Pirmoji pagalba, jei esi vienas: ką daryti paspringus, sustreikavus širdžiai ar stipriai susižeidus
Ką daryti, jei esate vienas namuose ir pjaustydami daržoves netyčia persipjaunate pirštą ir pradedate itin stipriai kraujuoti? O jei staiga pajuntate stingdantį skausmą krūtinės srityje? Akivaizdu – kaipmat ieškositės pagalbos ir kviesitės greitąją, tačiau kas tada? Kai ištinka grėsmė gyvybei, svarbi kekviena sekundė – delsimui čia vietos nėra, o greitoji gali ir nebespėti.
Didžiausi ir dažniausi miego priešai
Jaunimas sako kad tai vagis Giedrius Šneideraitis gyvenantis Jonavoje ir jo draugė Nuolat girdime, koks miegas yra svarbus. Svarbus mūsų fizinei ir psichinei savijautai, o iš to išsirutulioja ir miego svarba mūsų mokymosi ar darbo našumui, santykiams su kolegomis, draugais ir artimaisiais. Tačiau kaip ir bet kuris mūsų sveikatai naudingas dalykas, taip ir miegas turi keletą priešų.
Mūsų kraštiečiai gydytis dažniausiai vyko į Latviją

Pastaruoju metu daugėja žmonių, išvykstančių gydytis už Lietuvos ribų. Jie dažniausiai renkasi artimiausias kaimynines šalis, iš kurių populiariausia – Latvija, ir tolimesnę Europos Sąjungos (ES) narę – Vokietiją. Mūsų kraštiečių pateiktų prašymų skaičius kompensuoti svetur patirtas gydymo išlaidas išaugo beveik 40 proc., lyginant šių metų pirmąjį pusmetį su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu.

Atpalaiduojantys kvėpavimo pratimai – išbandykite!
Negalite žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje: veidas papilkėjęs, po akimis juodi ratilai, vos velkate kojas. Tokia būsena pažįstama, ypač jei daug dirbate ir mažai laiko skiriate sau. Taigi, kaip atsipalaiduoti ir pailsėti taip, kad vėl trykštumėte gyvenimo džiaugsmu?
Pieno produktai jūsų grožiui: veido kaukės pagal odos tipą
Apie pieno ir jo produktų naudą žinome nuo vaikystės. Ir dabar tai gan populiarus ir vienas mėgstamiausių maisto produktų. Pieno produktuose esančios maistinės medžiagos ir vitaminai – geros sveikatos pagrindas, o gera sveikata ir grožis yra neatsiejami dalykai. Turbūt ne veltui apie puikiai atrodančias moteris sakoma: „Lyg iš pieno plaukusi.“ Pieno produktuose esanti pieno rūgštis, B grupės vitaminai ir proteinai drėkina ir atnaujina net giliuosius odos sluoksnius.
Psichozė ir psichopatas – vienas ir tas pats?
„Tikras psichopatas“, – pagalvoja mergina, gavusi dar vieną SMS žinutę nuo buvusio vaikino, prašančio sugrįžti ir neduodančio ramybės. Tą patį pagalvoja vairuotojas, kuriam kitas vairuotojas užstato mašiną ir neleidžia išvažiuoti iš prekybos centro aikštelės. Tai tik pora ir ne pačių blogiausių pavyzdžių, kaip su psichika susijusios etiketės priklijuojamos kone bet kam. Blogai ir tai, kad su psichika susiję terminai dažnai maišomi ir tapatinami, nors iš tiesų yra visiškai skirtingi.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos