vaistai.lt

Livsane Hemoroidinis tepalas 30g

 
 

Kaina apie 5.26
 
Gamintojas :  Br Pharmaceuticals ltd.
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Hemorojui
Pakuotė : 30 g

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×
Mastu žvakutės N10
Mastu žvakutės N10
Mastu tepalas su aplikatoriumi 30g
Mastu tepalas su aplikatoriumi 30g

Livsane Hemoroidinis tepalas 30g

Informacinis lapelis
 


Livsane Hemoroidinis tepalas 30g

    • Aprašymas

„LIVSANE“ hemoroidinis tepalas su hamamelio ekstraktu ir pantenoliu išoriniam naudojimui sergant hemorojumi. Jis suformuoja apsauginę plėvelę ir gali padėti odai ir gleivinei gyti natūraliai; taip pat malšina deginimą ir niežulį. Su aplikatoriumi.

 

  • Sudėtis

SODINIO HAMAMELIO LAPŲ EKSTRAKTAS, PANTENOLIS, VANDUO, GLICERINAS, KAPRILO / KAPRIO TRIGLICERIDAS, CETEARILO ALKOHOLIS, GLICERILO STEARATAS, AFRIKINIO SVIESTMEDŽIO SVIESTAS, NATRIO CETEARILO SULFATAS, BALTASIS VAŠKAS, BENZILO ALKOHOLIS, NATRIO BENZOATAS, TOKOFEROLIS, DEHIDROACTO RŪGŠTIS, PIENO RŪGŠTIS.

 

  • Turinys

30 g tepalo + 1 aplikatorius.

 

  • Naudojimo nurodymai

Gydymą hemoroidiniu tepalu reikėtų pradėti vos pajutus pirmuosius simptomus. Svarbu pažeistą vietą gerai nuvalyti, kad sumažėtų infekcijos rizika. Plauti drungnu vandeniu. Po to sausą išangės zoną plonai ištepti tepalu. Kartoti reikėtų tris kartus per dieną. Dėl higienos priežasčių tepalą reikia tepti aplikatoriumi. Aplikatorių reikia prisukti prie tūbelės ir įvesti į išangę. Tuomet atsargiai spausti tūbelę, kol pažeista zona pasidengs reikiamu kiekiu tepalo. Vietoj aplikatoriaus galima naudoti pirštą, jei prieš tai jis buvo gerai nuvalytas. Po naudojimo aplikatorių reikia nuvalyti. Palaikyti jį po šiltu vandeniu, kol neliks tepalo likučių. Jei tepalą tepėte pirštu, atidžiai nusiplauti rankas.

Rekomenduojama tepti tepalą aplink švarią išangę prieš ir po kiekvieno tuštinimosi. Norint sušvelninti simptomus ir nusiskundimus, svarbu tepalą naudoti reguliariai. Ilgiau nei keturias savaites gydytis savarankiškai galima tik pasitarus su gydytoju. Jei simptomai ūmūs, tęsti gydymą hemoroidiniu tepalu dar 5 dienas išnykus simptomams, kad gydymo rezultatas būtų ilgalaikis.

 

  • Kita informacija

Įspėjimas: nenaudoti hemoroidinio tepalo, jei nustatytas padidintas jautrumas kuriai nors sudedamajai daliai. Aplikatorius tinka tik išoriniam naudojimui išangės zonoje ir jį naudoti gali tik vienas asmuo. Pasirodžius kraujui išmatose ir jei išangė kraujuoja, reikia pasitarti su gydytoju. Naudojant tepalą pagal paskirtį, nereikia imtis specialių atsargumo priemonių. Informuoti gydytoją arba vaistininką apie ligas, kuriomis sergate ir naudojamus medicininius produktus ar prietaisus. Tas pats galioja ir produktams, kurie parduodami be recepto. Jei nusiskundimai neišnyksta ar dar pablogėja po savaitės, reikia kreiptis į gydytoją.

 

  • Laikymas

Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo šviesos.

Saugoti nuo vaikų.

 

  • Pagrindinės savybės ir nauda

•   Su hamamelio ekstraktu: augalinis hamamelio (Hamamelis Virginiana) krūmo lapų ekstraktas. Amerikos čiabuviai pastebėjo hamamelio gydomąsias savybes jau prieš šimtus metų. Daugiausiai jį naudodavo uždegimui slopinti ir kraujavimui stabdyti.

•   Skirtas išoriniam naudojimui sergant hemorojumi ar jaučiant diskomfortą išangėje, pavyzdžiui, esant išangės egzemai, įtrūkimams ar niežėjimui.

•   Suformuoja kraujavimą sulaikančią plėvelę pažeistoje išangės zonoje, lengvina natūralų odos ir gleivinės gijimą.

•   Gali sušvelninti uždegimo simptomus, tokius kaip deginimas ar niežėjimas.

•   Sudėtyje esantis pantenolis gali papildomai raminti sudirgusią odą.

•   Taip pat naudingas sudirgusiai, į smulkius įtrūkimus linkusiai odai, nes tepalas aprūpina odą drėgme ir didina jos atsparumą.

•   Su aplikatoriumi.

 

  • Gamintojas

Gamintojas: „Viamedi Healthcare GmbH“, Hagedornstrasse 22, 33790 Halė / Vestfalija, Vokietija.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

livsane veikimo hemoroidinis tepalas pharmaceuticals hemorojui preparatai

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos