VLK primena: moterys gali išsitirti nemokamai dėl krūties piktybinių navikų
Kasmet Lietuvoje nustatoma vis daugiau ikivėžinių krūties susirgimų, kas leidžia gerokai lengviau sustabdyti šią klastingą ligą ir nuo jos išgydyti daugiau moterų. Tačiau, moterys, vis dar nepakankamai dalyvauja prevencinėje programoje dėl krūties vėžio ir pagal ją nemokamai tikrinasi dėl šios ligos. Todėl VLK ragina moteris aktyviau naudotis galimybe kas 2 metus nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio.
Akinių formos šiaudeliuose nustatyta kenksmingų medžiagų
Akinių formos šiaudeliuose, skirtuose gerti, nustatyta neleistinų medžiagų ftalatų. Manoma, kad jos gali neigiamai veikti endokrininę sistemą, kenkti kepenims, trikdyti medžiagų apykaitą ir silpninti imuninę sistemą. Pranešimą dėl nesaugių šiaudelių Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF), kai Vokietijoje paėmus šių gaminių mėginius ir atlikus laboratorinius tyrimus paaiškėjo, kad ftalatų di-2-propilheptilftalatų kiekis – 31 g/100 g produkto.
Prioritetas – pneumokokinės infekcijos vakcinos įtraukimas į vaikų skiepijimų kalendorių
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad prioritetinis Nacionalinės imunoprofilaktikos programos uždavinys apsaugoti mūsų visuomenę nuo pavojingų infekcinių susirgimų, valdyti užkrečiamąsias ligas, mažinti sergamumą, mirtingumą, komplikacijų dažnį. Tai pasiekiama skiepijimus nuo tam tikros ligos įtraukus į nacionalinius skiepijimų kalendorius. SAM apgailestauja, kad visuomenė per tam tikras žiniasklaidos priemones raginama abejoti sprendimu valdyti pneumokokinę infekciją visuomenėje, įtraukus pneumokokinės infekcijos vakciną į vaikų skiepijimų kalendorių. Atkreipiame dėmesį, kad pagal vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių skiepijimui nuo pneumokokinės infekcijos gali būti naudojamos visos esančios rinkoje (t.y. dvi) pneumokokinės infekcijos vakcinos.
Kas nutiktų, jei nesigydytumėte nagų grybelio?
Stipriai išplitusį nagų grybelį gali būti išties sunku išgydyti. Rinkoje egzistuoja gausybė vaistų gydyti šiai grybelinei infekcijai, o kur dar begalė patarimų internete, gydantis šią ligą namų sąlygomis... Vis dėlto ne visi metodai yra veiksmingi, o kai kurie vaistai nuo nagų grybelio gali pakenkti kepenims, tad nenuostabu, kad kai kurie žmonės tiesiog užsimauna kojines ir apsimeta, kad ligos kaip nebūta. Šis būdas, deja, yra pati blogiausia išeitis, mat jei nagų grybelis neišgydomas laiku, jo pasekmės gali būti itin skaudžios, rašo nytimes.com.
Močiučių grožio paslaptys: išbandykite!
Šiais laikais, kai kosmetikos industrija tiesiog virte verda, atrodo, nėra jokio tikslo atsigręžti į praeitį, dairytis, kuo gražinosi įvairių šalių vyresnių kartų moterys. O vis dėlto...

Dailios garbanos
Atrodo, kad tam priemonių daugybė: garbanojimo ir tiesinimo žnyplės akimirksniu plaukus pavers dailia šukuosena, o jeigu norisi ilgalaikio efekto, tuomet kai kurios moterys vis dar renkasi cheminį plaukų sušukavimą... Ką pasiūlytų močiutės? Sukarpykite nenaudojamą minkštą audinį juostelėmis ir susukite ant jų plaukus bei suriškite. Geriausia plaukus tvarkyti iš vakaro – taip ryte visus žavėsite natūraliomis garbanomis. Išlaidų jokių ir puikus efektas!

10 ilgo ir laimingo gyvenimo paslapčių
Visi to norime, bet ne visi gauname. Tik nepradėkime dejuoti, kad gyvenimas suknistas, kad nesiseka, nes... (galite įrašyti šimtas vieną priežastį). Tai jau patyrėme ir jau girdėjome. Nustebsite, kaip viskas paprasta! Taigi, rytojaus rytą pradėkite mintimi, kad išaušo nuostabi diena (nesigilinkite, koks vaizdas už lango ir kas jums galbūt gresia darbe). Pabūkite bent pakenčiamu aktoriumi ir stebėkite, kas vyks, kai įžengsite į kontorą su sau nebūdinga plačia šypsena... O toliau – pasistenkite nepamiršti 10 dalykų, kurie suteiks jūsų gyvenimui kitokių spalvų.
 


ev-liwe-well

ipsen-forlax

aconitum_kriomega_2014_16-17sav

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos