vaistai.lt

Tears Again liposominis purškalas akims 10ml

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2013.10.28
 
 
 
Gamintojas :  Optima Pharma
Brūkšninis kodas :  -3043582
Grupė :   Akių negalavimai
Optikos prekės -> Priežiūros priemonės -> Akims

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas


Thealoz Duo Gel N30
Thealoz Duo Gel N30
Starazolin Complete akių lašai 10ml
Pirkite internetu
Starazolin Complete akių lašai 10ml
Sensivit akių lašai 10ml
Pirkite internetu
Sensivit akių lašai 10ml
Amidrop akių lašai 5ml N6
Pirkite internetu
Amidrop akių lašai 5ml N6
Artelac Rebalance akių lašai 10ml
Pirkite internetu
Artelac Rebalance akių lašai 10ml
OCUTEIN Sensitive akių lašai 15ml
Pirkite internetu
OCUTEIN Sensitive akių lašai 15ml

Tears Again liposominis purškalas akims 10ml

Informacinis lapelis
 


Vartojimo instrukcija

Tears Again® liposominis purškalas su vitaminais A ir E

 

Sausų akių gydymui, raminimui ir pusiausvyros atstatymui

 

Sudėtis

1ml yra 10 mg sojų lecitino, 8 mg natrio chlorido, 8 mg etanolio, 5 mg fenoksietanolio, 0,25 mg vitamino A ir 0,02 mg vitamino E, išgryninto vandens.

 

Vartojimas

Tears Again® stabilizuoja lipidinį ašarų plėvelės sluoksnį, reguliuoja akies paviršiaus ir vokų drėkinimą. Priemonę reikia naudoti išsausėjus akims, kai vokai įsitempę, juntamas svetimkūnis akyje ar deginimas, perštėjimas.

 

Kontraindikacijos

Nežinomos

 

Sąveika su kitais medikamentais

Nežinoma

 

Vartojimo nurodymai

Purkškite Tears Again® 1-2 kartus ant užmerktų akių. Nepurkškite į atmerktas akis ir nelieskite akių paviršiaus purškiklio galvute. Laikykite maždaug 10 cm atstumu. Kai priemonė patenka į akis, gali šiek tiek deginti. Tačiau šis pojūtis greitai praeina ir nekenkia.

Kai naudojate akių kosmetiką, Tears Again® reikia purkšti prieš makiažą ir jį nuvalius. Tačiau Tears Again® galima naudoti ant anksčiau padaryto makiažo. Šiuo atveju reikia purkšti tik vieną kartą ir didesniu atstumu (apie 20 cm).

Tears Again® labai tinka, kai nešiojami kontaktiniai lęšiai.

Bendrosios rekomendacijos: vartokite Tears Again® 3-4 kartus per dieną. Sunkesniais atvejais galima vartoti dažniau. Tears Again® galima vartoti neribotą laiką.

 

Laikymas

Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarytą pakuotę galima vartoti tol, kol joje yra purškalo.

Atidarytiems buteliukams nėra laiko vartojimo apribojimų. Nevartokite, jei pasibaigė tinkamumo  laikas.

 

Pastabos

Buteliuką gali vartoti keli asmenys, nes jis neužteršiamas. Tears Again® negalima vartoti kartu su vaistais akims. Jei gydytojas paskiria vartoti kitus akių vaistus, turi praeiti dešimt minučių iki Tears Again® vartojimo. Tears Again® vartoti negalima, esant jautrumui kuriai nors preparato sudėtinei medžiagai. Būtina įsitikinti, ar purškiklio purkštukas tinkamai uždėtas ir nepažeistas. Buteliukas yra sklidinas skysčio, nes dėl techninių priežasčių jo visiškai ištuštinti neįmanoma. Užtikriname, kad išnaudosite 10 ml.

 

Savybės

Tears Again® liposomos veikia efektyviai. Vienoje dozėje yra milijardai mažų dalelyčių, kurios patenka ant voko. Jos drėkina odą, minkština ir švelnina ją, mažina voko temperatūrą ir ramina sudirgusias akis, kai jos pavargsta nuo ilgo darbo kompiuteriu, oro kondicionierių, vaistų, sauso oro ir ilgos kelionės.

Liposomos greitai įsiskverbia į odą, aprūpina drėgme, fosfolipidais su bazinėmis riebiosiomis rūgštimis, linoleine ir linolenine rūgštimi, riebiosiomis rūgštimis ir vitaminu E. Šios medžiagos mažina perštėjimą, šalina skausmą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, todėl greitai pašalinami uždegimo simptomai. Priemonė intensyviai saugo akių vokus ir aplinkinę zoną, šalina membranos sutrikimus, palaiko sveiką odos funkcionalumą.

Vartojant pirmą kartą, 3-4 kartus paspauskite purkštuką, kad jis prisipildytų skysčio.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

pharma prekės optikos akims priežiūrai optima sausoms priemonės priežiūros tears negalavimai raminantis liposominis purškalas akių again gydomasis

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos