vaistai.lt

Įsigaliojo nauja SAM struktūra (222/0) 

Įsigaliojo nauja SAM struktūraSveikatos apsaugos ministerija atsinaujino – įsigaliojo nauja ministro Aurelijaus Verygos patvirtinta ministerijos struktūra. Šiuo pokyčiu siekiama užtikrinti efektyvesnę, sklandesnę ir kokybiškesnę ministerijos veiklą.

Ministerija atstovauja Lietuvos žmonių interesams, tad darbuotojams keliami aukščiausi kompetencijos, o turimiems finansiniams ir žmogiškiesiems ištekliams – maksimaliai racionalaus paskirstymo reikalavimai. Tad įsigaliojus naujai struktūrai, darbuotojų funkcijos yra išgrynintos, o darbo procesai – optimizuoti.

Struktūrinius pokyčius SAM nuspręsta inicijuoti atliktus išsamų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veiklos ir funkcijų vertinimą, kuris parodė, jog yra besidubliuojančių padalinių, funkcijų ir pareigybių. Mūsų tikslas – taupant valstybės lėšas žmogiškuosius išteklius pasitelkti maksimaliai racionaliai.

Reorganizacijos metu ministerijos padalinių skaičius buvo sumažintas nuo 34 iki 25, o esamų pareigybių skaičius sumažėjo nuo 235 iki 222 pareigybių. Daugiausiai sumažėjo vadovaujamų pareigybių skaičius, o artimiausiu metu bus skelbiami konkursai į laisvas skyrių vadovų ir specialistų pareigybes.

 

SAM Spaudos tarnyba

Informacija iš:

www.sam.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos