vaistai.lt
Įrodyta, kad iš tikro egzistuoja unikalus ir labai stiprus smegenų ryšys tarp tėvų ir vaikųTėvai dažnai teigia, kad žaisdami su savo mažais vaikais pajaučia labai stiprų ryšį. Žinoma, tai emocinis vaiko ir mamos ar tėčio ryšys. O gal šis tas daugiau? Prinstono universiteto tyrimas surado šį ryšį smegenyse.
daugiau
Paprasčiausias būdas, kaip sustabdyti pandemiją? Pažiūrėkite, kaip iš tikro reikia plauti rankasPatarimų, kaip išvengti pavojingų virusų platinimo, yra labai daug. Žmonės dabar jau prisimena, kas kosėdami ir čiaudėdami turi prisidengti veidą, o ir medicinines kaukes daugelis dėvi teisingai. Bet ar šio to nepamirštame? Tyrimas rodo, kad vienas paprastas higienos įprotis stipriai apribotų virusų plitimą.
daugiau
Probiotikai - tai įvairūs produktai, gerinantys žarnyno mikrofloros būklę. Juos būtina vartoti po antibiotikų kurso ar po įvairių ligų, kurios žaloja natūralias žarnyno bakterijas. Bet ar skaitote naudingą informaciją apie probiotikus?Probiotikai - tai įvairūs produktai, gerinantys žarnyno mikrofloros būklę. Juos būtina vartoti po antibiotikų kurso ar po įvairių ligų, kurios žaloja natūralias žarnyno bakterijas. Bet ar skaitote naudingą informaciją apie probiotikus?
daugiau
1 ar 2% riebumo pienas yra sveikesnis?Pienas - labai populiarus maisto produktas žmonių pirkinių krepšeliuose. Tačiau kokį rinktis - riebesnį ar liesesnį? 5834 žmones JAV apėmęs tyrimas rodo, kad nuo šio sprendimo priklauso labai daug - vos 1% riebumo skirtumas gali nulemti 4,5 biologinio amžiaus metus.
daugiau
Didžiulis JK ir JAV gyventojų tyrimas parodė, kokie žmonės ir senatvėje ilgiau išlieka sveikesniMūsų visų gyvenimai bus skirtingi, tik pabaiga bus panaši. Jei pasiseks sulaukti senatvės, daug kas nebegalės atsikelti iš lovos, kentės nuo protinės sveikatos problemų ar apskritai nebegalės pasirūpinti savimi. Tiesa, mokslininkai ką tik atskleidė raktą į ilgesnį sveiką gyvenimą - tai pinigai.
daugiau
Paaiškėjo, kokia nauda sveikatai iš maratonų - tai gerokai padeda širdžiai ir galima išlošti net 4 metusAr svajojate kada nubėgti maratoną? Tai - ypatingas fizinis išbandymas, kuriam kasmet ryžtasi tūkstančiai žmonių. Galbūt į jų gretas prie starto linijos stosite ir jūs, kai sužinosite, kaip tai padeda nubraukti net keturis metus nuo jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos amžiaus.
daugiau

Dėl nustatytų pesticidų likučių rinkoje neišplatinta apie 57 t produktųValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), siekdama užtikrinti, kad Lietuvos vartotojus pasiektų saugus maistas, griežtai kontroliuoja visus įvežamus produktus. Per šių metų sausio mėnesį atlikus ekologiškų produktų laboratorinę kontrolę nustatyti penki atvejai, kai į Lietuvos rinką bandyta pateikti ekologinės gamybos teisės aktų reikalavimų neatitinkančius maisto produktus. VMVT sprendimu iš viso realizuoti rinkoje uždrausta beveik 57 t nesaugios, pesticidų likučiais užterštos produkcijos.

daugiau
Mokslininkai surado būdą net savaitę išlaikyti kepenis gyvas be kūnoDabartinės technologijos leidžia išlaikyti žmogaus kepenis gyvas be kūno apie 24-27 valandas. Tai - labai mažai, bet dabar mokslininkai Ciuriche sukūrė prietaisą, kuris šį laiką pailgins iki savaitės. Vis daugiau žmonių ryžtasi tapti organų donorais. Tai - labai kilnus ir kartu paprastas sprendimas. Jei jūs peržengsite ribą tarp gyvybės ir mirties, tai nei kepenų, nei kitų organų jums nebereikės - visa tai reikėtų palikti tiems, kurie liks šioje mirties linijos pusėje.
daugiau
Pirštinės be pirštinių - JAV Sausumos pajėgų mokslininkai kuria prietaisą, kuris palaikys rankų šilumą ir miklumąJei esate bandę šaltą žiemos dieną pasinaudoti telefonu, žinote, kaip tai sudėtinga. Net tam pritaikytos pirštinės, regis, trukdo, bet be jų pirštai tiesiog nebeklauso. Jus tai erzina, o kariams tai gali kainuoti gyvybę. Tačiau JAV Sausumo pajėgų aplinkos medicinos tyrimų institutas (USARIEM) surado išeitį.
daugiau
Miegate mažiau nei 4 ar daugiau nei 11 valandų per parą? Tai gali sukelti nepagydomą ligąSuaugęs žmogus turėtų stengtis kasdien miegoti bent po 8 valandas. Kai kuriems užteks ir 7, kitiems reikės ir visų 9. Bet ar žinojote, kad per ilgas ar per trumpas miegas gali būti nepaprastai žalingas sveikatai? Mokslininkai teigia, kad jis gali pakenkti ir plaučiams.
daugiau
1 - 10 iš 2318 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos