vaistai.lt
Sąnarių ligos, sutrikimai ir traškesiai. Konsultuoja profesorė Irena Butrimienė
Rūpintis sąnarių sveikata privalome kiekvienas, juk be jų nepajudėtume nė iš vietos. Visgi apie savo sąnarių sveikatą susimąstome gerokai per retai. O mąstyti būtina, mat neteisinga mityba, sėslus gyvenimo būdas ar, kitaip tariant, klaidos, kurias šiais laikais darome beveik kiekvienas, gali lemti ir šio jungiamojo audinio sutrikimus. Apie sąnarių ligas bei traškesius – 6 klausimai specialistui.
Asmeninė patirtis: „Aš mečiau gerti. Jums irgi derėtų“
Priklausomybė nuo alkoholio gali mus sužlugdyti, gali įmesti į bedugnę, iš kurios kelio atgal nebėra. Apie sunkią savo patirtį brendant iš alkoholizmo liūno portalui techinsider.io pasakoja ir žurnalistas Rafis Letzteris. 2013-ųjų rugpjūtį vidury nakties išsigandęs pabudau ant sofos, Monrealyje. Tamsus kambarys atsimerkus sukosi. Kieta sofa, ant kurios anksčiau išsidrėbiau, grasino numesti mane į bedugnę, esančią tarp jos krašto ir kavos staliuko. Burnoje tvyrojo bjaurus skonis. Staigiu judesiu atsisėdau.
Kauno klinikose – pirmoji integruota operacinė Baltijos šalyse
Pirmoji Baltijos šalyse integruota operacinė įrengta Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje, tačiau jos privalumais galės naudotis ir kitų sričių chirurgai, būsimieji medikai ir tarptautinių mokymų dalyviai. „Integruotoje operacinėje darbas vyks sparčiau, ergonomiškiau ir tai leis užtikrinti dar aukštesnės kokybės pagalbą ir saugumą mūsų pacientams“, – pristatydamas operacinę kalbėjo Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos profesorius Saulius Vaitkus.
Asmeniniai treneriai atskleidžia, kokias didžiausias klaidas moterys daro sporto salėje
Tai, kad sportuojate, išties yra pagirtina, tačiau jei tai darote be asmeninio trenerio priežiūros, derėtų suklusti, mat galbūt pati to nežinodama pridarote klaidų, kurios gali kaip reikiant pakenkti jūsų sveikatai ar atitolinti jus nuo tikslo. Portalas womenshealthmag.com atskleidžia trenerių patarimus, kaip sportuoti sveikai ir pateikia jų išvardytas didžiausias moterų daromas klaidas sporto salėje.
Pigmentinės dėmės: iš kur atsiranda ir kaip apsisaugoti
Pigmentinės dėmės – tradicinė šiltųjų kraštų gyventojų odos problema – dar neseniai Lietuvoje pasitaikydavo ganėtinai retai, labiau vyresniame amžiuje. Tačiau pastaraisiais metais vis daugiau žmonių, ypač jaunų moterų, kreipiasi į specialistus klausdami, kaip atsikratyti nepageidaujamų dėmių veido, iškirptės ar rankų srityje.
9 atostogų patarimai moterims: kam turėtumėte negailėti laiko
Pagaliau atėjusios vasaros atostogos – tikras malonumas tiek kūnui, tiek sielai. Tačiau ką reikėtų daryti, kad joms pasibaigus iš tikrųjų jaustumėtės visapusiškai pailsėjusios ir energingai galėtumėte kibti į naujus darbus? Specialistai tikina, kad per atostogas būtina atkreipti dėmesį į savo mitybą, tinkamai pailsėti ir deramai pasirūpinti savo sveikata.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos