vaistai.lt

Specialistai pataria, kaip ilgalaikį manikiūrą išsaugoti dar ilgiau: laikykitės 6 taisyklių (592/0) 

Specialistai pataria, kaip ilgalaikį manikiūrą išsaugoti dar ilgiau: laikykitės 6 taisykliųNagus ir rankas prižiūrėti būtina ištisus metus. Vis dėlto vasara – tai laikas, kai tvarkingi ir gražiai nulakuoti nagai gali būti svarbiau nei madinga suknelė ar gražus makiažas.

Specialistai pastebi, kad siekdamos geriausio rezultato vis daugiau moterų renkasi ilgai išliekantį manikiūrą. Visgi, jų teigimu, tokiam manikiūrui taip pat reikalinga priežiūra.

„Šiltuoju metų laiku nagus intensyviai veikia saulė, jie greičiau auga, todėl nagų ir rankų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio. Vienas iš populiariausių metodų, padedančių džiaugtis ilgai išliekančiu manikiūru, yra ilgalaikis lakavimas. Svarbiausia pasirinkti patikimą specialistą ir, žinoma, mėgstama nagų spalvą“, – sako spa ir grožio paslaugų el. parduotuvės „Pasiutus Lapė“ atstovė Skaistė Tebelškienė.

Ilgalaikis nagų lakavimas jau kelerius metus išlieka tarp populiariausių manikiūro procedūrų, atliekamų grožio salonuose. Visgi norint kuo ilgiau džiaugtis jo rezultatais reikia ne tik profesionalaus specialisto pagalbos, bet ir tinkamos rankų priežiūros po to.

Ką daryti, kad nagų lakas ilgiau laikytųsi?

Pateikiame šešis patarimus, kurių reikėtų laikytis, norint ilgiau mėgautis nepriekaištingai atrodančiais nagais.

Apsauga. Gražų manikiūrą visų atostogų metu išsaugosite, jeigu naudosite specialiai nagų odelėms bei nagams skirtą aliejuką. Pasitepkite juo prieš saulės vonias ir po jų.

Drėkinimas. Nepamirškite naudoti rankų odą drėkinantį kremą. Turėti jį ant savo naktinio staliuko ir rankinėje – tiesiog būtina.

Poilsis. Nuolat stebėkite savo nagų būklę. Tarp ilgalaikių lakavimų rekomenduojama daryti pertraukas. Nevarginkite savo nagų per dažnomis procedūromis.

Manikiūras. Namų sąlygomis nagus tvarkykitės itin atsargiai. Nagams formą suteikite sausiems. Odeles tvarkykite tik jau suteikusios nagui norimą ilgį ir formą. Šią procedūrą pradėkite prieš tai rankas pamirkiusi vonelėje. Odeles atstumkite švelniai, naudodamos medinę manikiūrinę apelsinmedžio mentelę.

Tausojimas. Saugokite nagus, neplėškite jais etikečių ir neatlikite panašių darbų, kurie gali pakenkti ilgalaikiam nagų lakui, – juk galite pasitelkti specialius įrankius. Darbuodamasi sode ar atlikdama buitinius darbus būtinai dėvėkite pirštines.

Lako pašalinimas. Ilgalaikį nagų laką pašalinti leiskite tik specialistui arba tik išklausiusios išsamaus paaiškinimo, kaip šią procedūrą atlikti taisyklingai pačioms. Kitu atveju, galite pažeisti nagus.

Ne tik profesionalo, bet ir klientės atsakomybė

Grožio salono „Domini“ kosmetologė Edita Ruškytė teigia, kad laikantis šių rekomendacijų, profesionaliai atliktas ilgalaikis lakavimas gali išsilaikyti ir iki 3 savaičių.

„Jei norite tobulo ir ilgai išliekančio manikiūro, reikia ne tik specialisto žinių, bet ir klientės atsakingumo bei supratimo. Po apsilankymo pas specialistą vertėtų prisiminti šias rekomendacijas, o jeigu tik kyla klausimų, galima drąsiai užduoti juos savo kosmetologei“, – sako specialistė.

 

Informacija iš:

Ji24

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos