vaistai.lt

Gynolact makšties tabletės N8

 

Gynolact makšties tabletės N8

 

Kaina apie 9.44
 
10 %
2021-01-01 - 2021-01-31
 
Gamintojas :  Vitabalans oy
Brūkšninis kodas :  6410530086223
Grupė :   Asmens higienos gaminiai -> Intymios higienos priemonės

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Gynolact makšties tabletės N8

Informacinis lapelis
 


GYNOLACT MAKŠTIES TABLETĖS

 

SUDĖTIS
3 rūšių pieno rūgšties bakterijos (lot. Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus). Tai 2x109 kfv (2 milijardai) gyvų bakterijų, kurios įsitvirtindamos makšties sienelių gleivinėje ir daugindamosi sudaro naudingųjų mikroorganizmų kolonijas.


GYNOLACT rekomenduojama naudoti vos pajutus nemalonaus žuvies kvapo išskyras iš makšties ar kitus neįprastus pojūčius intymioje srityje, pvz., niežulį, perštėjimą, pagausėjusias neįprastos spalvos išskyras.

 

GYNOLACT gali saugiai naudoti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus. Šias makšties tabletes gali naudoti žindančios kūdikį bei, prieš tai pasikonsultavusios su ginekologu, besilaukiančios mamos.
GYNOLACT negalima naudoti, jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai produkto medžiagai, jeigu yra stiprus niežėjimas ar skausmas makštyje, jeigu makšties išskyros tampa kraujingomis. Tokiais atvejais pasikonsultuokite su gydytoju. Be to, pasitarkite su gydytoju, jei jūsų simptomai pablogėja gydymo laikotarpiu arba nepagerėjo po pirmų 7 gydymo dienų .

 

NAUDOJIMAS
Makšties tabletę reikia pirštais įstumti giliai į makštį vakare prieš miegą. Galima naudot bet kada, išskyrus mėnesinių laikotarpį. Gydymui reikia naudoti 7 dienas, profilaktikai užtenka 2-3 dienų. Pasirūpinkite rankų higiena.

 

GAMINTOJAS

Vitabalans Oy
Varastokatu 8
FI-13500 Hämeenlinna,

Suomija

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

makšties intymios vitabalans asmens gaminiai gynolact priemonės tabletės antibakterinis moterims higienos

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos