vaistai.lt

DermaForte priemonė karpoms šalinti Karpoms NE 4ml

Priemonė karpoms šalinti - rankų bei pėdų paprastųjų karpų gydymui
 

DermaForte priemonė karpoms šalinti Karpoms NE 4ml

 

Kaina apie 13.62
 

Gamintojas :  Peters Krizman AG
Brūkšninis kodas :  871713071084
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Medicinos prietaisai/priemonės -> Nuo karpų
Pakuotė : 4 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

DermaForte priemonė karpoms šalinti Karpoms NE 4ml

Informacinis lapelis
 


DermaForte®

 

Priemonė karpoms šalinti

 

Rankų bei pėdų paprastųjų karpų gydymui

 

Bendroji informacija: Prieš pradėdami naudoti DermaForte® priemonę karpoms šalinti, atidžiai perskaitykite šį pakuotės lapelį, net jei esate naudoję šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija gali būti iš dalies pakeista atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus nuo paskutinio šios medicinos priemonės naudojimo. Šią medicinos priemonę galima įsigyti be recepto. Nepaisant to, būkite atsargūs naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti siekiant gauti norimą rezultatą. Saugokite šį lapelį, jei jums prireiktų perskaityti jį dar kartą.

 

Naudojimas: DermaForte® priemonė karpoms šalinti yra medicinos priemonė skirta paprastųjų karpų gydymui. Sudėtyje yra acto monochloridinės rūgšties. Tai medžiaga, kuri ardo darinius ant odos. Karpa palaipsniui, sluoksnis po sluoksnio, ištirpsta. Acto monochloridinė rūgštis užtikrina, kad ląstelės, turinčios karpos virusą, išnyksta.

 

Privalumai: Pagrindinis privalumas naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti yra tas, kad užtepimas yra neskausmingas, todėl priemonę galima naudoti ir vaikams.

• Tinka naudoti vaikams nuo 4 metų

• Paprastųjų rankų bei pėdų karpų gydymui

• Tepti tik vieną kartas per savaitę

• Neskausmingas naudojimas

• Efektyvi priemonė gilioms delnų ir padų karpoms bei įsisenėjusioms karpoms gydyti

• Lengva ir paprasta naudoti

• Vaikams saugi pakuotė

 

Naudojimo instrukcijos: DermaForte® priemonė karpoms šalinti turi apsauginį dangtelį, kurį galima atidaryti taip: 

Padėkite buteliuką ant kieto paviršiaus, kuris yra atsparus ėsdinančiam skysčiui. Venkite kontakto su drabužiais, tekstile ar staltiesėmis. Atidarykite buteliuką spausdami ir sukdami dangtelį vienu metu. Nuimkite dangtelį nuo buteliuko.

Naudokite DermaForte® priemonę karpoms šalinti tik kartą per savaitę. Norint, kad aplink esanti oda nebūtų pažeista, rekomenduojame ją apsaugoti prieš pradedant gydymą, pavyzdžiui patepti aplink esančią odą vazelinu ar cinko tepalu. Pradėdami naudoti, kruopščiai nusausinkite mentelę, pavyzdžiui popieriniu rankšluosčiu, ir tuomet sugrąžinkite mentelę į buteliuką, kad paimtumėte šiek tiek skysčio. Tokiu būdu neužtepsite ant karpos per daug skysčio. Tada, nedidelį kiekį DermaForte® užtepkite ant karpos naudodamiesi mentele (neleiskite skysčiui nulašėti). Įsitikinkite, kad užtepėte skysčio tik ant karpos. Leiskite išdžiūti. Karpos nereikia uždengti. Karpa palaipsniui, sluoksnis po sluoksnio išnyks po vienos savaitės. Skysčiui reikia savaitės, kad ištirpdytų viršutinį odos sluoksnį, todėl jūs iškart po naudojimo nepastebėsite rezultato. Po kurio laiko karpos ląstelės yra sunaikinamos, o karpa įgyja baltą spalvą ir nunyksta. DermaForte® priemonė karpoms šalinti neturėtų būti naudojama dažniau nei vieną kartą per savaitę. Priklausomai nuo karpos dydžio bei storio gali reikėti pakartoti gydymą su DermaForte® po savaitės. Karpos yra užkrečiamos. Todėl nerekomenduojame šią priemonę naudoti daugiau nei vienam asmeniui.  

 

Prašome tepti DermaForte® priemonę su ypatingu atsargumu. Skystis yra ėsdinantis. Būkite ypač atsargūs tepdami skystį ant tų kūno vietų, kurios yra sunkiai pasiekiamos, pavyzdžiui padai. Tai ypač taikoma asmenims, turintiems ribotą mobilumą ar, jei yra sutrikdyta smulkiosios motorikos funkcijų sistema (rankų drebulys, sustingę pirštai). Po naudojimo atsargiai uždarykite buteliuką.

 

Ingredientai: 50% acto monochloridinė rūgštis, išgrynintas vanduo.

 

Nenaudokite DermaForte® priemonės karpoms šalinti:

• Jei esate alergiškas vienai ar daugiau sudedamųjų dalių;

• Ant veido (skystis niekada neturėtų turėti sąlyčio su akimis, burnos bei nosies gleivine);

• Išorinių lytinių organų karpoms ar karpoms išorinių lytinių organų srityje;

• Ant apgamų, vandeningoms karpoms, atviroms žaizdoms, senatvinėms (rudoms) karpoms, tamsios spalvos, plaukuotoms ar neįprastai atrodančioms karpoms;

• Raudonoms, sudirgusioms ar infekuotoms karpoms;

• Iškart po chirurginio karpų pašalinimo, karpų šaldymo (krioterapijos) ar lazerinio gydymo. Tai ypač aktualu, kai po gydymo oda yra paraudusi ar skausminga. Tokiu atveju reikės palaukti bent 4 savaites, kol paraudimas ar odos deginimas visiškai išnyks. Tik tada galite pradėti naudoti DermaForte® priemonę karpoms šalinti;

• Nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu.

 

Būkite ypač atsargūs naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti:

• Jei kyla abejonių dėl diagnozės (kai odos pakitimai negali būti neabejotinai paaiškinami kaip karpa);

• Esant imonodeficitui (t.y. naudojant cistostatinius vaistinius preparatus);

• Sergant diabetu arba esant kitiems negalavimams, tokiems kaip kraujagyslių ligos, ko pasekoje žaizdos gali sunkiai gyti.

 

Tokiais atvejais DermaForte® priemonė karpoms šalinti negali būti naudojama be gydytojo konsultacijos.

 

 

Įspėjimai:

• Priemonė skirta tik išoriniam naudojimui ant rankų ar pėdų. Neskirta naudoti ant kitų kūno vietų.

• Tepti ant rankų ir pėdų karpų.

• Nenaudoti ant karpų, kurios yra visiškai ar iš dalies po nagu;

• Naudoti ypatingai atsargiai. DermaForte® priemonės karpoms šalinti skystis yra ėsdinantis;

• Jei sveika oda prisiliečia prie DermaForte® priemonės karpoms šalinti skysčio, nuplaukite vandeniu. Jei taikant visas atsargumo priemones oda sudirgusi, turi būti taikomas toks pats gydymas kaip nudegimui;

• Kreipkitės į šeimos gydytoją, jei jūsų negalavimas tęsiasi;

• Nelieskite su oda buteliuko dangtelio vidinės pusės;

• Tinkamai uždarykite buteliuką po naudojimo ir laikykite vertikalioje padėtyje;

• Naudojant vaikams, pagyvenusiems ar su negalia žmonėms, būtina suaugusiųjų priežiūra;

• Vengti sąlyčio su drabužiais, tekstile, staltiesėmis ar oda.

 

Naudojimas kartu su kitais medikamentais: Kiek yra žinoma, sąveikos su vaistiniais preparatais nėra. 

 

Galimas nepageidaujamas poveikis: DermaForte® priemonė karpoms šalinti gali sukelti nepageidaujamą poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems. Naudojant DermaForte® priemonę gali pasireikšti: sudirgusi oda, deginimo pojūtis, paraudusi oda arba padidėjęs jautrumas. Jei bet kuri iš šių nepageidaujamų reakcijų tampa sunki ar, jei pastebite nepaminėtą nepageidaujamą poveikį, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 

 

Kiekis: 4 ml

 

Laikymo sąlygos: Laikyti 15-25°C temperatūroje, sausoje, tamsioje vietoje, originalioje pakuotėje ir mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui.

 

Medicinos priemonė: Pagaminta laikantis griežtų kokybės strandartų ISO 13485:2012. DermaForte® priemonė karpoms šalinti yra II a klasės medicinos priemonė, atitinkanti direktyvą 93/42/EEB.

 

Galutinė naudojimo data: Rekomenduojama nenaudoti DermaForte® priemonės karpoms šalinti pasibaigus tinkamumo laikui, kuris nurodytas ant pakuotės. DermaForte® priemonė karpoms šalinti gali būti naudojama 1 mėnesį po buteliuko pirmojo atidarymo.

 

Lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas: 2016 balandis

 

Atstovas: Genba Pharma,

Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas, Lietuva

 

Gamintojas: PK Benelux BV,

Vluchtoord 17, 5406 XP Uden NL

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

priemonė priemonės krizman preparatai peters prietaisai dermaforte veikimo karpoms medicinos šalinti karpų

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos