vaistai.lt
Po pagalbinio apvaisinimo Kauno klinikų Reprodukcinės medicinos centre gimė pirmasis kūdikis

Istorinis įvykis – Kauno klinikose gimė pirmasis kūdikis po pagalbinio apvaisinimo Kauno klinikų Reprodukcinės medicinos centre. Pasak centro vadovės doc. Eglės Drejerienės, pastojimo tikimybė buvo nedidelė, tačiau moteris pastojo ir sėkmingai išnešiojo vaikelį.

 

COVID-19 2020 liepos 1

COVID-19    1.57% 4.342,048

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 1.57%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 4.342,048

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Kardiologai konsultantai nesulaukia sergančiųjų lėtinėmis širdies ligomis

Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro konsultantai kardiologai jau yra pasiruošę teikti kardiologines konsultacijas net ir padidintu krūviu. Tačiau net keletą savaičių jiems tenka dirbti be pacientų, kurie delsia, atidėlioja vizitą ar tiesiog bijo atvykti konsultacijai.

Parengtos rekomendacijos dėl COVID-19 atvejų valdymo kruizinių laivų operatoriams ir juos aptarnaujančioms kompanijoms

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai kartu su kitais ES Bendrųjų veiksmų SAUGŪS SVEIKATAI VARTAI (EU HEALTHY GATEWAYS Joint Action) partneriais bei bendradarbiaudami su kitų organizacijų (Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro, Tarptautinės kruizinės laivybos asociacijos ir kt.) atstovais parengė ir išplatino rekomendacijas...

Propolis: sveikatos eliksyras, padedantis užbėgti virusams už akių

Ieškodami būdų, kaip pastiprinti savo organizmą ir padidinti atsparumą virusams, bakterijoms ir infekcijoms, nepamirškime atsigręžti į gamtą ir prisiminti, kad padėti gali natūralios, biologiškai aktyvios augalinės ir gyvūninės kilmės priemonės.


Baltmė nėra kosmetinis defektas – liga veikia gyvenimo kokybę ir emocinę būseną

Birželio 25 d. minima tarptautinė baltmės (lot. vitiligo) diena. Praeitais metais VU medicinos studentai, vadovaujami prof. Dr. Matildos Bylaitės-Bučinskienės, atliko baltme sergančių pacientų gyvenimo kokybę vertinantį tyrimą. Jis atkleidė, jog dauguma sergančiųjų jaudinasi dėl tolimesnio ligos išplitimo, taip pat jaučia nerimą dėl pakitusios odos išvaizdos, - skelbiama pranešime žiniasklaidai.


 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos