vaistai.lt

Europoje Covid-19 darosi mažiau mirtinas: ką rodo naujausi tyrimai ir kodėl gydytojai tik kraipo galvasKuo toliau, tuo aiškiau, kad lyginant su pandemijos pradžiai, grėsmė žmonėms mirti nuo covid-19 mažėja, bent jau Europoje. Tačiau kokios to priežastys nėra aišku. Vienas gydytojas JK sakė, kad koronavirusas „darosi nebe toks piktas”, o užkrečiamųjų ligų konsultantas iš Singapūro nacionalinio universiteto teigė, kad mutavusios koronaviruso versijos, D614G, sukeliama liga yra mažiau mirtina.


daugiau

Disociacinis tapatybės sutrikimas - nustebsite sužinoję, kiek žmonių turi po kelias asmenybesFilmuose esate matę žmones, kurie turi po kelias asmenybes. Dažnai viena yra švelni ir gera, kita - narciziška, pikta ir linkinti blogo. Tačiau realybėje, atrodo, tokių žmonių nėra. O gal yra? Iš tikrųjų, jūs nustebsite sužinoję, kiek žmonių aplink jus turi po kelias asmenybes.


daugiau

Juokinga ir net absurdiška šių laikų realybė - atidėtas skrydis nustūmė britų turistus į karantinąTikriausiai nesuklysime spėdami, kad savo ateities keliones planuojate ir pagal COVID-19 pandemijos taisykles. Pasitikrinate, ar nereikės priverstinio karantino, kokius standartus turite sekti, kokia užsikrėtimo rizika ir taip toliau. Taip dabar keliauja tie turistai, kurie kelionėms ryžtasi apskritai. Tik 80 britų tai nepadėjo - neplanuotos aplinkybės juos uždarė karantine.

daugiau

Manote, kad vėl tuoj palūšite? Prisiminkite kvėpavimo kvadratu metodąNeramūs laikai mums visiems kelia stresą ir nerimą. Vis daugiau žmonių dažnai patiria nerimo ar panikos priepuolius. Tai - itin sunkūs išgyvenimai, kurie gali sukelti dar rimtesnes protinės sveikatos problemas. Jei tik jaučiate, kad tuoj vėl palūšite, prisiminkite kvėpavimo kvadratu metodą.


daugiau

Kodėl žmonės ėmė gerti chlorofilo tabletes? Gydytojai tvirtina, kad tokie papildai turi privalumųTikriausiai iš mokyklinės biologijos prisimenate, kad chlorofilas - tai žalias augalų pigmentas, reikalingas fotosintezei. Ši medžiaga yra tiesiog būtina energijos apykaitai. Tačiau dabar labai populiarėja chlorofilo tabletės. Kodėl žmonės jas geria?


daugiau

Nepatikėsite tuo, ką perskaitysite - nosies riebalai turi ir praktinę paskirtįJūsų nosis išskiria daugiau riebalų nei oda kitose kūno vietose. Galbūt dėl to, kad nosis yra tokia svarbi veido dalis, turinti ploną odą, kurią reikia apsaugoti. Bet ar žinojote, kad žmonės tiems nosies riebalams buvo sugalvoję ir ne vieną praktinio pritaikymo būdą?

daugiau

Ar katė gali prognozuoti žmogaus mirtį? Neskubėkite su atsakymaisKatės yra mieli gyvūnai, kuriuos žmonės prisijaukino prieš tūkstančius metų. Kadaise katės naikino graužikus ir linksmino vaikus, o dabar tiesiog yra geros draugės. Į keliones su žmonėmis jos leistis nenori, tačiau kartais palydi į tą, kitą pusę.


daugiau

Papildomos krūtys - nustebsite sužinoję, koks dažnas šis fenomenasŽmogus turi dvi krūtis. Toks struktūriškai simetriškas tas mūsų kūnas. Tačiau tūkstančiai žmonių krūtų turi daugiau nei dvi. Ir nemaža dalis jų to net nežino. Ir vyrai turi krūties audinį - jie netgi serga krūties vėžiu. Tiesą sakant, įsivaizdavimas, kad krūties vėžys yra išskirtinai tik moterų liga, ne vieną užsispyrusį vyrą jau pasiuntė į kapus. Vyrai turi krūtis, net jei jos yra, sakykime, gerokai kuklesnės ir nefunkcionalios. Taigi, ir jie gali turėti papildomas krūtis.


daugiau

Ar chirurgai dažnai pacientuose palieka instrumentus, vatą ar tvarsliavą? Apie tai tikrai esate girdėję - po operacijos sveikstantis žmogus vėl patiria skausmus ir paaiškėja, kad jo kūne liko koks chirurginis įrankis ar vatos gabalėlis. Bet ar tai nutinka dažnai? Ir kaip gydytojai stengiasi to išvengti?

daugiau

Billas Gatesas įspėja – ši grėsmė pareikalaus kur kas daugiau mirčių nei COVID-19 ir veikti reikia jau dabar (Video)Billas Gatesas dar 2015-aisiais prognozavo, kad mikrobų sukelta pasaulinė katastrofa labai smarkiai smogtų mūsų planetai. Deja, jis buvo teisus. Nors COVID-19 kasdien pareikalauja tūkstančių žmonių mirčių, tačiau Billas Gatesas tvirtina, kad klimato kaita jų pareikalaus dar daugiau.

daugiau
11 - 20 iš 2618 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos