vaistai.lt

Curiosin gelis 15ml

 
 

Kaina apie 9.08
 
Gamintojas :  Gedeon Richter
Brūkšninis kodas :  5997001358917
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Odos priežiūra ir regeneracija
Pakuotė : 15 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Bionect kremas 30g
Bionect kremas 30g
SENI Care kremas su šlapalu 10% 100ml
SENI Care kremas su šlapalu 10% 100ml
Cinko kremas 25g
Cinko kremas 25g
Inobio Humanica Hema Gel 50ml
Inobio Humanica Hema Gel 50ml
Urgo gelis odos įtrūkimams 3.25ml
Urgo gelis odos įtrūkimams 3.25ml
Opsite spray 100ml N1
Opsite spray 100ml N1
Aloe Vera Gel Lifeplan 200ml
Aloe Vera Gel Lifeplan 200ml
InflaDerm kremas 50ml
InflaDerm kremas 50ml
Urgo gelis pūslelinei Cold Sore 3ml
Urgo gelis pūslelinei Cold Sore 3ml

Curiosin gelis 15ml

Informacinis lapelis
 


CURIOSIN GELIS
VARTOJIMO INSTRUKCIJA

KAS YRA CURIOSIN gelis?
CURIOSIN yra skaidrus bekvapis gelis žaizdoms gydyti, netepantis odos ir drabužių. Pagrindinė CURIOSIN veiklioji medžiaga yra cinko hialuronatas. Pagalbinės medžiagos yra karbomera (gelį formuojanti medžiaga), kalio sorbatas (konservantas), injekcinis vanduo. Mikrobiologiškai gelio švarumas atitinka Europos farmakopėjos reikalavimus. Pagrindinis CURIOSIN komponentas - hialuronanas yra svarbiausia odos ir jungiamojo audinio sudedamoji dalis, nuo kurios priklauso odos ir jungiamojo audinio vientisumas, jų gebėjimas atsinaujinti po traumos. Cinko hialuronatas kaip sudedamasis hialuronano junginys yra dar naudingesnis. CURIOSIN dvejopai padeda pažeistai odai gyti: sudaro tam būtinas sąlygas, apsaugo pažeistą odą, kad ant jos nepatektų (iš aplinkos ir dėl kontakto) mikroorganizmų ir mažina žaizdos skausmą bei uždegimą. Preparatas taip pat padeda atkurti normalią odos būklę ir išvaizdą.

KAIP VARTOTI CURIOSIN?
CURIOSIN vartotinas tik vietiškai! Mažos trauminės žaizdos: Nuplaukite žaizdos paviršių fiziologiniu tirpalu ar vandeniu, palaukite, kol nustos kraujuoti ir visą žaizdos paviršių patepkite plonu, 1 mm CURIOSIN sluoksniu. Tvarstį dėti nebūtina - galima leisti CURIOSIN nudžiūti ant žaizdos paviršiaus arba iš pradžių ant jos uždėti nelimpantį tvarstį, paskui užklijuoti pleistru. CURIOSIN galima vartoti kartotinai. Nedideli nudegimai: Atvėsinkite nudegusią vietą tekančiu šaltu vandeniu ir vartokite CURIOSIN kaip nurodyta aukščiau. Lėtinės žaizdos (blauzdų opos, pragulos, diabetinės opos ir kt.) Prieš vartodami preparato lėtinėms žaizdoms gydyti, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu dėl gydymo CURIOSIN trukmės. Lėtines žaizdas galima gydyti tik prižiūrint sveikatos priežiūros specialistui, kuris nurodys Jums kitas kompleksinio gydymo priemones (pvz.: spaudžiamuosius tvarsčius, spaudimo mažinimo būdus, gliukozės kiekio kraujyje kontrolę, apsaugą nuo infekcijos). Sveikatos priežiūros specialistas, jei reikia, turi išvalyti žaizdą, paskui švelniai praplauti ją, taip pat aplink esantį odos plotą fiziologiniu tirpalu ar vandeniu bei palaukti, kol nustos kraujuoti. Kai žaizdos dugnas yra tinkamai paruoštas, preparato galima vartoti kaip nurodyta aukščiau.
KOKĮ ŠALUTINĮ POVEIKĮ GALI SUKELTI CURIOSIN ?
Gydymo pradžioje retkarčiais gali atsirasti šių simptomų: paraudimas, nestiprus praeinantis dilgsėjimas ar deginimo pojūtis, pažeistos vietos skausmas. Jei atsirado kokių nors netikėtų simptomų, pastebėjote bet kokį nepraeinantį sudirginimą, paraudimą, uždegimą, atsirado infekcijos požymių, žaizda per keletą dienų nepradėjo gyti, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Klinikinių tyrimų metu retkarčiais ribotame žaizdos dugno plote atsirado hipergranuliacijų, dalinė nekrozė, tačiau nenustatyta, kad tai būtų susiję su CURIOSIN vartojimu.

KADA NEGALIMA VARTOTI CURIOSIN?
Nevartokite CURIOSIN, jei Jūsų organizmo jautrumas bet kuriai sudedamajai preparato daliai ar paukščių ( gaidžių) baltymams yra padidėjęs.

KITI NURODYMAI:
Preparatą laikykite kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Prieš vartodami pirmą kartą patikrinkite, ar nepažeista tūbelės angą dengianti užlydyta plėvelė. Pavartoję preparato, gerai užsukite dangtelį. Tūbelės galu nelieskite žaizdos ar kitų paviršių, taip pat vartodami stenkitės, kad į tūbelę nepatektų mikroorganizmų ar nešvarumų. Gelis tiekiamas daugiadozėmis talpyklėmis (tūbelėmis), bet tą pačią tūbelę turėtų vartoti tik vienas ligonis. Tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

ĮGALIOTAS ATSTOVAS ES: MDCI - Arundel House, 1 Liverpool Gardens, Worthing, West Sussex BN11 1SL, Jungtinė Karalystė

GAMINTOJAS Gedeon Richter Ltd. - 1103 Budapeštas, GyŠmr@i @t 19-21, Vengrija Europos patentas: EP 413016
Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

regeneracija antibakterinis kūno priežiūra žaizdoms preparatai veikimo odos gedeon gydomasis regeneracinis gelis apsaugantis richter curiosin

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos