vaistai.lt
Artėjant Pasaulinei hepatito dienai – nuolaidos tyrimams
Artėjant Pasaulinei hepatito dienai, kurią minėsime liepos 28-ąją, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia gyventojus visą ateinančią savaitę (liepos 24-29 d.)  pigiau išsitirti dėl hepatitų. Tai bus galima padaryti ULAC pasaulinės hepatito dienos akcijos partnerių – „Sosdiagnostika“ ir „Antėja“ kabinetuose (laboratorijose). Čia hepatitų B ir C tyrimams bus taikoma 40 proc. nuolaida, o kraujo paėmimo procedūra – nemokama.
Knarkimas – sveikatos sutrikimas, galintis kainuoti ir santuoką
Specialistų teigimu, vartotojai vis dažniau ieško natūralių kosmetikos priemonių. Todėl populiarėjant natūraliai kosmetikai būtina užduoti klausimą – kiek natūralumas iš tiesų naudingas ir kuomet cheminių priemonių vengti vis tik nereikėtų? Jei tikrai įmanoma kosmetines priemones visiškai pakeisti natūraliomis alternatyvomis, galbūt tuomet vietoje jų pakanka ir kasdienių produktų, bet ar jie suteikia visų veidui bei kūnui reikalingų medžiagų?
Maksimalus „E. sveikatos“ suaktyvinimas – nuo kitų metų liepos
Nuo kitų metų liepos 1 d. naujuoju „E. sveikatos“ sistemos pagrindiniu tvarkytoju tapus Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), tikimasi didesnio medikų bei pacientų aktyvumo ja naudojantis. Būtent toks tikslas keliamas VLK vadovams. Be to, preliminariai skaičiuojama, kad sistemos administravimo išlaidos turėtų ženkliai mažėti. Mažiau lėšų reikės ne tik sistemos administravimui – vietoj 30 darbuotojų, šiuo metu su šia sistema dirbančių Registro centre, VLK preliminariai reikės 20 informacinių technologijų specialistų.
Veido analizės seminarų organizatorius: „Žmogaus veidui perskaityti užtenka dviejų sekundžių“
Giedrius Švetkauskas, fenotipologinės veido analizės seminarų organizatorius, remdamasis Marko Lučino fenotipologija, gali drąsiai skaityti kiekvieno žmogaus veido bruožus. Jam užtenka vos dviejų sekundžių, kad suprastų, su kokiu žmogumi turi reikalų.
3 dažniausiai ant mūsų stalo esančios daržovės turi neįtikėtinos naudos odos sveikatai ir grožiui
Vasarą mūsų odą nualina saulės spinduliai, tad neretai susiduriame su problema, kai ji išsausėja, o to pasekmė – raukšlių susidarymas. Tačiau odos sveikatai ir grožiui įtakos turi ne tik išoriniai veiksniai, bet lygiai taip, ar net dar daugiau – mityba. Tad kaip vasarą atgaivinti odą ir užtikrinti jos grožį naminėmis priemonėmis, pasakoja kosmetologė.
Valdžia - kaip kokainas: aiškėja neįtikėtini smegenų pokyčiai fiziologiniame lygmenyje
Valdžios skonis keičia savęs ir aplinkinių suvokimą. Daugeliui su tuo yra tekę susidurti – tarkime, pastebėdavo, kaip kolega, su kuriuo kadaise bendraudavo kaip lygus su lygiu, po paaukštinimo ėmė elgtis kitaip. Kodėl žmogaus, kurį, regis, neblogai pažinojome, taip stipriai pasikeičia? Sako, valdžia gadina, tačiau kas iš tiesų vyksta su esančiais hierarchijos viršūnėje?
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos