gyventojų.
Sergamumas gripu auga visoje Lietuvoje

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) centro medikai informuoja, jog sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) sparčiai auga visoje Lietuvoje. 2016 m. vasario 8 d. duomenimis, gripo epidemiją paskelbė 16 savivaldybių: Alytaus, Visagino, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos miestų ir Alytaus, Druskininkų, Ukmergės, Jurbarko, Lazdijų, Klaipėdos, Telšių, Kretingos, Varėnos ir Švenčionių rajonai.

Pasirašė dekretą dėl sveikatos apsaugos ministrės atsistatydinimo

Šiandien Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į ministro pirmininko teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo priėmė sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės atsistatydinimą.

Sauja vynuogių per dieną – sumažina liemens apimtį ir gerina seksualinį gyvenimą
Natūralių cukrų kupinos saldžiosios vynuogės iš pažiūros neatrodo pats geriausias svoriu besirūpinančiojo ar sveika mityba besidominčiojo draugas, tačiau naujausi Harvardo universiteto mokslininkų atlikti tyrimai įrodė priešingai. Pasirodo, vos viena sauja šių uogų (arba pusė puodelio) per dieną gali ne tik padėti atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.
Patarimai, padėsiantys atsikratyti riebalų nuo skirtingų kūno vietų
Nutukimas – vienas dažniausių medžiagų apykaitos sutrikimų, galintis sukelti daugelį kitų ligų. Norėdami numesti svorio, turite žinoti, kad nutukimas gali būti skirtingas ir kovoti su juo reikia skirtingais būdais.
Ką žinome apie transriebalus?

Kas yra transriebalai?

Transriebalai (dar kitaip – transriebalų rūgštys arba riebalų rūgščių transizomerai) yra tam tikra nesočiųjų riebalų rūgščių rūšis. Transriebalai yra pramoniniai ir natūralios kilmės. Natūraliai transriebalų yra atrajojančių gyvūnų (karvių, avių, ožkų) riebaluose – jų mėsoje ir pieno produktuose.

 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos