vaistai.lt

Ryškus pagurklis: stebuklingi serumai - ne išeitis (1902/0) 

Ryškus pagurklis: stebuklingi serumai - ne išeitisDvigubas smakras – problema, varginanti ir moteris, ir vyrus. Ryškaus pagurklio susiformavimą dažnai stengiamasi paaiškinti antsvoriu ar nepakankamu fiziniu aktyvumu, nors tai gali būti užkoduota ir genetikoje. Stebuklingi pratimai, serumai ir maskuojančios makiažo technikos, anot klinikos „Grožio chirurgija“ gydytojos dermatovenerologės Natalijos Jasaitienės, ilgalaikio rezultato neužtikrina.

Stebuklingos kaklo mankštos nepadės

Kaklo odos stangrumas, elastingumas ir veido kontūras lengvai išduoda mūsų amžių. Visgi nepageidaujamas pagurklis gali atsirasti ir jauname amžiuje, net ir neturint viršsvorio bei reguliariai užsiimant fizine veikla. Anot gydytojos dermatovenerologės N. Jasaitienės, dvigubo pagurklio atsiradimą gali lemti įvairios priežastys, iš kurių dažniausiai pasitaikančios – prasiskyrę kaklo raumenys ir riebalinio audinio ar odos perteklius pasmakrėje.

„Populiaru manyti, kad dvigubas pagurklis atsiranda priaugus svorio, o jo atsikračius netenkama ir pagurklio. Deja, tai pasitvirtina ne visada. Neretai ir lieknos merginos (vaikinai – šiek tiek rečiau) turi šią problemą, nes jų kūnas linkęs riebalus kaupti būtent pasmakrėje“, – pasakoja gydytoja.

„Internete gausu patarimų, kaip nepageidaujamą pagurklį sumažinti ar visiškai jo atsikratyti pasitelkiant įvairius pratimus, stebuklingus serumus ar specialias makiažo technikas. Nenoriu nuvilti, tačiau įvairūs pratimai, nors ir nėra kenksmingi, vargu ar lems ryškų pagurklio sumažėjimą“, – teigia N. Jasaitienė.

Būdas atsikratyti kompleksų

Ne paslaptis, jog dvigubas pagurklis pasitikėjimo savimi neprideda, dėl jo neretai atsiranda nenoras pozuoti neįprastu kampu ar net imama kompleksuoti. Gydytojos teigimu, šiuolaikinės technologijos, naudojamos medicinoje, dažnai nustebina pačius pacientus. „Riebalinio audinio sankaupos pasmakrėje gali būti saugiai pašalintos neinvaziniu metodu – naudojant lazerio energiją, veikiančią riebalinio audinio ląsteles“, – medicinos naujovėmis dalijasi gydytoja.

N. Jasaitienė priduria, kad vienos tokios procedūros trukmė – vos 15-20 minučių, o kadangi procedūra neinvazinė – nereikia baimintis skausmo, nemalonių šalutinių poveikių, randelių ar mėlynių. „Lazeris taip pat veikia ir odos kolageną, todėl oda švelniai patempiama ir išryškėja veido kontūras“, – pasakoja specialistė.

Nelieka odos pertekliaus

„Jei riebalinio audinio pertekliaus pasmakrėje šalinimą lazerio energija palygintume su intervenciniu riebalų nusiurbimu, pagrindinis lazerio procedūros privalumas būtų tai, jog probleminėje vietoje nelieka odos pertekliaus, kitaip tariant, vienos riebalinio audinio šalinimo procedūros metu lazeriu išsprendžiamos dvi pagrindinės problemos – pašalinami nepageidaujami riebalai pasmakrėje ir sustangrinama jautri oda“, – patirtimi dalijasi N. Jasaitienė.

Gydytoja dermatovenerologė pasakoja, kad pasmakrės riebalų šalinimo lazeriu procedūra atliekama dviem etapais – visų pirma mažinama riebalinė masė pasmakrėje, o antrojo etapo metu trumpesne lazerio banga veikiamas odos kolagenas – tokiu būdu oda sustangrinama ir švelniai patempiama. N. Jasaitienė priduria, kad siekiant užtikrinti ilgalaikį rezultatą, priklausomai nuo riebalinių sankaupų kiekio, rekomenduojama atlikti 2-3 procedūrų kursą.

„Pasitelkiant lazerio technologiją riebalinis audinys gali būti tirpdomas 15-20 kvadratinių centimetrų plote, tačiau tai dažniausiai yra pakankamai, kad pašalinti nepageidaujamą pagurklį“, – teigia specialistė.

 

Informacija iš:

Vakarų Lietuvos Medicina

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos