vaistai.lt

Depresiją bus galima įveikti per parą?
Merilendo medicinos universiteto mokslininkai tikina esą paruošę tikrą bombą. Tai – naujas antidepresantas, kuris depresiją galėtų pagydyti per rekordiškai trumpą laiką. Kokį? Tik per vieną parą. Depresija – sunkus ir kompleksinis psichikos sutrikimas, efektyviausiai ir gydomas kompleksiškai. Pavyzdžiui, taikomos įvairios psichoterapijos rūšys, paskiriami antidepresantai ar kitos grupės vaistai.
Lietuvoje dažniausiai skęsta vyrai
Skendimai – didžiulė, tačiau išvengiama problema, kasmet nusinešanti daugiau kaip 400 tūkst. žmonių gyvybių visame pasaulyje. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos administratoriai perspėja, kad skendimai yra viena iš pagrindinių vaikų iki 5 metų amžiaus mirties priežasčių ir antroji pagal dažnumą vaikų iki 14 metų amžiaus netyčinių traumų nulemtos mirties priežasčių pasaulyje.
Ką būtina žinoti apie sveikatos draudimą būsimiems studentams

Pasibaigus bendrajam priėmimui į aukštąsias mokyklas, Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) atkreipia šiemet mokyklas baigusių jaunuolių ir nuolatinių (dieninių) skyrių studentų dėmesį dėl privalomojo sveikatos draudimo. Jie valstybės lėšomis apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).

Maisto produktai, kurie padės geriau išsimiegoti
Mityba ir mūsų miego įpročiai pastaruoju metu tapo bene pagrindiniu mokslininkų tyrinėjimų objektu. Ir visai ne veltui – juk šie du aspektai yra vieni svarbiausių mūsų sveikatai. Neseniai atlikti mokslininkų tyrimai atskleidė, kad tai, ką valgome, itin glaudžiai susiję ir su mūsų miego kokybe, taip pat ir mūsų miego kokybė yra susijusi su tuo, ką valgome. Tad, pasirodo, tam, kad gerai išsimiegotumėte, labai svarbu žinoti, ką reikia valgyti. Šiuos maisto produktus, kurie padės naktį kokybiškai išsimiegoti, remdamasis mokslininkų įžvalgomis, vardija portalas huffingtonpost.com.
Norite greičiau užsiauginti plaukus ir pagerinti jų išvaizdą? Šie patarimai jums pravers
Ilgi, išpuoselėti plaukai – daugelio moterų siekiamybė. Tačiau ką daryti, jeigu jie labai jau lėtai auga? Kartais padėti gali paprastos, kasdienės priemonės, kurias kviečiame išbandyti. Gal ir jūs greitai džiaugsitės kur kas ilgesniais plaukais?

Kirpkite plaukus kas 6–8 savaites
Plaukai visų pirma turi būti sveiki, kad atrodytų gerai. Taip, nekirpdamos plaukų galiukų, galbūt greičiau džiaugsitės ilgesniais plaukais, tačiau kokia to kaina? Visas šiurenas anksčiau ar vėliau reikės nurėžti, kad jos negadintų vaizdo. Verčiau jau kiek trumpesni plaukai, ilgesnis kelias į svajonių šukuoseną nei ilgos, tačiau grožį ir sveiką blizgesį praradusios sruogos.

Terorizuoja nematyti gyviai: neįmanoma nei valgyti, nei gerti
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Dovilė, kuri skundėsi, kad Palangos paplūdimyje yra pilna neaiškių musyčių, kurios lenda ir prie maisto, ir prie gėrimų, taip drumsdamos poilsiautojų ramybę.  „Visi puodeliai nuolatos būna aplipę tokiomis musytėmis, ypač daug jų atsirado, kai saulė po truputį leidosi. Vakare sėdėti apskritai nelabai buvo įmanoma - jų ten labai labai daug“, - skundėsi skaitytoja.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos