vaistai.lt
Tylioji žudikė stabligė tyko visur: sode, virtuvėje, garaže
Suaugusių ir vaikų traumos piką pasiekia vasarą ir rudenį, kuomet laikas leidžiamas aktyviausiai ir patiriama apie 60 proc. visų metų sužalojimų. Ūmine infekcine liga stablige žmogus gali užsikrėsti bet kur, jei būna pažeidžiama oda. Nors didžioji dalis pacientų atsiperka skubiu vizitu pas gydytoją ir prevenciniu skiepu, tačiau užleisti atvejai baigiasi mirtimi.
Griežiate dantimis? Jums gali grėsti žandikaulio sąnario sutrikimai
Temporomandibulinio sąnario sutrikimas – dažnas ir sudėtingas žandikaulio negalavimas, kurį paskatinti gali patys netikėčiausi mūsų įpročiai ar pasikartojantys nevalingi veiksmai, pavyzdžiui, griežimas dantimis. Neįprastos priežastys ir simptomai neretai suklaidina pacientus, tačiau gydytojai ragina nenumoti ranka į šią skausmingą žandikaulio patologiją ir neatidėlioti vizito pas specialistą.
Ligoninėse mažėja kraujo atsargos

Dėmesio! Nacionalinis kraujo centras prašo donorų pagalbos – ligoninėse pavojingai sumažėjo kraujo atsargos.

Reikalingos 0 (I) + ir - , taip pat A (II) + ir – kraujo grupių atsargos.

Nacionalinis kraujo centras kviečia būti pilietiškais ir nelaukti – padovanoti kraujo dabar!

VšĮ Nacionalinio kraujo centro padalinys Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje.

Papildę vaisių kokteilį šiuo ingredientu, atsikratysite nereikalingo svorio
„Kai rytais vietoj didžiulės porcijos sausų pusryčių pradėjau plakti vaisių kokteilius, tai buvo būtent tas pokytis, padėjęs pradėti mesti svorį. Tačiau vienas konkretus ingredientas visiems laikams viską pakeitė“, – rašo Jenny Sugar tinklalapyje popsugar.com.
Kaip atrodyti 5 metais jaunesnei? Pataria dietologai
Įvairios odos priežiūros priemonės gali padėti jūsų odai atrodyti gaiviau, tačiau jos bus bejėgės jeigu nežiūrėsite, ką valgote. Netolygi veido odos spalva, pigmentinės dėmės, apdribę ir sausi odos plotai – visą tai galima priimti stoiškai, o galima kažko imtis ir tai pakeisti. Portalas goodhouse.ru rašo, jog visai nedideli jūsų mitybos pokyčiai gali atsukti laikrodžių rodyklę keletą metų atgal.
Menininkų ir verslo parama vėžiu sergančioms moterims
Vykdant tęstinį projektą „Gyvybės mazgas“ išleisti du lediniai – „Transformuojami galvos apdangalų modeliai“ ir „Galvos apdangalai iš skarų ir šalių“, autoriai Danguolė Brogienė ir Andrius Surgailis. Knygelės skirtos moterims, kurioms taikyta chemoterapija. Dėl šio gydymo jos yra laikinai netekusios plaukų. Knygelėse pateikiamos pamokos, schemos ir brėžiniai, kaip pačioms susikurti galvos apdangalą.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos