Kalėdinis pasiūlymas! Krūtų didinimas ,,Allergan

Krūtų didinimas implantais yra viena populiariausių estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos GROŽIO PASAULIS operacijų, rekomenduojama moterims ir merginoms, kurios nori:

  • padidinti krūtis,
  • pakoreguoti įgimtą ar su laiku pakitusią krūtų formą,
  • ištaisyti dydžio ar formos asimetriją,atstatyti vieną ar abi krūtis po amputacijos dėl onkologinio susirgimo.
Kodėl vaikai turėjo taip ilgai kęsti dantų skausmą?
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje 2014 m. gruodžio 17 d.  įvyko tarpžinybinis posėdis, kurio metu buvo aptarti aktualiausi odontologijos srities klausimai ir problemos. Viena iš posėdžio aktualijų buvo Dienos chirurgijos paslaugų teikimas. Nemažai mažamečių vaikų, turinčių panišką baimę lankytis pas gydytoją odontologą arba vaikų, turinčių negalią dėl įvairių sveikatos problemų, dantų skausmą turėjo kęsti nuo 3 iki 26 mėnesių, nes laukimo eilės patekti pas gydytoją gydymo įstaigose dėl  dantukų gydymo, taikant bendrąją nejautrą, buvo labai didelės.
Kazachstano kardiologai: gydytojas visą gyvenimą yra studentas
Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) pastarąsias dvi savaites vykstančiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose „Ūminis koronarinis sindromas“ dalyvavo net 36 būsimi Kazachstano sveikatos apsaugos ministerijos auditoriai, aukščiausio lygio specialistai. Skyrių vedėjai, vyriausiųjų gydytojų pavaduotojai, universitetų dėstytojai. Jie, susipažinę su ūminių išeminių (koronarinių) sindromų gydymu Lietuvoje, diegs tokią pačią (klasterių) sistemą Kazachstane. Būtent šie žmonės audituojamais atvejais spręs, ar teisingai buvo gydomi ligoniai.
Saldindami gyvenimą cukrumi, galite prisišaukti pavojingų ligų
Neužtenka pasakyti, kad cukrus kenkia sveikatai. Tą žino net ir pirmokai. Kur kas svarbiau žinoti, kokias ligas sukelia „baltoji mirtis“ bei kokiuose produktuose jo randama daugiausia. Daugelis žmonių sako: „Ak, aš visai nevartoju cukraus, net kavą ir arbatą geriu be saldiklių.“ Tačiau ta duonos riekelė, pomidorų padažas, jogurtas, varškės sūrelis – ar žinote, kas slypi kasdieniuose mūsų produktuose? Štai 9 faktai apie cukrų, kuriuos privalu žinoti, jeigu rūpinatės savo sveikata.
Plastinė chirurgija: ko mums nepasako specialistai?
Ne visi gydytojai įspėja savo pacientus, kokios rizikingos gali būti operacijos, ne visi bando atkalbėti nuo korekcijų, kurios galbūt net ir nėra būtinos. Tinklalapis Elle.com dalijasi plastinės chirurgijos specialistų komentarais ir patarimais apie populiariausias korekcijas bei grožio procedūras.

Deja, vaistų nuo celiulito nėra
Medicinos mokslų daktaras, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas Barry Cohenas:

Istorinis sprendimas: onkologinius susirgimus sukeliančia chemija prekiavęs verslininkas sulaukė bausmės
GRYNAS.lt prieš metus laiko rašė apie suklastotus, ūkininkams įsiūlomus augalų apsaugos produktus, kurie yra kelis kartus pigesni už originalus, tačiau nesaugūs tiekti į rinką, jų poveikis aplinkai netirtas ir gali būti itin žalingas žmogaus sveikatai. Ketvirtadienį paskelbtas Jonavos apylinkės teismo nuosprendis asmeniui, kuris nelegaliai prekiavo falsifikuotais herbicidais. Šios bylos nutartis, kaip sako Augalų apsaugos asociacijos direktorė Aušra Beniulienė, yra istorinis įvykis, nes pirmą kartą Lietuvoje įstatymo pažeidėjui skirta reali bauda, o ne simbolinis kelių šimtų litų žalos atlyginimas. Skyrė baudų už daugiau nei 12 tūkst. litų.
 


eurovaistine_2014_12

3_bmp-kaledos-2014
ipsen ginkor

Sveikuva_2014_12

Ieškomiausių TOP 5







Naudingos nuorodos