vaistai.lt
Nejaugi vis dar geriate iš paprasto puodelio? Pats laikas susipažinti ir išbandyti išmaniąją gertuvę (Video)Vanduo - visos gyvybės pagrindas. Be jo mes ilgai neišgyventume, tačiau vis tiek per visus dienos darbus pamirštame išgerti būtiną vandens kiekį. Dėl to kyla visa eilė sveikatos problemų, kamuoja nuolatinis nuovargis, energijos stoka, virškinimo sutrikimai ir t. t. Tam, kad neužkluptų dar stipresnės sveikatos bėdos reikėtų pagerinti išgeriamo vandens kiekį ir kokybę. Gerai, kad šiais laikais tam yra skirti ir specialūs įrenginiai.
daugiau
Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavime išrinktas naujas prezidentasKovo 25 d. Kaune, Sporto universitete, įvyko visuotinis rinkiminis Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavimas. Jame išrinktas naujas Sveikuolių sąjungos prezidentas ir valdyba. Ilgametis Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis praėjusiuose Seimo rinkimuose buvo išrinktas Seimo nariu ir atsistatydino iš visų pareigų Sveikuolių sąjungoje.
daugiau
Kodėl taip sunku pakeisti cukrų? Kas iš tikro vyksta milijardinėje maisto pramonėjeGamintojai ne vieną dešimtmetį ieško būdų atsisakyti cukraus. Pasiekimai kol kas kuklūs. Praėję 2016 metai tapo visuomenės požiūrio į cukrų pokyčio metais. Straipsniuose įrodinėjama: būtent saldus, o ne riebus maistas yra mūsų sveikatos priešas numero uno; nusiteikimas prieš riebų maistą dažniausiai būna niekuo nepagrįstas. Cukrų paskelbė „naujuoju tabaku“.
daugiau
Baigėsi projektas „Bendrieji veiksmai dėl lėtinių ligų problemų sprendimo ir sveiko senėjimo visais gyvenimo etapais“ JA–CHRODISSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (toliau – SMLPC) kaip asocijuotasis partneris nuo 2014 m. sausio 1 d. dalyvavo projekte „Bendrieji veiksmai dėl lėtinių ligų problemų sprendimo ir sveiko senėjimo visais gyvenimo etapais“ (ang. Joint Action on Chronic Diseases and Promoting Healthy Ageing Across The Life-Cycle) (toliau – JA–CHRODIS). Šis Europos Komisijos finansuotas projektas buvo sukurtas dėl poreikio spręsti lėtinių ligų problemas Europos mastu. JA–CHRODIS vienijo daugiau kaip 60 asocijuotųjų ir bendradarbiaujančių partnerių iš 26 valstybių narių.
daugiau
Pigus „Xiaomi“ vandens kokybės matuoklis padės išsiaiškinti, kada keisti vandens filtro kasetę ir ar viešbučio vanduo tinkamas gerti (Video)Tikriausiai ne kartą esate susimąstę - ar namie iš čiaupo bėga pakankamai tyras vanduo? O galbūt reikėtų investuoti į papildomus filtrus? O kaip dėl vandens iš čiaupo kitose šalyse, kurias tenka aplankyti? Vanduo mums yra gyvybiškai svarbus, tačiau niekada negalime būti tikri, kad jo kokybė yra gera, nebent nuolat perkame brangius jo butelius iš parduotuvės. Visgi, „Xiaomi“ siūlo pigų prietaisą, užbaigiantį šias dvejones.
daugiau
Originalios vėžio atsiradimo teorijos autorė atšventė 90-ąjį jubiliejųNacionalinio vėžio instituto bendruomenė iškilmingai pažymėjo prof. Elenos Moncevičiūtės-Eringienės, įžymios mokslininkės imunologės, originalios vėžio atsiradimo teorijos, kad vėžys yra lėtiniam žalojimui atsparių ląstelių evoliucinė atmaina, autorės bei nenuilstančios sveikos gyvensenos propaguotojos, 90-ąjį jubiliejų.
daugiau
8 nuostabą keliantys vyrų bruožai, kurie gali sujaudinti moterisNeaišku dėl kieno kaltės, bet vyrams suprasti moteris ne visada yra lengva. Kai kuriuos moterų kantriai siunčiamus ženklus vyrai praleidžia pro akis visiškai nepastebėję. Teigiama, kad vyrai iki šiol nežino, kas moteris tikrai jaudina, bet šioje vietoje gali padėti mokslas. Pateikiame 8 netikėtus dalykus, kurie, anot įvairių tyrimų, kaitina moterų kraują.
daugiau

Tobulinama maisto kontrolė ESEuropos Parlamentas priėmė naują reglamentą dėl oficialios maisto kontrolės tobulinimo. Šį reglamentą pasiūlė Europos Komisija, jo tikslas – padidinti valstybių narių gebėjimą atpažinti, sumažinti ar visai pašalinti riziką žmonių ir gyvūnų sveikatai bei augalų saugai.

daugiau

Kovo 22 – Pasaulinė vandens dienaPasitinkant pasaulinę vandens dieną, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Galdikienė atsako į 10 dažnai vartotojų užduodamų klausimų.

daugiau
Ar norėdami išvengti bausmės, mokėtumėte apsimesti bepročiu? Tai kur kas sunkiau nei atrodo – kaip psichiatrai akimirksniu atskiria simuliantusApsimesti sergančiu psichine liga – ne taip jau paprasta. Kaip neišsiduoti? Nusikaltėliai gan dažnai pripažįstami psichikos ligoniais. Tuo nesunku įsitikinti, pasklaidžius kriminalines kronikas. Bet ar visada galime būti tikri teismo psichiatrinės ekspertizės rezultatais? Ar įmanoma, sąmoningai įvykdžius nusikaltimą, elgtis pakankamai „beprotiškai“, kad gydytojai apsigautų ir taip išvengti atsakomybės? Į šį klausimą atsako New York Magazine.
daugiau
1 - 10 iš 1278 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos