Ypatingi pasiūlymai

Prisirašiusiems prie "Bendrosios medicinos praktika" šeimos klinikos pacientams nuo 2014 11 15 iki 12 31 – ypatingos sveikatos ir grožio paslaugų kainos*:

Viršutinių vokų pakėlimo operacijos kaina – tik 780 Lt (225,90 €) vietoje 2310-2500 Lt (669,02 -724,05 €)
Operacija rekomenduojama esant užkritusiems akių vokams, dėl kurių veidas atrodo pasenęs ir liūdnas, vargina akių ašarojimas, jaučiamas diskomfortas žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu, skaitant.

 

Ką verta žinoti apie gripą
Pastaruoju metu tik ir girdi, kad aplink visi serga. Siaučia gripas. Kodėl vienais metais jis būna vienoks, mažiau pavojingas, o kitais itin agresyvus? Kaip saugotis nuo šios ligos? Kasmet pasireiškia vis naujos gripo viruso formos arba jo atmainos: paukščių, kiaulių ir kt. 2009–2010 m. siautėjo viena pavojingiausių gripo atmainų, vadinamasis A tipo virusas (H1N1). Šis virusas labai pavojingas, nes turi kiaulių, paukščių ir žmogaus gripo virusų genų. Toks derinys pasaulyje aptiktas pirmą kartą.
Krizinį nėštumą patiriančioms moterims pagalba turi tapti prieinama kuo greičiau
Moterims, išgyvenančioms krizinį nėštumą, Lietuvoje vis dar nėra užtikrinama kvalifikuota specialistų pagalba. Vakar susitikime su nevyriausybinėmis organizacijomis šią problemą pripažino socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Susitikime sutarta, kad valstybė privalo užtikrinti reikiamą pagalbą šioms moterims. Todėl apsispręsta, iki metų pabaigos įvertinus dabartinę socialinių paslaugų ir pagalbos šeimai sistemą, rasti galimybes tokiai paramai moterims užtikrinti.
Galvos skausmo priežastys. Kaip išvengti migreninių ir kitokių negalavimų?
Nuo pat ryto išskubate į darbą – ten laukia begalė susitikimų, įvairių užduočių, atrodo, net nėra kada atsikvėpti. Vakare grįžtate iš darbo, o galva pilna minčių apie rytojaus užduotis, stresuojate, ar sugebėsite jas įvykdyti laiku. Namuose tikra netvarka, vaikai plyšauja nesavu balsu, ir staiga pajuntate, kaip visas dienos nuovargis jums pradeda pulsuoti smilkiniuose. Pažįstama situacija? Galvos skausmai, kylantys dėl pernelyg didelio nuovargio, dėl patiriamo streso ar dėl miego trūkumo, yra šiuolaikinio gyvenimo rykštė – su jais tenka kovoti visiems.
Kova prieš celiulitą: kokių priemonių deriniai veiksmingi?
Daugybė moterų visame pasaulyje kasdien ieško efektyvių būdų, kaip kovoti su neestetišką „apelsino žievelės“ efektą sukeliančiu celiulitu. Ir nors patarimų, kaip visiems laikams atsikratyti celiulito, netrūksta, specialistai ragina nepasiklysti tarp tiesos ir mitų. Kodėl atsiranda celiulitas ir kaip jo apmažinti, pasiekti geriausių rezultatų, pasakoja grožio ekspertė Jūratė Kurilienė. Vienas populiariausių mitų apie celiulitą – jog ši problema gresia tik antsvorio turinčioms vyresnio amžiaus moterims, todėl jaunoms merginoms dėl to jaudintis neverta. Grožio ekspertė J. Kurilienė šią nuostatą paneigia.
Tyrimai atskleidė aiškius kūno ir proto ryšio įrodymus
Meditacijos ir paramos grupių įtaka užfiksuota ląsteliniu lygiu tarp išgyvenusių krūties vėžį. Pirmą kartą tyrėjai parodė, kad meditacija ar dalyvavimas paramos grupėse daro teigiamą fizinę įtaką ląsteliniu lygiu išgyvenusiems krūties vėžį. Albertos Sveikatos paslaugų Tomo Bakerio vėžio centro ir Kalgario universiteto Onkologijos departamento grupė parodė, kad išgyvenusiųjų krūties vėžį ir praktikuojančių jogą ar lankančių paramos grupes ląstelių telomeros – baltymų kompleksai chromosomų galuose – išlaiko savo ilgį, tuo tarpu kontrolinėje grupėje, kur netaikyta jokia intervencija, jos trumpėja.
 


eurovaistone_2014_10_13

ipsen ginkorIeškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos