vaistai.lt
gruodžio pirmąją – Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio pirmąją – bus pažymima Pasaulinė AIDS diena. Pažymint Pasaulinę AIDS dieną visoje Lietuvoje vyks vienas skaitlingiausių prevencijos renginių – protmūšis „AIDS: geriau žinoti!“. Šis renginys apjungs virš 30 tūkst. dalyvių. Jame dalyvaus 580 bendruomenių. Kasmet dalyvaujančių bendruomenių skaičius didėja.  Protmūšyje dalyvaus ugdymo įstaigos, visuomeninės organizacijos, aukštosios mokyklos ir kitos bendruomenės.

Įrodyta: senatvėje širdies sveikatą saugo fizinis aktyvumas
Vyresnių nei 70-ies metų amžiaus žmonių širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatai reikšmingos įtakos turi fizinis aktyvumas. Tokios tyrimo, kuris aprašomas sciencedaily.com, išvados, regis, jau nebeturėtų stebinti, tačiau mokslininkams pavyko išsiaiškinti dar keletą įdomių aplinkybių, kurių žinojimas gali praversti kiekvienam senjorui, norinčiam pagerinti savo sveikatą.
Radiacinės saugos centras stiprina pasirengimą reaguoti aptinkant ir nustatant radioaktyviąsias medžiagas
Radiacinės saugos centras nuolat skiria daug dėmesio pasirengimui reaguoti branduolinių arba radiologinių avarijų atvejais. Tam, kad Radiacinės saugos centro specialistai galėtų geriau pasirengti vykdyti prevencinę neteisėtai įgytų ir (ar) laikomų radiologinių ir branduolinių medžiagų, kurios gali būti panaudotos terorizmo tikslais, paiešką masinėse žmonių susibūrimo vietose ir potencialių terorizmo taikinių aplinkoje bei tinkamai įvertinti situaciją tokiam įvykiui įvykus, jiems reikalinga moderni specializuota įranga.
Už ir prieš: kada geriau sportuoti – ryte ar vakare?
Mėgstate rytais anksti atsikelti ir prieš dienos darbus skubate paminti dviračio? O gal kaip tik prakaitą kur kas mieliau liejate sporto salėje vakarais? Moksliniai tyrimai rodo, kad tiek vienas, tiek kitas variantas yra geras, juk svarbiausia, kad apskritai sportuojate! Vis tik kiekvienas jų turi savų pliusų, ir savų minusų, kuriuos vardija portalas huffingtonpost.com.
Molis kosmetikoje: renkamės priemonę pagal odos tipą
Tai nebrangi, tačiau veiksminga priemonė mūsų odai skaistinti ir gražinti. Toks paprastas dalykas kaip molis, padeda išvengti raukšlių, spuogų, uždegimo, šviesina, skaistina odą, apsaugo nuo riebios odos blizgėjimo. Ir tai dar ne viskas. Greičiausiai teko matyti, kad molio galima įsigyti pačių įvairiausių spalvų. O nuo jo rūšies ir koncentracijos priklauso, kaip pagerinsime odos būklę, stimuliuosime regeneraciją, aktyvuosime cirkuliacinius procesus audiniuose, pašalinsime toksinus, išvalysime odą ir pan.
Kamuoja bloga nuotaika? Padėti gali kelių rūšių arbatos
Vėlyvą rudenį, kai dienos būna tokios trumpos, nemažai žmonių ima skųstis prasta nuotaika ar netgi pajaučia depresijos simptomus. Tačiau tokiu atveju nebūtina skubėti į vaistinę ir pirkti nervų sistemą veikiančių vaistų. Žolininkai duoda patarimų, kaip nuotaiką pakelti natūraliomis priemonėmis. Žolininkai išskiria augalus, kuriuos šiuo metu ypač naudinga vartoti. Užsienio spaudoje pateikiamas sąrašas augalų, kokie padeda išsklaidyti depresyvią nuotaiką.
 


Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos