vaistai.lt

Bepanthen Anti-Exem kremas 50g

 
 

Kaina apie 11.62
 
Gamintojas :  Bayer
Brūkšninis kodas :  4029668061020
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Medicinos prietaisai/priemonės -> Odai
Pakuotė : 50 g

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Cicasilver tepalas 50ml
Cicasilver tepalas 50ml
ArgoSept hidrokoloidinis gelis 50g
ArgoSept hidrokoloidinis gelis 50g

Bepanthen Anti-Exem kremas 50g

Informacinis lapelis
 


Vartojimo instrukcija 

Be kortizono

Bepanthen® 

 

  Bepanthen Anti-Exem kremas  

Slopina sudirgintos odos niežulį ir paraudimą

Bepanthen Anti-Exem kremas  – tai preparatas be kortizono, malšinantis odos niežulį ir skatinantis odos barjero atsinaujinimą. Taip skatinamas odos gijimas bei slopinamas noras kasytis.

 

Kas yra Bepanthen Anti-Exem kremas ir kada jį vartoti?

Odos paraudimą, patinimą ir niežulį gali sukelti įvairios priežastys, pvz., odos išsausėjimas, atopinis dermatitas / egzema, alerginė odos reakcija ir daugybė kitokių odos sudirginimų. Stiprus niežulys, kuris gali atsirasti, sukelia norą kasytis, tačiau tai odą dar labiau pažeidžia. 

Bepanthen Anti-Exem kremas  yra baltas kremas be kortizono, malšinantis odos niežulį ir kartu greitinantis odos barjero atsinaujinimą. Taip skatinamas odos gijimas ir slopinamas noras kasytis.

Bepanthen Anti-Exem kremas yra vartojamas nuo niežulio ir paraudimo, kurie pasireiškia toliau išvardintais odos sudirginimo atvejais:

-  odos išsausėjimas,

-  atopinis dermatitas,

-  egzema,

-  alerginės reakcijos.

Naudojant technologiją, atkuriančią odos lipidus atitinkančias plokštelines struktūras,  Bepanthen Anti-Exem kremas  atkuria odos barjerą (žr. kitą skyrių). Taip sutvirtinami pačios odos lipidų, kurie atlieka natūralios apsaugos nuo dirginimo funkciją, sluoksniai, todėl sumažėja niežulys ir paraudimas, oda atsinaujina.

 

Kas yra niežulys ir kaip jį gydyti?

Odos paraudimą, patinimą ir niežulį gali sukelti odos išsausėjimas, atopinis dermatitas / egzema, alerginė odos reakcija ir daugybė kitokių odos sudirginimų.

Kai yra šios būklės, pažeidžiami lipidai, esantys raginiame odos sluoksnyje (dar vadinamame odos barjeru), ir tai gali sukelti niežulį. Minėtieji lipidai, kurių didžiąją dalį sudaro keramidai, veikia kaip natūrali apsauga nuo dirginimo.  

Pažeidus apsauginį odos barjerą, iš odos pasišalina vanduo, tai sukelia odos išsausėjimą ir niežulį. Be to, susilpnėjęs odos barjeras blogiau apsaugo nuo dirginančių medžiagų patekimo į organizmą, o tai dar labiau sustiprina niežulį.

Taigi, gydant odos išsausėjimą, atopinį dermatitą / egzemą, alerginę odos reakciją ir daugelį kitokių odos sudirginimų, svarbiausia yra atkurti apsauginį odos barjerą naudojant specialius kremus, pvz., Bepanthen Anti-Exem kremą , kad sumažėtų niežulys.

 

Kaip Bepanthen Anti-Exem kremas atkuria mūsų odos barjerą?

Odos barjeras yra išorinė odos dalis. Tai labai vieninga struktūra, kurią sudaro vienas daugelis lipidų sluoksnių – plokščiųjų ląstelių lipidai, esantys vienas kitą dengiančiuose sluoksniuose. Pagrindiniai šių sluoksnių lipidai yra keramidai. Tarp šių sluoksnių esančios natūralios drėkinamosios medžiagos suriša vandenį ir palaiko tinkamą odos barjerinio sluoksnio drėkinimą.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

bepanthen kremas exem medicinos bayer priemonės odai bepantenas anti bepanten bepanthenas prietaisai veikimo preparatai

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos