vaistai.lt

Kokybiškos ir efektyvios odontologijos paslaugos  (1215/0) 

Kokybiškos ir efektyvios odontologijos paslaugos Sveika burnos ertmė bei akinančiai balta šypsena – aspektai, kurie padeda ne tik patogiai gyventi, lengvai valgyti mėgstamą maistą, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Juk vien šypsena galima išreikšti savo emocijas, praskaidrinti dieną nepažįstamiems praeiviams ar estetiškai atrodyti fotografijose. Dėl šių priežasčių svarbu, kad odontologijos paslaugos, kuriomis naudojatės, būtų aukštos kokybės bei atliekamos savo srities profesionalų.

Kokiomis odontologijos paslaugomis verta naudotis?

Profilaktika. Jeigu norite išvengti rimtų burnos ertmės problemų, reguliariai lankykitės pas profesionalius odontologus. Kruopšti bei efektyvi specialistų apžiūra gali padėti užkirsti kelią pamažu atsirandančioms dantenų ar kitoms ligoms, kurios ateityje pareikalauja nemažai gydymui skirtų lėšų bei sukelia daug neigiamų emocijų.

Burnos higiena. Bene kiekviename odontologijos kabinete yra atliekama kokybiška bei neskausminga burnos higiena. Tokios procedūros metu pašalinamos dantų apnašos ir akmenys, todėl užkertamas kelias įvairių infekcijų, dantenų ligų plitimui, akmenų ant dantų susidarymui, pigmentinių dėmių atsiradimui.

Silantavimu. Pagrindinis silantavimo paslaugos tikslas – neleisti bakterijoms patekti į krūminių dantų vageles. Ši procedūra yra visiškai neskausminga, o trunka tik keliolika minučių. Silantu dengti rekomenduojama neseniai išdygusius vaikų dantis, nes pirmuosius dvejus metus po išdygimo jie yra labai jautrūs kariesui.

Endodontiniu gydymu. Tokios paslaugos gali prireikti, kai yra infekuota pulpa (danties ertmę užpildantis minkštasis audinys). Šiuo atveju, įvairūs mikroorganizmai bei toksinai gali iš ėduonies pažeistos ertmės patekti į dantyje esančią pulpą ir sukelti periodontitą (danties audinių uždegimą).

Plombavimu ir protezavimu. Kuomet dantyje dėl karieso atsiranda skylutė, reikalingas kokybiškas dantų plombavimas. Jis gali būti atliekamas ir norint pakeisti dantų formą, spalvą, atkurti nudilusius paviršius ar kitais atvejais. Tuo tarpu, protezavimas pasitelkiamas tada, kai norima atkurti gan smarkiai pažeistus dantis.

Dantų balinimu. Odontologijos kabinete dažnai atliekamas profesionalus dantų balinimas. Jeigu norite turėti akinančiai baltą šypseną bei susigrąžinti prarastą pasitikėjimą savimi, – ši procedūra Jums puikiai tiks. Galimi skirtingi balinimo būdai, iš kurių išsirinkti tinkamą, padeda odontologas.

Implantavimu. Net apie 50 metų visame pasaulyje taikomas dantų implantavimas leidžia atkurti vieną arba kelis pažeistus dantis. Rekomenduojama juo pasinaudoti, jeigu norite išvengti sutrikusios kramtymo funkcijos, žandikaulio kaulo nykimo ar sumažėjusio pasitikėjimo savimi jausmo.

Odontologijos paslaugos – tai puiki investicija į savo sveikatą bei išvaizdą! Išsirinkite reikiamą procedūrą pas profesionalius odontologus ir džiaukitės galimybe patogiai valgyti mėgstamą maistą ir plačiai šypsotis.

ODONTOLOGIJOS KLINIKA - apsilankykite Mano Miesto odontologijos klinikos tinklalapyje.

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos