vaistai.lt
Kaip jauni žmonės sudrožia savo kepenisKepenų sveikata dažnai siejama su vyresnio amžiaus žmonėmis dėl dažno vaistų vartojimo, piktnaudžiavimo riebiu maistu ar alkoholiu. Tačiau spartėjantis gyvenimo ritmas, greito maisto poreikis, dietų kultas, nemokėjimas susidoroti su stresu, tariamas atsipalaidavimas savaitgaliais su taure rankoje lemia tai, kad net jaunų žmonių kepenų pažeidimai tampa sunkiai išgydomi.
daugiau
Smurtas prieš vaiką, kurio dažniausiai nepastebime (Skirta Tarptautinei šeimos dienai)„Lietuvos Respublikos Konstitucijos 38 straipsnis numato, kad šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas, valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. 39 straipsnyje nustatyta, kad nepilnamečius vaikus gina įstatymai.“ (LR Konstitucija)
daugiau
Naujas tyrimas atskleidė liūdną tiesą – vieniši žmonės dažniau kankinami psichikos sutrikimųRemiantis naujausio tyrimo rezultatais, gyvenimas vienumoje yra susijęs su bendrais psichikos sutrikimais. Ir tai nepriklauso nei nuo amžiaus, nei nuo lyties. Tyrėjai gegužės 1 dieną „Plos One“ moksliniame žurnale paskelbtoje studijoje teigia, kad gyventojų, kurie gyvena vieni, per pastaruosius metus tik daugėja.
daugiau
5 faktai, kuriuos turėtumėte žinoti apie smegenis savo pilve - jos yra panašios į tas jūsų galvojeEnterinė nervų sistema (ENS) dažnai vadinama antrosiomis žmogaus smegenimis. Ir tikrai ne be reikalo. Štai 5 įdomūs faktai apie šią mažai ištyrinėtą žmogaus kūno dalį.
daugiau
Minčių kontrolė - net jei manote, kad galite valdyti mintis, tikriausiai negaliteNegalvokite apie raudoną obuolį. Apvalus raudonas obuolys, blizgančia odele - negalvokite apie jį. Na kodėl galvojate apie obuolį? Kalbėdami apie minčių kontrolę dažniausiai įsivaizduojame kažkokius magiškus gebėjimus valdyti kitų žmonių mintis. Tas, kuris galėtų valdyti visų žmonių mintis, būtų pats galingiausias žmogus pasaulyje.
daugiau
Ar žinote, kodėl žmonėms taip patinka gazuoti gėrimai? Tai visai ne dėl skonio - dažniausiai tikrosios priežasties nežino net tie, kurie jais mėgaujasiAr vanduo, ar šampanas, gazuoti gėrimai veikia kitaip. Kai pasitaiko džiaugsminga proga, kurią norisi pažymėti, daugeliui pirmiausia kyla asociacija su šampanu. Atrodo, šis gėrimas sukurtas šventei. Išskirtinumą jam suteikia, žinoma, burbuliukai, tačiau kodėl jie tokie ypatingi? Kitaip sakant, kodėl mums taip patinka gazuoti gėrimai?
daugiau
Mokslininkai tyrimo dalyvius svaigino kanapėmis, o tada stebėjo jų smegenų veikląVis daugiau šalių legalizuoja kanapių naudojimą rekreaciniais tikslais. Tai yra neišvengiama ateitis ir kada nors visas Europos žemėlapis pagal šį rodiklį bus žalias. Tačiau mokslas kol kas dar ne visiškai supranta, kaip kanapėse esančios medžiagos, ypač kanabidiolis ir tetrahidrokanabinolis, veikia smegenis. Todėl britų mokslininkai pakvietė 17 žmonių svaigintis ir gultis į funkcinio magnetinio rezonanso tomografą.
daugiau
Kažin, kaip yra iš tikrųjų - moterys meluoja, kad neknarkia, ar tiesiog nežino?Knarkimas yra varginanti problema. Sutrikęs kvėpavimas miegant blogina poilsio kokybę - tiek knarkiančiojo, tiek to, kuris miega šalia. Naujas tyrimas parodė, kad dažna moteris mano, kad neknarkia. Bet knarkia ir tai joms būtina pasakyti.
daugiau
SAM rengia švediško stalo rekomendacijas mokyklomsSveikatos apsaugos ministerijos (SAM) specialistai aplankė 3 mūsų šalies ugdymo įstaigas, kuriose, tobulinant vaikų maitinimą, maistas pradėtas tiekti švediško stalo principu. Ekspertai, įvertinę šiuos pilotinius projektus ir užfiksavę teigiamus rezultatus, nusprendė, jog būtų tikslinga tai pasiūlyti daryti ir kitoms mokykloms. Tad ministerijoje pradedamos rengti specialios rekomendacijos, kaip būtų galima mokykloms tobulinti vaikų maitinimą, įvedant švediško stalo ypatumus.
daugiau
Ekspertai pateikia 7 priežastis, kodėl kanapių legalizavimas yra geras dalykas ir kodėl tai duotų naudosJungtinėse Amerikos valstijose marihuana turi prastą reputaciją. Tačiau po truputi ji dekriminalizuojama ir vis didesniame valstijų skaičiuje tampa legali. Ekspertai įžvelgia 7 pagrindines priežastis kodėl kanapių legalizavimas duotų naudos. Šiuo metu daugiau nei du trečdaliai JAV gyvenančių žmonių remia kanapių legalizavimą ir valstijų įstatymų pokyčiai gerai atspindi šią žmonių nuomonę.
daugiau
31 - 40 iš 2031 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos