vaistai.lt
Tuesday, 31 March 2020
Lietuvos ambasadorė Kinijoje apie tai, koks beprotnamis darosi Kinijoje: mums dar labai pasisekėLietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė pasidalino informacija, su kokiais iššūkiais tenka susidurti prekes užsakant Kinijoje, kai konkurencija dėl jų – didžiulė, - skelbia ELTA agentūra.
daugiau
Tuesday, 31 March 2020
Cukrus trumpina gyvenimą, bet ne tik dėl diabeto bei nutukimoVisi žino, kad cukrų reikėtų vartoti saikingai. Per didelis cukraus kiekis mityboje gali sukelti metabolinius sutrikimus ir net ankstyvą mirtį. Tačiau dėl ko per daug cukraus vartojantys žmonės miršta anksčiau? Mokslininkai ką tik paneigė vieną populiarų mitą - cukrus žudo ne dėl diabeto ar nutukimo.
daugiau
Monday, 30 March 2020

Kodėl sirgdami karščiuojame? Ir kaip žmogaus organizmas sugeba pakelti kūno temperatūrą?Animaciniuose filmukuose sergantis žmogus visada vaizduojamas su termometru burnoje. Tai - ligos simbolis, turintis tikrą ryšį su realybe. Infekcijos sukelia karščiavimą, kuris tampa vienu iš ligos simptomų. Bet kaip tai vyksta? Ir kodėl sergantis žmogus karščiuoja apskritai?


daugiau
Monday, 30 March 2020
Kaip saugiai įrengti šachtinį šulinįVanduo, kaip ir atmosferos oras, yra būtinas ir niekuo nepakeičiamas gyvybės palaikymo šaltinis. Pagrindinis gėlo geriamojo vandens šaltinis Lietuvoje yra požeminis vanduo, tačiau atokesnėse vietovėse, kaimuose, vienkiemiuose, dar yra šachtinių šulinių, kurį žmonės naudoja gėrimui ir maisto gamybai.
daugiau
Saturday, 28 March 2020
Pandemija suvienija - garsus dulkių siurblių gamintojas vos per 10 dienų pasiruošė gaminti medicininius ventiliatoriusCOVID-19 pandemija verčia keisti verslo modelį. Per porą dienų daugybė lietuvių išmoko siūti ir naujose elektroninėse parduotuvėse pradėjo pardavinėti daugkartines kaukes. Keleivių stokojančios oro linijos ėmė gabenti krovinius. O dulkių siurblių ir plaukų džiovintuvų gamintojas ėmė gaminti medicininius ventiliatorius.
daugiau
Friday, 27 March 2020
Kiek už medicinines kaukes bei respiratorius prašo Lietuvos perpardavinėtojai ir kiek jie kainuoja iš tikrųjų siunčiantis iš Kinijos (Kainų palyginimas, EU sandėliai)Viena kaukė – vienas euras. Už respiratorių, kuris šiaip kainuoja nuo 3 iki 6 eurų, šiuo metu prašoma 15–25 eurų. „Kuo perpardavinėtojai skiriasi nuo telefoninių sukčių?“ – viešoje erdvėje jau klausinėja žmonės, o žinomi žmonės ragina kaukių tiesiog nepirkti iš šių „svolačių“.
daugiau
Friday, 27 March 2020
Ar tiesa, kad koronavirusas ant kartono išgyvena net 24 valandas, o ant plastiko - 3 dienas?Jau daugiau nei savaitę žmonės socialiniuose tinkluose dalijasi siaubą keliančia informacija, kad naujasis koronavirusas ant kartono gali išgyventi net 24 valandas, o ant plastiko bei nerūdijančio plieno - net tris dienas. Ar tai tiesa? Ar visi turėtų sunerimti dėl savo siuntinių ir gatvėse stovinčių automobilių?
daugiau
Friday, 27 March 2020

Parengtos rekomendacijos pieno supirkėjams, dirbantiems karantino metuLietuvoje dar dviem savaitėms pratęsus karantiną, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) stengiasi užtikrinti, kad maisto tiekimo grandinė nesutriktų, o ūkininkai galėtų tiekti savo produkciją vartotojams ir gamintojams.

daugiau
Friday, 27 March 2020
Dėl koronaviruso pandemijos daugelis kaltina globalizaciją, bet štai ką rodo istorijaDėl dabartinės pandemijos daug kas kaltina globalizaciją. Kodėl taip nėra? Ko galime pasimokyti iš istorijos? Dėl koronaviruso pandemijos daugelis kaltina globalizaciją. Jie mano, kad tokioms epidemijoms kelią galima užkirsti tik „deglobalizuojantis“.
daugiau
Thursday, 26 March 2020

Specialistai įspėja dėl internete parduodamų maisto papildų naudojantis COVID -19 pandemijaValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad kai kuriose užsienio šalių interneto svetainėse pastaruoju metu galima įsigyti maisto papildų, neva padedančių apsisaugoti ar efektyviai kovoti su koronavirusine infekcija COVID-19 ir kitomis pavojingomis ligomis.

daugiau
1 - 10 iš 2399 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos