vaistai.lt
Ar užklupus peršalimui padės papildoma vitamino C dozė?
Kai pajuntame pirmuosius peršalimo simptomus, rodosi, kad kur tik pažvelgti – patarimai griebtis vitamino C. Rydami kapsules ar maukdami vitamino C prisotintus vaistinius tirpalus, greičiausiai sau nepakenksime, bet ar pagelbėsime?.. Viskas prasideda nuo nedidelio gerklės kutenimo. Tuomet po darbo dienos jaučiatės pavargę labiau nei įprastai, o gal ir kakta atrodo karštesnė, tačiau to nesureikšminate. Per kelias dienas peršalimas smogia visu pajėgumu: nosis užburksta, varva lyg neužsukamas kranas, čiaudėjate ir niekaip nepavyksta nuslopinti kosulio.
Klasikinė muzika veikia geriau nei psichologo konsultacija
Ruduo – geriausias metas apsilankyti klasikinės muzikos koncerte. Netikite? Pasaulyje vis daugėjant susirgimų depresija ir sveikatos specialistams ją jau skelbiant XXI a. liga, mokslininkai vis labiau gilinasi į alternatyvius depresijos gydymo būdus. Vienas iš tokių daugeliui dar neatrastų kelių įveikti nuotaikos sutrikimus neabejotinai yra klasikinė muzika, teigiama pranešime spaudai.
Vis daugiau sergančiųjų inkstų nepakankamumu sulaukia pagalbos

Šiuolaikinės medicinos galimybės ir augantis finansavimas leidžia išgelbėti vis daugiau žmonių, sergančių inkstų nepakankamumu, gyvybių. Tuo tikslu skiriama vis daugiau lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) dializės procedūroms apmokėti, inkstų transplantacijos operacijoms atlikti. Tokio gydymo prireikia, kai žmogaus inkstai pilnavertiškai nebefunkcionuoja ir nepašalina iš organizmo nereikalingų medžiagų.

Užpilamų makaronų žala jūsų organizmui
Pigūs, lengvai ir greitai paruošiami bei nepaneigiamai skanūs – užpilami makaronai tapo mėgstamiausiu daugelio pasaulio šalių maistu nepaisant savo nekokios reputacijos. Greito paruošimo makaronai, prikimšti skonio suteikiančiais milteliais ir prieskoniniu aliejumi, buvo dažnai kritikuojami kaip maistas, neturintis maistinių medžiagų, rašoma nextshark.com. Nepaisant to, kad juose yra labai daug angliavandenių bei riebalų ir labai mažai baltymų, ląstelienos, vitaminų ir mineralų, užpilami makaronai kažkaip išlaikė pasaulinio lygio populiarumą.
Kaip greitai atsiauginti plaukus? Patarimai
Ilgi plaukai – daugelio moterų svajonė, tačiau ne visoms užtenka kantrybės juos atsiauginti. Darome klaidas juos prižiūrėdamos, džioviname džiovintuvu, pamirštame palepinti kaukėmis, šukuojame netinkamomis šukomis...

Į kokias plaukų priežiūros taisykles reikia susitelkti, kad mūsų šukuosena atrodytų puikiai, o patys plaukai ataugtų kuo greičiau? Sužinokite.

Ką kiekvienas turi patirti iki 40-ojo gimtadienio?
Sulaukus 40-ies, prasideda naujas rimtas etapas. Jūs senstate, tačiau vis dar esate pakankamai jauni, kad padarytumėte kažką beprotiško, pavyzdžiui, nušoktumėte su guma arba pakeliautumėte vos užsigeidę. Nemaža tikimybė, kad ir atliekamų pinigų turite daugiau. Portalas businessinsider.com sudarė sąrašą dalykų, kuriuos visi turėtų išbandyti prieš sulaukiant 40-ies.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos