vaistai.lt
Kuo toks pavojingas naujasis virusas Kinijoje? Naujos pasaulinės epidemijos pavojus ir kas tai yra koronavirusaiUchane — tankiausiai apgyvendintame Centrinės Kinijos mieste — užfiksuotas virusinės pneumonijos, sukeltos nauju koronavirusu ir perduodamos iš žmogaus žmogui, protrūkis. Trečiadienį PSO susirinko į neeilinį susirinkimą, nes tai yra pavojingas viruso štamas, teoriškai galintis sukelti epidemiją. Kas yra koronavirusai, kuo jie skiriasi nuo kitų virusų ir kuo jie pavojingi?
daugiau
Geriausia technologija vėžio gydymui? 1483 vėžio pacientų tyrimas rodo, kuo tokia ypatinga protonų terapijaŠiais laikais radioterapija yra labai tiksli - apšvitinami taikiniai gali būti ir labai maži. Tačiau radiacijos dozę neišvengiamai gauna ir aplinkiniai sveiki audiniai, todėl radioterapija pasižymi stipriu šalutiniu poveikiu. Tačiau dabar mokslininkai mano, kad tai galima pakeisti pasitelkus protonų terapiją.
daugiau
Beondegi - vienas keisčiausių pasaulio gatvės užkandžių, kuris galbūt padės mums nukeliauti į MarsąBeondegi - taip šį maistą vadina Pietų Korėjos gyventojai. Tai - populiarus, tiesiog gatvėje pardavinėjamas užkandis. O ateityje tokiu maistu galbūt gardžiuosis ir astronautai, nors tai yra vienas keisčiausių žmonių valgomų dalykų. Beondegi - tai šilkverpio lėliukės. Jos gali būti paruošiamos vandenyje arba garuose, kukliai pagardinamos prieskoniais. Pietų Korėjos parduotuvėse surasite ir konservuotų Beondegi. Vietiniai šilkverpio lėliukėmis užkandžiauja tiesiog dirbdami ar vaikščiodami gatve.
daugiau
Pirmas toks atvejis JAV per 50 metų - moteris dėl odos kremo liko visiškai neįgali. Istorija, iš kurios būtina pasimokyti visiemsSkaisti oda - ne vienos moters svajonė. Tiesą sakant, ir ne vienas vyras norėtų, kad jo oda būtų lygi ir graži. Bet kaip tai pasiekti saugiai? Na, naudokite kosmetiką, bet tik iš žinomų gamintojų ir pardavėjų, nes gali baigtis kaip vienai moteriai Kalifornijoje, kuri dabar negali net pavalgyti.
daugiau
Milžiniškas žingsnis pirmyn: mokslininkai jau gamina gyvą, persodinimui tinkamą odą su visomis kraujagyslėmisDirbtinės odos lopai ir šiandien naudojami medicinoje. Jie persodinami vietoj nudegimų ar žaizdų pažeistos odos ir paspartina gijimo procesą. Tačiau tai - tik labai technologiškai pažangūs pleistrai, kaip dabar mano mokslininkai. Tikra persodinimui tinkama dirbtinė oda spausdinama tik dabar.
daugiau
Jau 25 metus tyrinėja protarpinį pasninkavimą, 20 metų pats laikosi šio mitybos plano ir skelbia savo išvadasAtėjus Naujiems metams daugybė žmonių užplūs sporto sales ir ims laikytis dietos. Vienas iš dažniausių pasirinkimų bus protarpinio pasninkavimo dieta(kartais vadinama protarpiniu badavimu). Ji padeda numesti svorio, bet ar ji nekenkia sveikatai? O gal padeda?
daugiau
Jūs mokysitės efektyviau, jei mokysitės daugiau nei galite išmokti: kas yra 85 % taisyklė?Lengvi mokslai nieko neišmoko. Jei jums nėra sunku, reiškia, mokymasis nėra labai efektyvus. Ir tai supranta visi. Tačiau ar šiai taisyklei įmanoma suteikti matematinę išraišką? Pasirodo, kad taip - susipažinkite su 85 % taisykle. Jei egzamine daugelis studentų gauna gerus balus, žinokite, kad ne tik egzaminas, bet tikriausiai ir pati programa buvo per lengva. Žmogaus protas turi būti spaudžiamas, kad pasiektų maksimalų efektyvumą. Net jei jums atrodo, kad išmokstate ne viską, tikriausiai išmokstate daugiau nei manote.
daugiau
Netikėti tyrimų rezultatai: aukštesnis KMI padeda išgyventi susirgus vėžiuViršsvoris yra siejamas su visa eile sveikatos problemų - širdies ligomis, diabetu ir net išaugusia vėžio rizika. Tačiau Australų mokslininkai nustatė, kad kartais aukštesnis KMI padeda išgyventi susirgus vėžiui. Kūno masės indeksas (KMI) - tai paprastas rodmuo (kūno svoris (kg) padalintas iš ūgio (m) kvadrato) leidžiantis greitai nustatyti, ar žmogus turi viršsvorio.
daugiau
Pastebėtas milžiniškas kanapių potencialas gydant emocinius sutrikimus - 4,7 kartus mažesnis polinkis į savižudybę ir net 7 kartus retesnė depresijaPotrauminio streso sindromas (PTSS) yra klastingas emocinis sutrikimas. Nuo jo kenčiantys žmonės patiria pasikartojančius nemalonius prisiminimus, sunkiai miega, dažnai pasineria į alkoholį ar narkotikus. Tiesa, vienas iš geriausių pagalbininkų, kurį ką tik identifikavo mokslininkai irgi dažnai yra laikomas narkotiku.
daugiau
Mikelandželo „Dovydas“ stebina jau daugiau nei 500 metųMikelandželo „Dovydas“ - vienas garsiausių meno kūrinių Europos istorijoje. 1501-1504 metais iškaltas marmūrinis šedevras yra vienas iškiliausių visų laikų meno objektų, stebinantis detalumu, įamžinta emocija ir neprilygstamu autoriaus meistriškumu. „Dovydas“ studijuojamas jau šimtus metų, bet gydytojas Danielis Gelfmanas, tikriausiai, yra pirmasis pastebėjęs vieną unikalią ir tiesiog genialią detalą.
daugiau
41 - 50 iš 2318 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos