vaistai.lt
Alergijoms gydyti – pažangūs metodai
Alergijos – viena sparčiausiai plintančių ligų pasaulyje. Teigiama, kad po keliolikos metų Europoje kuria nors alergijos forma sirgs net pusė jos gyventojų. Pasak „Kardiolitos“ klinikų Alergologijos ir klinikinės imunologijos centro gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo Tomo Slomskio, alerginių ligų daugėja ypač tarp jaunesnio amžiaus žmonių. Tačiau su gydytojo alergologo pagalba šios ligos gali būti suvaldytos ar net išgydytos.
Motinystės liūdesį po gimdymo patiria 50–80 proc. moterų
Vaikelio laukimas – didžiulis džiaugsmas, tačiau bent pusė moterų po gimdymo susiduria su bloga nuotaika, liūdesiu, kuriam užsitęsus iškyla depresijos rizika. Specialistai pataria nepalikti moters vienos su kūdikiu, jai padėti ir leisti bent porą valandų per dieną atitrūkti nuo motinystės rūpesčių. Gydytoja psichoterapeutė Aušra Stankūnienė sako, kad yra daug veiksnių, kurie turi įtakos nėštumo metu ir po gimdymo pasireiškiančiai nuotaikų kaitai. Ypač didelės įtakos centrinės nervų sistemos veiklai turi hormoninės medžiagos.
Susigrąžinus PSD įmokas, gali likti žala
​Iš Lietuvos į kitas Europos šalis emigravę lietuviai, sumanę apsidrausti sveikatą dviejose šalyse, patys sau gali paspęsti spąstus. Nekreipdami dėmesio į tai, kad mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas reikia tik vienoje šalyje (paprastai ten, kur dirbama ir mokami mokesčiai), kai kurie tautiečiai nedeklaruoja išvykimo iš Lietuvos, savarankiškai moka joje PSD įmokas tam, kad galėtų nemokamai gydytis mūsų šalyje. Tuo pat metu sveikatos draudimo bei kitus mokesčius jie moka ir užsienio šalyje, kurioje gyvena, dirba.
Tinkleliai nuo vabzdžių – genialiai paprastas ir nepralenkiamas išradimas
Šylant orams vis dažniau norisi pabūti namuose ar kaimo sodyboje, pasimėgauti ramybe ir artimųjų kompanija. Tačiau lauko temperatūrai pakilus aukščiau, padidėja ir vabzdžių kiekis, trukdantis džiaugtis ramiais vasaros vakarais. Ši problema ypatingai sena, ir priemonių jai įveikti sukurta išties daug – nuo purškiamų vabzdžius atbaidančių priemonių iki tinklelių, montuojamų ant lango rėmo. Pastaroji priemonė – ypatingai patogi ir efektyvi.
Kokias kosmetikos priemones būtina turėti keliaujant
Vasara – atostogų metas. Bene, svarbiausias pasiruošimas prieš kelionę – susikrauti lagaminą ir nepamiršti pačių būtiniausių daiktų. Atostogų kosmetikos krepšelis dažniausiai būna itin planuojamas. Tai aktualu ypač skrendantiems tik su rankiniu bagažu, kur įsidėti galima ne daugiau kaip 10 vienetų talpų, kurių tūris neviršija 100 ml, o kur dar taupoma vieta lagamine. Tačiau net ir vykstant į tokią kelionę itin svarbu pasirūpinti savo odos ir kūno priežiūra.
Naujos kartos „Leravan“ kaklo masažuoklis - greitas atsipalaidavimas po dienos darbų, puikūs atsiliepimai, 32% nuolaida ir pristatymas iš ES sandėlių (Video)
Kasdieniai rūpesčiai ir darbai mus paverčia įsitempusiais, sustingusiais ir niūriais. Kartais taip norisi bent kelių minučių ramybės ir masažo, bet kur jo ieškoti, jei esate biure, lėktuve ar negalite pasitraukti nuo darbo stalo? Šis „Leravan“ kaklo masažuoklis yra tikras išsigelbėjimas šiuolaikinio gyvenimo būdo išvargintiems žmonėms.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos