vaistai.lt
Friday, 27 March 2020
Dėl koronaviruso pandemijos daugelis kaltina globalizaciją, bet štai ką rodo istorijaDėl dabartinės pandemijos daug kas kaltina globalizaciją. Kodėl taip nėra? Ko galime pasimokyti iš istorijos? Dėl koronaviruso pandemijos daugelis kaltina globalizaciją. Jie mano, kad tokioms epidemijoms kelią galima užkirsti tik „deglobalizuojantis“.
daugiau
Thursday, 26 March 2020

Specialistai įspėja dėl internete parduodamų maisto papildų naudojantis COVID -19 pandemijaValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad kai kuriose užsienio šalių interneto svetainėse pastaruoju metu galima įsigyti maisto papildų, neva padedančių apsisaugoti ar efektyviai kovoti su koronavirusine infekcija COVID-19 ir kitomis pavojingomis ligomis.

daugiau
Thursday, 26 March 2020
Kaip pagaunate į jus mestą kamuoliuką, jai smegenys į viską reaguoja gerokai vėluodamos?Danguje sprogsta fejerverkai. Tai pamato jūsų akys, signalas nukeliauja į smegenis, jos interpretuoja šią informaciją aplinkos kontekste, palygina su turimais prisiminimais ir integruoja į sąmonę. Štai tada jūs suprantate, ką matote. Tai reiškia, kad viskas, ką jūs matote, girdite ir jaučiate yra praeitis.
daugiau
Wednesday, 25 March 2020
Man diagnozuota COVID-19 - ko galiu tikėtis? Ar pagijęs galiu susirgti vėl?Lisa Maragakis, Johnso Hopkinso medicinos centro infekcinių ligų prevencijos vadovė, atsako į dažniausiai kylančius klausimus apie COVID-19. Ar galima šia liga susirgti antrą kartą? Ar egzistuoja koks nors gydymas? Kiek laiko užtrunka, kol pacientai pasijunta geriau?
daugiau
Wednesday, 25 March 2020
Geriausias būdas įveikti alkoholizmą? Ką rodo didžiulis mokslinis tyrimas Alkoholizmas - tai liga, priklausomybė nuo alkoholio. Psichoterapeutai gali padėti atsikratyti šios priklausomybės, tačiau dažnai žmonės tam ryžtasi savarankiškai. Naujas Stanfordo mokslininkų tyrimas, apėmęs 10080 pacientų duomenis, nurodė vieną patikimiausią alkoholizmo gydymo būdą.
daugiau
Wednesday, 25 March 2020
mokslininkai surado būdą, kaip kai kurių vaistų veikimą sustiprinti 2000 kartųPo daug metų atkaklaus darbo pavyko atlikti tai, apie ką vaistų kūrėjai svajojo ne vieną dešimtmetį. Naujų vaistų ieškantiems chemikams vis nepavyko ištobulinti proceso, galinčio vaistų stiprumą padidinti iki 2000 kartų: „stebuklingojo metilinimo“.
daugiau
Wednesday, 25 March 2020
mokslininkai surado būdą, kaip kai kurių vaistų veikimą sustiprinti 2000 kartųBlogai veikia tautiečius ta izoliacija: vieni dėl atimtos galimybės dar kur nors nukeliauti ir ko nors užkrečiamo parvežti nerimsta, kiti pergyvena dėl greitai nykstančio tualetinio popieriaus ir grikių asortimento parduotuvėse, treti paniškai „skrolina“ socialinių tinklų ir abejotinų tinklapių gąsdinančią informaciją ir toliau platina ją socialiniuose tinkluose, (nors patys rankų taip ir neplauna), o dar vieni neima į galvą nieko ir platina užkratą.
daugiau
Tuesday, 24 March 2020
Net ir jaunimas krenta kaip lapai: JAV pateikia aktualią statistiką, kas darosi su COVID-19 pacientaisDažnai išgirsite sakant, kad jaunimui COVID-19 nėra tokia baisi liga. Teigiama, kad jaunesni žmonės ją pakelia gerokai lengviau ir tai suteiks šiokį tokį atokvėpį sveikatos apsaugos sistemoms, mat daugelį jaunesnių žmonių bus galima paleisti gydytis namuose. Bet ar tikrai tai yra tiesa?
daugiau
Tuesday, 24 March 2020
Norite ilgiau gyventi? Štai kas pavagia daugiausiai jūsų gyvenimo metų Būdami 30 mes retai susimąstome apie paprastą gyvenimo faktą, kad kada nors reikės mirti. Visi norime gyventi ilgiau, kad galėtume patirti daugiau. Tačiau tas noras ne visada pasireiškia atitinkamu elgesiu. Suomių mokslininkai atliko itin išsamų tyrimą ir atskleidė, kas labiausiai trumpins trisdešimtmečių gyvenimą.
daugiau
Tuesday, 24 March 2020

Pasaulinė vandens diena skatina labiau atkreipti dėmesį į vandens svarbą ir klimato pokyčiusKovo 22-ąją, kaip ir kasmet, tarptautinė bendruomenė minėjo Pasaulinę vandens dieną. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į visiems įprastą, tačiau gyvybiškai svarbią gamtos dovaną – gėlą vandenį ir jį veikiančius klimato pokyčius.

daugiau
11 - 20 iš 2401 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos