vaistai.lt

Projektas „Superbakterijos kelionė“Šiais metais Europos vartotojų organizacijai „Beuc“ (angl. The European Consumer Organisation – BEUC) už kampaniją „Iš ūkio – tau“ (angl. „From farm to you“) buvo įteiktas apdovanojimas, skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, kovojančioms su atsparumu antimikrobinėms medžiagoms.

daugiau
Lietuvos Raudonasis Kryžius: su nelaimėmis darbe susidūrė ketvirtadalis dirbančiųjųBeveik ketvirtadaliui Lietuvos dirbančiųjų darbo vietoje prireikė pirmosios pagalbos. Tačiau tik nedaugelyje įmonių vyksta pirmosios pagalbos mokymai, galintys padėti aplenkti nelaimę. Lietuvos Raudonasis Kryžius rugsėjį skelbia pirmosios pagalbos mėnesiu ir kviečia mokytis gyvybę išsaugoti galinčių įgūdžių.
daugiau

Pesticidu fipronilu užterštų kiaušinių skandalo tyrimas palietė ir LietuvąPesticidų likučiais užterštų kiaušinių ir paukštienos skandalo Europoje tyrime kompetentingos institucijos surenka vis daugiau informacijos apie kiaušinių produktų, kurie potencialiai galėjo būti užteršti fipronilu, išplatinimą Europos Sąjungos rinkoje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo informaciją iš Estijos kompetentingos institucijos, kuri informavo, kad viena Estijoje veikianti įmonė, įsivežusi iš Vokietijos galimai užterštos pasterizuotų kiaušinių trynių masės, nedidelį kiekį šio produkto pardavė įmonei Lietuvoje.

daugiau
Medicininės atliekos buityje: susidarymas, pavojus ir tvarkymasBuityje susidarančios medicininės atliekos yra bet kokios atliekos, susidarančios namuose atliekant sveikatos priežiūros procedūras. Tai gali būti tvarsliava, adatos, švirkštai, lancetai, medicininės pirštinės bei kiti daiktai. Jos nėra pavojingos žmonių sveikatai ir aplinkai, jeigu tinkamai tvarkomos.
daugiau

Iš rinkos surenkami galimai nesaugūs produktaiValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad iš rinkos surenkami lenkiški želatininiai saldainiai „Avietėlės“ dėl per didelio dažiklių kiekio ir biri juodoji arbata „Lumia sense“ dėl joje nustatytų pesticidų likučių.

daugiau
Į didmiesčius nesiveržianti urologė: „Dėkingumo ir pagarbos už jokius pinigus nenusipirksi“„Niekada nesusidūriau su neigiama reakcija, greičiau su nuostaba pirmojo apsilankymo metu, o vėliau jau svarbūs tampa kiti dalykai, o ne tai, kad esi moteris ar vyras“, - paklausta, kaip pacientai reaguoja, urologo kabinete išvydę gydytoją moterį, sako Raseinių ligoninės gydytoja urologė, portalo VLMEDICINA.LT konsultantė Dalia Jasinauskaitė. Susipažinkime.
daugiau
Mokslininkas rado būdą pasikalbėti su tarp gyvenimo ir mirties įstrigusiais žmonėmisInsultas, traumos ir kai kurios sunkios ligos žmones nustumia į vadinamąją nuolatinę vegetacinę būseną. Tai - tarsi buvimas tarp gyvenimo ir mirties. Medikai dažnai artimiesiems sako, kad toks žmogus iš esmės jau yra miręs - jo smegenys yra per daug pažeistos. Tačiau šeimai tai sunku priimti ir jie vis kartoja, kad jų artimasis dar čia. Vienas britų mokslininkas rado būda prisikapstyti prie savo paties kūne įstrigusio žmogaus ir su juo bendrauti.
daugiau
Jei tik galite, lėktuve neuždarykite ventiliacijos angos: tai apsaugos nuo labai nemalonių skrydžio pasekmiųJei nesate vienas iš tų žmonių, kuris lengvai suserga net nuo nestipraus vėsaus vėjo, ventiliacijos angą virš savęs lėktuve visuomet turėtumėte palikti atidarytų. Kartais šis silpnas oro srautas pagerina komfortą skrydžio metu, tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl šio vėjelio atsisakyti nereikėtų.
daugiau
Juokas – dalykas rimtas: fantastiškas poveikis imunitetui bei sveikatai ir kuo baigėsi mokslinės juokingiausio anekdoto paieškosJuokas – dalykas rimtas. Humoras ne tik veikia organizmą, bet ir atspindi jo būseną. Juokiasi visi žmonės Žemėje, ir ne tik jie: sprendžiant pagal tai, kad primatai irgi moka tai daryti, juokas radosi anksčiau, nei mūsų rūšis. Gebėjimas atpažinti tai, kas juokinga – humorą – padeda rasti bendrą kalbą, sumažina įtampą, išsisuka iš nepatogios padėties, palengvina sunkias minutes, padeda nuspręsti, ko galima laukti iš bendravimo su tuo ar kitu žmogumi.
daugiau
Itin paprasta gudrybė, kurią darė Einšteinas, Darvinas ir Nyčė - labai geras ir malonus būdas produktyvumui pakelti, kurį turite išbandytiŠiuolaikinė visuomenė iš mūsų reikalauja nuolatinio produktyvumo. Turime arba dirbti, arba ilsėtis, kad galėtume dirbti vėliau. Visgi, vienas įprotis, kuriuo pasižymėjo tokie žmonės kaip Albertas Einšteinas, Frydrichas Nyčė, Čarlzas Darvinas, gali būti kur kas vertingesnis nei daugeliui atrodo. Tai galite išbandyti ir jūs.
daugiau
1 - 10 iš 1460 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos