vaistai.lt
Pilnaties mitai ir faktai: ar tikrai šviečiant mėnuliui padaugėja avarijų ir paūmėja ligos?Pilnatį supa daugybė įvairiausių nusistatymų: per ją žmonės prasčiau miega, jaučiasi dirglesni ir net nusikaltimų bei nelaimingų atsitikimų skaičius šokteli į viršų. Tačiau ar tikrai vien mėnulio fazė gali išprovokuoti daugiau nelaimių kelyje bei sveikatos problemų paūmėjimą? Ko laukti savaitę nuo šeštadienio, kai pradės šviesti pilnatis?
daugiau
Valdžia - kaip kokainas: aiškėja neįtikėtini smegenų pokyčiai fiziologiniame lygmenyjeValdžios skonis keičia savęs ir aplinkinių suvokimą. Daugeliui su tuo yra tekę susidurti – tarkime, pastebėdavo, kaip kolega, su kuriuo kadaise bendraudavo kaip lygus su lygiu, po paaukštinimo ėmė elgtis kitaip. Kodėl žmogaus, kurį, regis, neblogai pažinojome, taip stipriai pasikeičia? Sako, valdžia gadina, tačiau kas iš tiesų vyksta su esančiais hierarchijos viršūnėje?
daugiau
Reikia daugiau proto - išgeri tabletę: tai tikrai veikia ir labai paplitę Silicio slėnyje, bet gydytojai siūlo būti atsargiems (Video)Praryti piliulę ir akimirksniu padidinti savo protinių galimybių ribas – ši idėja skamba tarsi iš fantastinio filmo. Tačiau jau ne kartą filmuose regėti vaizdai tapo realybe, tiesa? Beveik prieš pusšimtį metų buvo susintetintas piracetamas – preparatas skirtas nervų, psichikos ir narkologijos ligoms gydyti.
daugiau
Nesėkmė – žingsnis į priekį. Garsių žmonių nesėkmės gali įkvėptiDažnas, patyręs nesėkmę, nuleidžia rankas, pasiduoda, nusprendžia, kad yra nieko vertas. Tačiau ką pasakytumėte, jei sužinotumėte, kad Waltas Disney‘us išgirdo net 302 „ne“, kai svajojo pastatyti Disneilendą, o J. K. Rowling kūryba buvo atmesta net 12 kartų.
daugiau

Sustabdyta prekyba nesaugiomis maisto kepimo grotelėmisValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti nesaugiomis kiniškomis maisto kepimo grotelėmis su medine rankena. Ištyrus šių gaminių mėginius nustatyta, kad iš jų į maisto produktus migruojantys geležies ir nikelio kiekiai ženkliai viršija teisės aktuose nustatytas didžiausias leistinas koncentracijas.

daugiau
Jei paskausta nugarą ir kyla mintys apie gydymą, verta paskaityti: kaip išmelžiami pinigai, o skausmas niekur nepradingstaOperacijos, tabletės, chiropraktika – naujoje knygoje raginama peržiūrėti požiūrį į šiuos kovos su nugaros skausmais būdus. Remiantis statistika, daugumai mūsų kada nors teks susidurti su nugaros skausmu. Išsivysčiusiose šalyse šis skausmas kartais prilyginamas epidemijai. Gydytojų vertinimu, JAV 80% žmonių kenčia ar dar kentės nuo chroniško juosmens skausmo, o 9 iš 10 kreipęsi į gydytoją, nemalonių pojūčių priežasties nesužino – tiksli diagnozė nustatoma retai.
daugiau
Sukurtas pirmasis pasaulyje alus su probiotikais: mokslininkai prognozuoja, jog atsiras nauja alaus rinkaVos prieš porą dešimtmečių terminas „probiotikai“ buvo žinomas tik ekspertams, o šiandien maisto produktų, kurių sudėtyje yra probiotikų atsiranda vis daugiau ir daugiau. Kas įdomiausia, probiotinėmis bakterijomis, gerinančiomis žarnyno sveikatingumą ir skatinančioms imunitetą, dabar yra praturtinami ne tik pieno produktai. Vienas tokių produktų – alus. Ilgą laiką alus ir probiotikai atrodė nesuderinami dalykai. Natūraliai aluje yra rūgščių kurios slopina probiotinių bakterijų augimą ir galiausiai priverčia jas žūti.
daugiau
Tai - ne desertas, o karių gyvybes gelbėsianti technologija: kada ją išvysime mūšio lauke? (Video)Medicinos mokslas sparčiai žengia į priekį ir jau galime išgydyti ir tas ligas, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos. Tačiau kai kurie sužeidimai vis dar yra labai sudėtingi nes ir šiuolaikinėms technologijoms, nes jiems gyvybei išgelbėti tiesiog pritrūksta laiko. Dabar ši desertą primenanti puta gali tai pakeisti.
daugiau
Ko galima pasimokyti iš dirbančių mamų?Apie dirbančias mamas yra įvairių nuomonių: vieni sako, kad mama turi visą dėmesį skirti vaikui, kiti gi įsitikinę, kad dirbanti mama gali vaikui duoti daugiau nei ta, kuri su vaiku sėdi namie. Beje, iš dirbančių mamų galima daug ko pasimokyti.
daugiau
Kokio maksimalaus amžiaus gali sulaukti žmogus? Mokslininkai vėl ieškojo biologinės gyvenimo trukmėsIlgiausiai kada nors gyvenusio žmogaus rekordas priklauso Jeanne Calment iš Prancūzijos, kuri mirė sulaukusi 122. Būta žmonių, teigusių, kad jie sulaukė ir 130, o komikas Georgeas Burnsas sulaukė 100 metų, nors iki pat mirties kasdien rūkė po du cigarus per dieną. Kiek teoriškai žmogus galėtų išgyventi, jei sveikai gyventų, neturėtų įgimtų sveikatos problemų ar žalingų įpročių?
daugiau
1 - 10 iš 1400 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos