vaistai.lt

Vitaminas С ir „alkio dieta“ gydo net agresyvų vėžį? Naujas ir netikėtas mokslininkų tyrimasMokslininkai pirmą kartą pademonstravo, kaip visiškai netoksiškas būdas gali gydyti agresyvų vėžinį auglį. Pietų Kalifornijos universiteto ir Vėžio tyrimo instituto IFOM (Milanas) mokslininkai priėjo prie išvados, kad badavimą primenantis maitinimosi režimas gali vėžį gydyti efektyviau, jeigu sustiprinamas vitaminu C.


daugiau

Po naujausių VMVT patikrų rinkoje neleista realizuoti 9 t nesaugios vartoti paukštienosValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad tęsia sustiprintą įvežamų ir lietuviškų gyvūninių produktų kontrolę, kurios metu atlieka patikrinimus tiek paukštienos išpjaustymo įmonėse, tiek didžiuosiuose prekybos centruose ir didmeninės bei mažmeninės prekybos vietose.

daugiau

Tikroji priežastis, kodėl daugelis laboratorinių pelių yra baltosFilmuose, tyrimų iliustracijose ir, galbūt, tikrose laboratorijose tikriausiai esate mate baltas peles. Žinoma, laboratorijose surastume ir rudų, ir net visiškai juodų pelių. Tačiau daugelis, atrodo, yra baltos. Kodėl?


daugiau

Mokslininkai sukūrė pelę su didžiausiu iki šiol užfiksuotu žmogaus ląstelių skaičiumiChemera - tai graikų mitologijos būtybė, pasižymėjusi net kelių skirtingų gyvūnų bruožais. Dabar mokslininkai chimeromis vadina gyvūnus, į kuriuos yra įterpta kitų gyvūnų ląstelių. Šįkart Bafalo universiteto mokslininkai sukūrė pelę su didžiausiu kada nors užfiksuotu žmogaus ląstelių skaičiumi.


daugiau

Daugelio pamėgti mėsos konservai – ką reikėtų žinoti ir gamintojui, ir vartotojui?Lietuvoje pastaruoju metu daugėja gaminančių mėsos konservus, paruoštus tiesioginiam vartojimui. Tuo labiau, kad šis ilgo tinkamumo vartoti termino maisto produktas nereikalauja ypatingų laikymo ar transportavimo sąlygų, be to, puikiai tinka skubantiems ar iškylaujantiems gamtoje.

daugiau

Košmaras Pietų Amerikoje – milžiniška susirgimų lavina, prognozuojamas skurdas milijonams gyventojųGegužės 20 d. duomenimis, per parą Brazilijoje patvirtinta beveik 20 tūkst. naujų koronaviruso infekcijos atvejų. Bendras atvejų skaičius siekia 291 579. Mirčių nuo COVID-19 – 18 859.


daugiau

ImageKiekvienam mūsų gyvenime tenka sutikti skeptikų arba net patiems išreikšti skeptišką požiūrį vienu ar kitu klausimu. COVID 19 yra nepavojingas! Klimato kaita – išsigalvojimas! Betrūksta pridurti: žemė – ne rutulys, o plokščia! Tokie teiginiai tarsi peilis perpjauna visuomenę į kelias dalis, kurių viena garsiai juokiasi, o kita – karštai gina įsitikinimus.

daugiau

Nerimą keliantys tyrimo rezultatai - aiškėja, dėl ko taip sparčiai daugėja celiakijos ir kitų autoimuninių ligų„Be gliuteno“, skelbia eilutė jūsų pamėgto produkto etiketėje. Daugeliui žmonių tai nieko nereiškia. Tačiau 1% pasaulio gyventojų, kurie serga celiakija, labai įdėmiai ieško tokių gaminių. Dabar mokslininkai skelbia, kad galbūt surado faktorių, kuris didina šios ligos riziką.
 


daugiau

Kėdainių r. Pernaravos k. vandenvietėje nustatytas padidintas švino kiekisNacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Kėdainių skyrius informuoja, kad geriamajame vandenyje, tiekiamame iš UAB „Kėdainių vandenys“ eksploatuojamos Kėdainių rajono Pernaravos k. vandenvietės, nustatytas leistiną normą viršijantis švino kiekis (12,3 µg/l (±1,3 µg/l)).

daugiau

Medicininės kaukės iš tikrųjų padeda, kaip rodo naujas su žiurkėnais atliktas tyrimasŽmonės visą laiką ginčijasi - tai ar kaukių dėvėjimas padeda sulėtinti pandemijos plitimą? Turbūt ne, nes virusai yra labai maži, o kaukė nėra respiratorius. Arba taip, nes virusai visada būna lašeliuose, kuriuos ir paprastos medžiaginės kaukės gaudo pakankamai efektyviai.


daugiau
11 - 20 iš 2523 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5






Naudingos nuorodos