vaistai.lt

Humer Stop Virus nosies purškalas 15ml

 

Humer Stop Virus nosies purškalas 15ml

 

Kaina apie 11.83
 
15 %
2021-04-01 - 2021-04-30
 
Gamintojas :  URGO Lab.
Brūkšninis kodas :  3401360033115
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Nosies gleivinei

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Humer 5ml N18
Humer 5ml N18
Rinopanteina tepalas 10g
Rinopanteina tepalas 10g
Rinogermina nosies purškalas 10ml
Rinogermina nosies purškalas 10ml
Sinurin Spray 30ml
Sinurin Spray 30ml
Humer 150 Adults nosies purškalas 150ml
Humer 150 Adults nosies purškalas 150ml
Gelositin purškalas 15 ml
Gelositin purškalas 15 ml
Otrivin Natural Plus su Eukaliptu 20ml
Otrivin Natural Plus su Eukaliptu 20ml
Humer sinusitas 15ml
Humer sinusitas 15ml

Humer Stop Virus nosies purškalas 15ml

Informacinis lapelis
 


Stop Virus nosies purškalas 15ml

Kaip veikia nosies purškalas Humer Stop Virus?

Humer Stop Virus nosies purškalas unikalus tuo, kad padeda išvengti peršalimo* ir gripo* virusų.   Reguliariai vartojant purškalą sukuriamas apsauginis barjeras, dėka kurio  užkertamas  kelias  virusų dauginimuisi. Eliminuojami  ne tik virusai, kurie jau pateko į nosiaryklę, bet ir apsisaugoma nuo naujų patekimo į organizmą.

Efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais* * efektyvumas patvirtintas in vitro pagal NF EN 14476 metodologiją  Rhino, Parainfluenza 3  ir gripo (Influenzavirus) virusams.

Humer Stop Virus nosies purškalo sudėties formulės pagrindas yra rūgštinė pH terpė, kurioje žūsta kvėpavimo takų virusai ir taip organizmas apsaugomas nuo jų.

Sudėtis : Polioliai (Polyols), rūgštinis pH (Acidic pH), benzalkonio chloridas (konservantas), mėtų kvapas, vanduo.

Kada reikėtų vartoti Humer Stop Virus ? - Kai esate aplinkoje, keliančioje pavojų susirgti (užsikrėsti) peršalimo* ar gripo* virusais: - jūsų aplinkoje yra sergantis žmogus (sutuoktinis, vaikas, kolega); - lankotės viešose erdvėse, kur daug žmonių (minia, viešasis transportas); - vyksta ryškūs aplinkos temperatūros svyravimai (šaltas-karštas oras, oro srautai ir kt.)

-  Tuoj po to, kai pasireiškė pirmieji peršalimo simptomai: gerklės perštėjimas,  nosies niežulys ar bėganti nosis, čiaudulys ir kt.

Kaip vartoti Humer Stop Virus?

- Purkškite 2-3 kartus į kiekvieną nosies landą po 3 - 4 kartus per dieną.  Nenaudokite dažniau nei kas 4 valandas.   - Po kiekvieno naudojimo nuplaukite antgalį karštu vandeniu ir uždėkite dangtelį.

Kas gali vartoti Humer Stop Virus? Humer Stop Virus yra tinkamas vaikams nuo 1 metų, suaugusiems, nėščioms ir maitinančioms moterims.

Įspėjimai: - nevartoti vaikams, jaunesniems nei 1 metai.  - purkšti tik į nosį.  - laikytis nurodytų dozių, nepertraukiamai galima vartoti ne ilgiau nei 7 dienas,  po to rekomenduojama daryti 2-3 dienų pertrauką, siekiant nesudirginti  nosies gleivinės. - produktas gali sukelti perštėjimo pojūtį;  ypač atsargiai vartoti mažiems vaikams. - laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tam, kad Humer Stop Virus purškalas veiktų efektyviai,  įsipurškę 10 minučių nepūskite  nosies.

Po kiekvieno vartojimo nuplaukite purkštuką karštu vandeniu, nusausinkite ir uždenkite dangteliu.

Humer Stop virus nėra gydymo priemonė, o  padedanti apsaugoti  organizmą nuo  virusų patekimo į jį. Kreiptis į gydytoją ar vaistininką dėl gydymo: - jei jaučiate ryškius peršalimo simptomus (užsikimšusi nosis, galvos skausmas ir kt.). - jei simptomai jaučiami ilgiau nei 5 dienas, savijauta blogėja (ypač jei kyla temperatūra); - jei simptomai ar bloga savijauta tęsiasi, nustojus vartoti purškalą; - jei atsiranda gripo simptomai (gripas dažniausiai prasideda staigiai pakilus temperatūrai daugiau nei 38°C, jaučiamas didelis nuovargis, skausmas visame kūne, galvos skausmas ir kt.)

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

humer stop veikimo purškalas virus preparatai nosies gleivinei urgo

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos