vaistai.lt

Metaanalize pirmą kartą patvirtintas ryšys tarp ličio geriamajame vandenyje ir savižudybiųPsichotropiniuose preparatuose naudojamas metalas per geriamąjį vandenį gali visuotinai paveikti žmonių nuotaikas ir suicidines mintis. Litis — svarbi ne tik akumuliatorių baterijų dalis. Šio metalo junginiai naudojami lazeriuose, oksidatoriuose, dujų džiovinimui ir deguonies regeneravimui.

daugiau

Donaldo Trumpo pagirtas nosies purškalas patvirtintas ūmios depresijos gydymui - „Spravato“ gali tapti tikru proveržiuJAV maisto ir vaistų administracija patvirtino naują vaistą depresijos gydymui - nosies purškalas „Spravato“ gali išgelbėti tūkstančius gyvybių. Antidepresantų rinkoje - daugybė, tačiau dauguma jų yra pakankamai seni. Tiesą sakant, mokslininkai teigia, kad paskutinis proveržis depresijos gydyme buvo pasiektas tik 1987 metais. „Spravato“ gali tapti tuo nauju proveržiu, kuris dabar yra labai reikalingas.

daugiau

Dėl gausaus melsvadumblių išplitimo dviejose maudyklose rekomenduojama nesimaudyti bei dviejose turėtų būti uždrausta maudytisSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, įvertinęs gautus liepos mėnesio antrosios pusės maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatus, informuoja, kad visose maudyklose, kurių savivaldybės pateikė rezultatus, vandens kokybė atitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus.  

daugiau

Viltis milijonams vyrų - mokslininkai sugalvojo, kaip apželdinti jau nuplikusią galvąPlikimas - viena iš tų dažniausiai vyriškų problemų, kurios sukelia didžiulį psichologinį smūgį. Niekas nenori pasenti, o plikimas - tarsi pirmasis požymis, kad jaunystė po truputį jus palieka. Laiko niekas nesustabdys, tačiau mokslininkai jau turi idėją, kaip priversti plaukus vėl augti.

daugiau

Išskirtinė ekstazės būsena, po kurios žmonės ima alpti, haliucinuoti ar net patiria širdies smūgį: kas gi sukelia tą Stendhalo sindromą?Prancūzų autorius Marie-Henri Beyleas, geriau žinomas Stendhalo vardu, 1817 metais apsilankė Florencijoje. Keliautojas užsuko į Šventojo Kryžiaus baziliką ir ten patyrė tai, kas dabar vadinama jo vardu - Stendhalo sindromo priepuolį.

daugiau

Savaitės klausimas: į ką atkreipti dėmesį turgavietėse renkantis produktus?Maisto saugos specialistai pataria dėmesį atkreipti į kelis pagrindinius aspektus. Renkantis maisto produktus turgavietėse svarbu ne tik atidžiai perskaityti ženklinimo etiketes, bet ir įsitikinti, kad tinkamumo vartoti terminas nepasibaigęs.

daugiau

Atvejai, kai net patyrę medikai lieka be amo: kokios spontaninės remisijos priežastys ir kas vienija „stebuklingus pagijimus“Daktaras Redigeris beveik 20 metų tyrė „stebuklingus pagijimus“ ir išsiaiškino bendrus bruožus. O tuo pačiu ir Vakarų medicinos trūkumus. Kartais nutinka dalykai, apstulbinantys netgi patyrusius gydytojus. Vienam jaunuoliui iš Kolorado buvo nustatytas IV stadijos smegenų vėžys. Po operacijos jis pradėjo chemoterapiją, tačiau netrukus nutraukė, nes nusprendė, kad nenori paskutinių mėnesių praleisti kankindamasis.

daugiau

Po blogų laikų visada gimsta daugiau vaikų - ar tai pasikartos ir po COVID-19 pandemijos?Ar žinojote, kad po karo, maro ir bado laikų visada gimsta daugiau vaikų? Mokslininkams įdomu, ar tai nutiks ir po COVID-19 pandemijos. Iš tikrųjų, kad taip nutiks mano ir ne vienas interneto naudotojas. Virtualioje erdvėje pilna pamąstymų apie būsimus karantino vaikus, kurie gims dėl to, kad namie užsidariusioms poroms tiesiog nėra ką veikti.

daugiau

Kodėl visiška tamsa mūsų akims nėra visiškai juoda?Įeinate į visiškai tamsų kambarį. Jame nėra langų, nei plyšių - visiška tamsa ir jūs. Ką matote? Kodėl matote ne juodą, o pilką spalvą? Ta pilka spalva yra vadinama vidine pilka arba Eigengrau. Kartais ji dar vadinama smegenų pilka, tamsos šviesa ar kitais vardais. Tai - tamsiai pilka spalva, kurią žmonės mato visiškoje tamsoje.

daugiau

Ne, paprastos veido kaukės beveik neturi trūkumųNiekas nematys, kad šypsotės, galbūt aprasos akiniai ir veidas bus šiek tiek šiltesnis - maždaug tiek trūkumų turi paprastos veido kaukės, kurios jau tapo COVID-19 pandemijos simboliu. Jos tikrai netrukdo jūsų kūnui kvėpuoti ir nekuria perdėto saugumo jausmo.

daugiau
31 - 40 iš 2619 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos