vaistai.lt

Žolynėlis Puksio arbatėlė nuo 9 mėn. 20g

 
 

Kaina apie 3.54
 
Gamintojas :  Acorus Calamus
Brūkšninis kodas :  4770161093314
Grupė :   Arbata -> Vaikams -> Vidurių pūtimas

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Žolynėlis Puksio arbatėlė nuo 9 mėn. 20g

Informacinis lapelis
 


Žolynėlis Puksio arbatėlė nuo 9 mėn. 20g

Saldžiųjų pankolių vaisiai, ramunėlių žiedai ir pipirmėčių lapai gali padėti mažinti vidurių pūtimą, gerinti virškinimą.
Puksio receptas nuo balionų pilvelyje ir audrų skranduke:
mylinčiomis rankomis suki ratukus ant išsipūtusio pilvuko taip kaip sukasi laikrodžio rodyklės. Įkvėpdamas ramybę gurkšteli arbatos ir nusišypsai kartu su Pilveliu.
Sudedamosios dalys: ramunėlių žiedai – 35 %, kmynų vaisiai – 35 %, pipirmėčių lapai – 20 %, saldžiųjų pankolių vaisiai – 10 %.
Paruošimo ir vartojimo būdas:
Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 1-2 pakelius arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10-15 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, tarp valgių. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 9 mėnesių.
Svarbi pastaba: prieš ruošiant arbatą, būtina pasitarti su gydytoju pediatru, ir jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip kaip nurodyta. Negalima vartoti vaikams alergiškiems bent vienai iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

acorus vidurių žolynėlis puksio arbata arbatėlė calamus vaikams pūtimas

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos