vaistai.lt

Delegacija iš Kirgizijos domėjosi perinatologijos paslaugomis (212/0) 

Delegacija iš Kirgizijos domėjosi perinatologijos paslaugomisValstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) spalio 30 d.  lankėsi Kirgizijos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir šalies Nacionalinio sveikatos draudimo fondo atstovų delegacija. Delegacija domėjosi perinatalinių paslaugų organizavimu ir apmokėjimu.
 
Atstovus iš Kirgizijos Respublikos priėmė VLK direktorius Gintaras Kacevičius, direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Zaksas, Informacinių reikalų departamento, Paslaugų ekspertizės ir kontrolės, Tarptautinių reikalų bei kitų skyrių atstovai.

VLK specialistai delegacijai pristatė privalomojo sveikatos draudimo sistemos veikimo principus Lietuvoje, taip pat informacines sistemas ir supažindino su informacinių technologijų panaudojimo galimybėmis, vykdoma ūkio subjektų priežiūra bei gydymo įstaigų ir vaistinių kontrolės procedūromis. Nemažai dėmesio skirta perinatalinių paslaugų organizavimo ir teikimo tvarkai aptarti. Susitikimo metu buvo pristatyta informacija apie nėščiosioms, gimdyvėms bei apie naujagimiams teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų finansavimą.
 
Delegacija pristatė planus apie Kirgizijos sostinėje Biškeke planuojamą įkurti perinatologijos centrą.

Infografikus rasite čia.

Informacija iš:

Valstybinė ligonių kasa

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos