vaistai.lt

Cicasilver mikronizuoto sidabro purškalas 125ml

 

Cicasilver mikronizuoto sidabro purškalas 125ml

 

Kaina apie 12.89
 
Gamintojas :  Sakura Italia Srl
Brūkšninis kodas :  8055348700183
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Medicinos prietaisai/priemonės -> Odai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Cicasilver mikronizuoto sidabro purškalas 125ml

Informacinis lapelis
 


PURŠKALAS CICASILVER

Hialurono rūgštis

Mikronizuotas sidabras

Akacijų kolagenas

 

Prieš naudojimą gerai suplakti

 

INDIKACIJOS: Cicasilver purškalas yra medicinos priemonė, naudojama paviršinių, lėtinių ir ūminių odos pažeidimų gydymui. Hialurono rūgštis, vitaminas E ir akacijų kolagenas, dėl savo drėkinamųjų ir plėvelės suformavimo savybių, sukuria vandens rezervą, sugebantį užtikrinti tinkamą žaizdos mikroaplinkos drėkinimą ir skatinantį tiek optimalių odos hidratacijos savybių atkūrimą, tiek ir fiziologinių audinių atkūrimo procesų vystymąsi. Mikronizuotas sidabras veikia kaip preparato apsauginė priemonė.

NAUDOJIMAS:  Cicasilver purškalas yra suspensija. Prieš naudojimą suplakite buteliuką, laikydami jį vertikaliai, paspauskite purškiamąjį vožtuvą taip, kad srovė būtų nukreipta tiesiai į gydomą vietą. 2–3 kartus per dieną purkškite ant nuvalytos gydomos vietos (patartina su fiziologiniu tirpalu). SUDEDAMOSIOS DALYS: Hialurono rūgštis, akacijų kolagenas, mikronizuotas sidabras, vitaminas E, migdolų aliejus, silikonas, aliuminio krakmolo oktenilsukcinatas.

ĮSPĖJIMAI: Išoriniam naudojimui. Ilgalaikis produkto naudojimas, kaip ir kitų vietinių preparatų, gali sukelti vietinį jautrumą ar dirginimą, tokiu atveju nutraukite gydymą ir kreipkitės į savo gydytoją, kuris paskirs atitinkamą gydymą. Nenaudoti, jei odos pažeidimai yra ne paviršiniai. Nėra žinomos sąveikos, susijusios su produkto naudojimu kartu su kitais vietiniais preparatais: patartina vengti tuo pat metu naudoti kitas medicinos priemones ar vaistinius preparatus vietiniam naudojimui, arba naudoti tik esant būtinybei ir prižiūrint gydytojui. Nėštumo bei žindymo laikotarpiu ir jaunesniems negu 3 metų vaikams produktą galima naudoti tik esant būtinybei ir tiesiogiai prižiūrint gydytojui. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, kruopščiai nuplauti ir, jei reikia, kreiptis į gydytoją. Nenaudoti produkto, jei pakuotė pažeista. Nenaudoti preparato pasibaigus tinkamumo laikui.

PAVOJAI: Ypač degus aerozolis. Sudėtyje yra suspaustų dujų: šildant gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, įkaitusių paviršių, kibirkščiavimo, atviros ugnies ar kitų ugnies šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant atviros ugnies arba kitų ugnies šaltinių. Taros nepradurti ir nedeginti, net sunaudojus turinį. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje nei 50°C / 122°F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nenaudoti kitaip, nei numatyta.

LAIKYMAS: pakuotę laikyti sandariai uždarytą sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir saulės spindulių, esant ne aukštesnei nei 30°C / 86°F temperatūrai. Tinkamumo laikas nurodytas ant flakono.

ŠALUTINIS POVEIKIS: šalutinis poveikis, susijęs su produkto naudojimu, nėra žinomas. Iki šiol atliktų tyrimų metu nebuvo nustatyta jautrumo ar kito šalutinio poveikio. Cicasilver purškalas neturi būti naudojamas, jei pasireiškė padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų dalių ar kitoms susijusioms cheminėms medžiagoms. Praneškite savo gydytojui arba vaistininkui apie bet kokius šalutinius poveikius, kurie gali pasireikšti naudojant Cicasilver purškalą.

 

Gamintojas: „Sakura Italia Srl“

 Via M. Cerutti, 90/c

25017 Lonato del Garda (BS)

 0477

Platintojas:

UAB Genba Pharma, Veiverių g. 150, LT-46139 Kaunas, Lietuva

Medicinos priemonė

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

sidabro preparatai veikimo italia mikronizuoto priemonės medicinos purškalas cicasilver sakura prietaisai odai

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos