vaistai.lt
Ginekologinės bėdos: kodėl susergame pienlige
Makšties infekcijas gali sukelti begalė priežasčių. Pienligei būdingi tokie simptomai kaip deginimas, skausmas, niežulys ir išskyros užklumpa dažną moterį. Tačiau verta paminėti, kad dėl šio negalavimo kaltas ir mūsų gyvenimo būdas bei higienos įpročiai. Kaip rašo „Prevention“, štai 5 faktoriai, kurie daro didžiausią įtaką šios nemalonios ligos rizikai.
Kad saulė teiktų tik džiaugsmą
Vasara neįsivaizduojama be paplūdimių ir saulės teikiamų malonumų. Saulė – tai gyvybės ir geros nuotaikos šaltinis. Ji veikia žmogaus sveikatą. Jeigu saulės šviesos gaunama per mažai, slopinama centrinės nervų sistemos veikla, nusilpsta imuninė sistema, lėtėja medžiagų apykaita. Jei saulės šviesos trūksta ilgai, galima susirgti depresija, atsiranda vitamino D apykaitos sutrikimų. Tai ypač pavojinga vaikams, nes jie gali susirgti rachitu. Suaugusiesiems dėl saulės šviesos trūkumo vystosi osteoporozė.
Psichologu dirbti galės tik tam tikro išsilavinimo ir kompetencijos specialistas
Kokybiškas psichologo paslaugas siekiama užtikrinti Seime parengtu įstatymo projektu, kuriame numatytas reglamentuotas psichologų rengimas, podiplominė prižiūrima praktinė veikla, licencijavimas, kvalifikacijos kėlimas. Psichologo profesija Lietuvoje nėra tinkamai teisiškai reglamentuota. „Lig šiol Lietuvoje nereglamentuotos psichologo teisės ir pareigos, nenumatyta psichologo atsakomybė už netinkamą darbą, už pasinaudojimą savo pareigomis. Neišspręstas psichologų registro ir licencijavimo klausimas, nėra aiškumo, kas yra nepriklausomas psichologas.
Salotų priedai, kurie padės sulieknėti
Vasara atsiveria neribotos galimybės mėgautis šiltojo sezono gėrybėmis – uogomis, vaisiais, daržovėmis ir begale kitų gardėsių. Taip ir norisi sugerti šituos skonius. Salotos tampa bene pagrindiniu ir gardžiausiu vasaros užkandžiu, padedančiu palaikyti norimą svorį ir dar gauti pakankamai vitaminų. Ką, pasak popsugar.com, rekomenduojama išmėginti, kad salotos nevirstų kalorijų bomba ir padėtų lieknėti? Sužinokite!
Patarimai, kurie padės išvengti nepaklusnių plaukų problemos
Kartais taip jau būna – pabundame ryte, o plaukai lyg po karo. Atrodo, išbandome visus žinomus būdus, o jie... ir toliau gyvena savo gyvenimą. Tad kokių gi klaidų nedaryti, kad ši problema daugiau nebekamuotų? Patarimus, kad ši plaukų tragedija daugiau niekad neištiktų, pateikia portalas becomegorgeous.com.
Darbdavių nuomone, sportuojantys darbuotojai – efektyvesni
Net 95 proc. darbdavių mano, kad aktyviai laisvalaikį leidžiantys darbuotojai yra efektyvesni už nesportuojančius, o beveik pusė vadovų svarstė galimybę savo pavaldinius paskatinti daugiau judėti, suteikdami jiems sporto klubų abonementus. Šiuos duomenis atskleidžia Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos (LSKA) užsakymu atliktos visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausos rezultatai.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos