vaistai.lt

Paskelbti naujausi duomenys apie atsparumą antibiotikams Europos Sąjungoje (471/0) 

Paskelbti naujausi duomenys apie atsparumą antibiotikams Europos SąjungojeUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centras informuoja, kad šiandien Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ELPKC) paskelbė naujausius duomenis apie atsparumą antibiotikams Europoje.

Europos antimikrobinio atsparumo stebėjimo tinklo (EARS –Net) duomenys rodo, kad 2016 m. atsparumas antimikrobinėms medžiagoms vis dar kelė rimtą grėsmę visuomenės sveikatai Europoje. Dėl invazinių bakterijų infekcijų greitas gydymas veiksmingais antimikrobiniais vaistais yra ypač svarbus ir yra vienas iš efektyviausių intervencijų, siekiant sumažinti mirtinų rezultatų riziką. Todėl daugelyje šalių pastebėta didelė sukėlėjų, pasižyminčių atsparumu pagrindinėms antimikrobinėms grupėms, lyginamoji dalis (procentine išraiška) kelia rimtą grėsmę pacientų saugumui Europoje. Atsargus antimikrobinių medžiagų vartojimas ir veiksmingos infekcijų prevencijos ir kontrolės strategijos, skirtos visam sveikatos priežiūros sektoriui, yra veiksmingos intervencijos kertinis akmuo, siekiant užkirsti kelią antimikrobinėms medžiagoms atsparių bakterijų atsiradimui ir perdavimui.

Metinį ELPKC pranešimą apie atsparumą 2016 m. rasite čia.

Informacija iš:

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos