vaistai.lt

Sinovex arthro 32mg/2ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte N1

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2017.07.14
 
 
 
Gamintojas :  ALBOMED
Brūkšninis kodas :  4779035920114
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Uždegiminiams procesams -> Sąnariams

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×
Vernalin kremas 100g
Vernalin kremas 100g
JOINTACE pleistrai N8
JOINTACE pleistrai N8
JOINTACE magnetai N18
JOINTACE magnetai N18
Perskindol Active Gel 100ml
Perskindol Active Gel 100ml
Dandum gelis 100g
Dandum gelis 100g
Perskindol Active Spray 150ml
Perskindol Active Spray 150ml

Sinovex arthro 32mg/2ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte N1

Informacinis lapelis
 Sinovex arthro

Naudojimo instrukcija

Natrio hialuronato injekcinis tirpalas į sąnarį 

Sudėtis

1 ml Sinovex arthro yra 16 mg natrio hialuronato, o Sinovex Forte yra 22 mg natrio hialuronato, 8,5 mg natrio chlorido, 0,563 mg dinatrio hidrofosfato, 0,045 mg natrio dihidrofosfato ir  injekcinio vandens iki 1 ml.

Kilmė

Bakterinės fermentacijos būdu gaunamas Natrio hialuronato viskoelastinis gelis yra naudojamas papildyti sąnario ertmės ir kremzlės jungiamąjį audinį. Tai yra sterilus ir nepirogeniškas tirpalas.

 Sudedamosos dalys

1 ml tirpalo yra 16 mg arba 22 mg fermentacinės  kilmės natrio hialuronato, fosfatinio buferio ir sterilaus, izotoninio, nepirogeniško, pH 7,2 injekcinio vandens.

Indikacijos

Tirpalo švirkščiama kelio sąnario skausmui malšinti bei esant sumažėjusiam kelio ar kitų sąnarių judrumui dėl degeneracinių sąnario pakitimų.

Kontraindikacijos

Preparato neturėtų būti naudojama pacientams, kuriems yra nustatyta padidėjusio jautrumo reakcija, bet kuriai preparato sudedamajai daliai. 

Įspėjimai

Preparato švirkščiama į sąnario ertmę. Negalima preparato leisti į audinius ar į kraujagyslių spindį.

Kadangi nėra klinikinių duomenų apie hialurono rūgšties vartojimą vaikams ar nėščioms moterims, todėl šio preparato vaikams ir nėščiosioms skirti negalima. Negalima preparato vartoti jeigu yra pažeista pakuotė. Preparatas gali būti vartojamas tik iki nurodytos ant pakuotės datos. Bio-nesuderinamumo testo tyrimo metu duomenų apie nesuderinamumą nebuvo nustatyta. Suleidus injekcijos į sąnarį, gali būti trumpalaikių vietinių reakcijų, tokių kaip: paraudimas, patinimas, karštis ir skausmas. Lokalus 5-10 minučių šaldymas ledu gali sumažinti šias reakcijas.

Iki šiol nebuvo gauta jokių pranešimų apie nesuderinamumą su kitais preparatais į sąnarį. Pirmomis gydymo dienomis gali būti naudingas geriamųjų skausmą malšinančių  arba priešuždegiminių vaistų vartojimas kartu.

Produkto negalima vartotu kartu su ketvirtinių amonio junginiais. Produkto negalima vartoti ar sterilizuoti pakartotinai, nes tai gali sukelti infekcijos riziką ir/ar kryžminę infekciją ir/ar produkto neveiksmingumą.

Vartojimas ir dozavimas


Prie užpildyto švirkšto sterili aštriabriaunė adata yra prisukama ant Luer lock tipo uždarymo. Rekomenduojama naudoti tik vienkartinio naudojimo adatas, kurios esant pageidavimui gali būti preparato pakuotėje. Prieš injekuojant tirpalo, reikia pašalinti oro burbuliukus. Oda yra dezinfekuojama vietiniu antiseptiku. Preparato yra sušvirkščiama į sąnario ertmę vieną kartą per savaitę. Injekcija kartojama 3-5 kartus. Rekomenduotina kartoti injekciją kas 2 savaites. Palankus poveikis išlieka mažiausiai 6 mėnesius po 3-5 preparato injekcijų. Esant sąnario patinimui, prieš leidžiant hialurono rūgšties injekciją, skystis turėtų būti pašalintas aspiracijos būdu.

Savybės ir veikimo mechanizmas

 
Fiziologinėmis sąlygomis sąnario skystyje yra  hialurono rūgšties, kuri suteikia viskoelastines savybes ir sąnario judesius padaro neskausmingus sutepdama sąnario ertmę. Ji taip pat dalyvauja ir kaulų kremzlės mitybos procesuose, todėl sąnario ertmės skysčio papildymas hialurono rūgšties injekcija, pagerina viskoelastines sąnario skysčio savybes. Po 3-5 injekcijų į sąnario ertmę,  pagerinamas sąnario mobilumas ir sumažėja skausmas dėl degeneracinių sąnario pakitimų. 

Pakuotė


Kartono dėžutėje sterilioje pakuotėje yra 2 ml užpildytas švirkštas, kuriame yra 32 mg arba 44 mg natrio hialuronato. Pagal pageidavimą pakuotėje gali būti adata.

Naudojimo rekomendacija


Preparatą gali suleisti tik gydytojas.

 

Paskutinį kartą atnaujinta informacija:  2014 kovas

Platintojas: UAB Corpus Medica
Sukilėlių pr.61, Kaunas LT 49333, Lietuva
Tel.:+370 37 370054 

Gamintojas: ALBOMED GmbH, Bergweg 8, D-59427 Unna, Germany

 

 Daugiau informacijos galite rasti: www.sinovex.lt 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

sąnariams arthro albomed sinovex užpildytame injekcinis tirpalas švirkšte veikimo procesams preparatai uždegiminiams

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos