vaistai.lt
Išsėtine skleroze sergantys žmonės labiau kenčia nuo piktų žodžių nei ligos
Išsėtinė sklerozė bemaž 3 tūkstančius Lietuvos žmonių pasodins į neįgaliojo vežimėlį, o vėliau pavers visiškai nejudriais. Nors šiuolaikinės gydymo technologijos leidžia pasiekti, kad tokia lemtis šiuos žmones ištiktų kuo vėliau, labiau nei liga juos žeidžia pikti aplinkinių žodžiai ir poelgiai.
Poilsis gamtoje: ką daryti su greitai gendančiais produktais?
Atšilus orams dažnas stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai perspėja, kad stovyklautojams atidarius iškylų sezoną, pagausėja per maistą plintančių infekcinių ligų, todėl svarbu pasirūpinti tinkamu jo laikymu ir apdorojimu. Kaip stovyklaujant išlaikyti maistą šviežią keletą dienų, specialistai atskleidžia paprastą būdą.
Tarptautiniame kardiologų kongrese Vilniuje – Nobelio premijos laureato vizitas
Azoto oksidas – gyvybės molekule vadinama dalelė, kūne atliekanti daugybę funkcijų: nuo kraujo spaudimo reguliavimo iki seksualinės sveikatos gerinimo. Už šios molekulės savybių atskleidimą amerikietis farmakologas Louis J. Ignarro 1998 m. pelnė Nobelio medicinos premiją. Mokslininkas gegužės 26-28 d. viešės Vilniuje, tarptautiniame kardiologų kongrese „Širdies ir kraujagyslių ligų progreso stabdymas“ (Breaking the Cardiovascular Continuum).
9 paprasti ženklai, rodantys, kad jūsų kūnui reikia geresnės mitybos
Jūsų kūnas – tai mašina, kuri turi būti sveika ir aktyvi, kad galėtų veikti gerai ir ilgai. Ši mašina reikalauja tinkamų pratimų bei tinkamo maistinių medžiagų kiekio, palaikančio jūsų kūną sveiką ir tinkamai veikiantį. Yra skirtingų maistinių medžiagų, kurios būtinos gerai kūno būklei, rašo trendingpost.net. Pagrindiniai maistiniai elementai yra vitaminai, mineralai, baltymai, angliavandeniai, riebalai; taip pat sveikam gyvenimui jums reikalingas ir vanduo. Geram darbui ir funkcionavimui jūsų kūnui reikia teisingų maistinių medžiagų. Šių maistinių medžiagų trūkumas neleis gyventi sveikai.
5 makiažo valymo klaidos, kurios sendina jūsų odą
Atrodo, kad pagaliau jūsų kosmetikos krepšelis suformuotas – žinote, kokios priemonės jums nuostabiai tinka ir dar nuostabiau paryškina jūsų grožį. Tačiau visą įdirbį sugadinti gali nelemtos klaidos, kai stengiatės makiažą pašalinti nuo savo dailaus veidelio. Įžymybių makiažo specialistas Andrew Sotomayoras atskleidžia, kokių dalykų reikėtų vengti, jeigu norite puikuotis spindinčia ir akis traukiančia oda.
Uždrausta prekiauti nesaugiais maisto papildais

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad UAB „VL Sportas“ (Taikos pr. 27, Kaunas) ir individualiai įmonei (ĮI) „Adiada“ (Vilniaus g. 315 B, Šiauliai) uždrausta prekiauti amerikietiškais maisto papildais „Controlled Labs Orange Triad“, „BPI Sports 24/7 Multivitamin with Energy” ir „BPI Best BCAA“, kurių ženklinimo etiketėse nurodytos Europos Sąjungoje neleidžiamos naudoti sudedamosios dalys.

 


Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos