vaistai.lt

Vagisan kombinuotas drėkinantis kremas 10g + ovulės N8

 
 

Kaina apie 18.79
 
Gamintojas :  Dr.August Wolff
Brūkšninis kodas :  4048882192730
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Medicinos prietaisai/priemonės -> Ginekologiniai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Clogin makšties tirpalas  pH 4.5  5x100ml
Pirkite internetu
Clogin makšties tirpalas pH 4.5 5x100ml
Ecocillin Oral kapsulės N15
Pirkite internetu
Ecocillin Oral kapsulės N15
Ecovag vaginalinės kapsulės N10
Pirkite internetu
Ecovag vaginalinės kapsulės N10
LOTAMILE Hialuronic makšties ovulės N5
Pirkite internetu
LOTAMILE Hialuronic makšties ovulės N5
Clogin elle ovulės N10
Pirkite internetu
Clogin elle ovulės N10
Ecocillin makšties kapsulės N6
Pirkite internetu
Ecocillin makšties kapsulės N6

Vagisan kombinuotas drėkinantis kremas 10g + ovulės N8

Informacinis lapelis
 


Vagisan® kombinuotasis drėkinamasis kremas
Nuo makšties sausumo

Ovulės (Vagisan® drėkinamasis kremas
Cremolum®), skirtos naudoti makštyje,
ir kremas (Vagisan® drėkinamasis kremas), skirtas
naudoti išorinių lytinių organų srityje

Paskirtis
Skirta naudoti esant negalavimams, susijusiems su sausumu makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje (sausumo pojūtis, niežulys ir skausmas (taip pat lytinių santykių metu), pvz., trūkstant estrogenų klimakterinio laikotarpio metu).

Informacija apie medicinos prietaisą

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum yra ovulė, kuri įvesta į makštį ištirpsta, susimaišo su makšties skysčiais ir sudaro tepų ir puoselėjantį kremą. Taip galima sušvelninti dėl įvairios kilmės makšties sausumo atsiradusius negalavimus (pvz., sausumo pojūtį, deginimą, niežulį, skausmą).
Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulėse yra papildomos priemonės pieno rūgšties ir natrio laktato buferių, dėl kurių poveikio makštyje susidariusio kremo pH vertė (rūgštingumas) yra maždaug 4,5. Normali makšties rūgštingumo vertė yra nuo 3,8 iki 4,5; todėl Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių pieno rūgšties buferių sistema padeda išlaikyti sveiką pH terpę makštyje.
Vagisan drėkinamasis kremas yra baltas tepus kremas, skirtas naudoti esant sausumo makštyje ir išorinių lytinių organų srityje negalavimų požymiams. Kremas Vagisan
drėkinamasis kremas dėl makšties sausumo atsiradusius nemalonius pojūčius sušvelnina dviem būdais:
– kremo sudėtyje yra daug vandens, todėl sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje;
– puoselėjantys lipidai (riebalai) odą išlaiko elastingą.

Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas medicinos prietaise nėra hormonų, todėl (jeigu reikia) jį galima naudoti taikant pakaitinę hormonų terapiją arba pakaitomis su makšties kremais arba ovulėmis arba žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Reguliariai naudojant Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas galima išvengti makšties ir išorinių lytinių organų srities sudirgimų bei uždegimų.

Ką reikėtų žinoti apie makšties sausumo keliamas problemas

Su makšties sausumu susiję negalavimai gali labai neigiamai veikti gyvenimo kokybę. Sausumo jausmą dažnai lydi kiti simptomai, pvz., niežulys, deginimas ir skausmas makšties, makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje. Dėl šių negalavimų lytiniai santykiai dažnai būna skausmingi.

Ypač dažnai makšties sausumu skundžiasi moterys
klimakteriniu laikotarpiu (kartais jis prasideda vos sukakus 40 metų) arba kelis metus po to. Tokiais atvejais sausumas lytinių organų srityje atsiranda dėl sumažėjusios lytinių hormonų (įskaitant estrogeną) gamybos. Makštyje gaminama mažiau makšties skysčio, oda plonėja ir darosi lengviau pažeidžiama. Tai visiškai normalūs procesai, tačiau jie gali sukelti didelių nemalonumų.

Gimdos arba kiaušidžių operacijų, nėštumo ir žindymo bei kontraceptinių tablečių vartojimo sukeltas hormonų trūkumas, hormonų svyravimai arba pokyčiai taip pat gali būti su makšties sausumu susijusių negalavimų priežastis.
Be to, vidinių ir išorinių lytinių organų sausumą gali sukelti tam tikri medžiagų apykaitos sutrikimai (pvz., diabetas), vaistiniai preparatai, navikų spindulinė terapija ir net stresas.

Vagisan® kombinuotasis drėkinamasis kremas naudojimas

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulės skirtos naudoti į makštį. Ovulę(geriausiai prieš miegą) reikia įvesti į makštį kuo giliau. Tai patogiausia atlikti gulint ant nugaros šiek tiek sulenktomis kojomis. Ovulių naudojimo metu patartina naudoti higieninius įklotus. Ovulė iš dvisluoksnės juostelės išimama suėmus abu laisvus plėvelės galus ties ovulės viršūne ir atplėšiant juos vieną nuo kito, kaip parodyta paveikslėlyje šalia. Iš pradžių rekomenduojama ovules naudoti kasdien. Pagerėjus simptomams ovules galima naudoti rečiau, pvz., 2–3 kartus per savaitę. Vagisan drėkinamasis kremas kremas skirtas tepti makšties prieangį ir odą išorinių lytinių organų srityje. Kremas tepamas ir paskirstomas pirštais; vienam kartui pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Kremu taip pat galima patepti odą ties makšties prieangiu, kad būtų lengviau įvesti ovulę.

Vagisan drėkinamasis kremas kremą išorinių lytinių organų srityje pagal poreikį galima naudoti kelis kartus per parą.

Kremą galima naudoti ir prieš lytinius santykius arba menstruacijų metu.

Jeigu Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas gerai toleruojamas, jį galima nedvejojant naudoti ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Galimas Vagisan® kombinuotasis drėkinamasis kremas šalutinis poveikis

Retais atvejais gali atsirasti nedidelis laikinas vietinis sudirgimas (niežulys, deginimas), tam tikrais atvejais (panaudojus ovules) gali atsirasti makšties išskyrų. Labai retai gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijų (pvz., paraudimas, deginimas). Jeigu šie negalavimai neišnyksta ir savijauta negerėja, nutraukite Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum arba Vagisan drėkinamasis kremas naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Jei pastebėjote kitokį nepageidaujamą poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Naudojimo apribojimai

Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas naudoti negalima, jeigu yra padidėjęs jautrumas arba alergija bet kuriai ovulės arba kremo sudedamajai medžiagai.
Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas negalima naudoti iškart po gimdymo. Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas negalima naudoti ir esant makšties infekcijai (pvz., makšties grybeliui); tokiu atveju pasitarkite su gydytoju.

Jeigu pažeista dvisluoksnė juostelė arba tūbelė, arba jeigu pakito ovulės arba kremo savybės, medicinos prietaiso nenaudokite ir praneškite apie tai gamintojui.

Svarbios nuorodos

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių ir kremo sudėtyje nėra spermijus naikinančių veikliųjų medžiagų (t. y., nėra veikliųjų medžiagų, naikinančių vyrų sėklos gyvybingumą), todėl šie medicinos prietaisai nuo nepageidaujamo nėštumo neapsaugo.

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum: prezervatyvų ir pesarų atsparumo plyšimui, juos naudojant kartu su Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum, tyrimų neatlikta; gali būti, kad ovulės tokį poveikį turi. Todėl Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum nereikia naudoti kartu su prezervatyvais ir pesarais. Tyrimų duomenų, susijusių su Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių poveikiu spermijų (vyrų sėklos) judėjimui, nėra. Todėl, norint pastoti, rekomenduojama ovulių prieš lytinius santykius nenaudoti.
Tačiau, jeigu makštis sausa, Vagisan drėkinamasis kremas kremą prieš lytinius santykius naudoti galima (iš esmės ir kartu su latekso prezervatyvais). Jeigu pageidaujate pastoti, Vagisan drėkinamasis kremas kremą nedvejodama galite naudoti ir toliau, nes šis kremas nekenkia spermijų (vyrų sėklos) judrumui.

Vagisan drėkinamasis kremas (50 g) kremo galima įsigyti ir atskirai; jis ypač tinka moterims, kurios vietoj ovulių labiau norėtų naudoti kremą (tokiu atveju naudojamas pridėtas makšties aplikatorius) arba kurioms kremo reikia norint pašalinti nemalonius sausumo pojūčius tik išorinių lytinių organų srityje.

Laikymo sąlygos ir tinkamumo laikas

Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Pakuotę laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.
Tinkamumo laikas atspausdintas ant pakuotės atlanko arba ant dvisluoksnės juostelės, ant tūbelės užraito ir ant paketėlio. Medicinos prietaisas tinkamas naudoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pasibaigus tinkamumo laikui, Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių arba Vagisan drėkinamasis kremas kremo naudoti negalima.
Tūbelę laikyti sandariai uždarytą. Atidarytos tūbelės tinkamumo laikas– 6 mėnesiai. Paketėliai yra skirti vienkartiniam naudojimui.

Pakuotės dydis
Bandomoji pakuotė, kurioje yra 1 ovulė ir 2 x 1,5 g paketėliai kremo. Originalioje pakuotėje yra 8 ovulės ir 10 g kremo. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Platintojas
Sirowa Vilnius
Švitrigailos 11B, LT-03228 Vilnius, Lithuania
Tel.: +370 5 2394150; Fax.: +370 5 2334747
E-mail: sirowa@sirowa.lt, mailto: pharmacy@sirowadab.lt

Pakuotės lapelio peržiūros data
2011 m. gegužės mėn.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

medicinos vagisan plus kombinuotas wolff august veikimo kremas prietaisai priemonės preparatai ovulės drėkinantis vagisanas ginekologiniai

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos