vaistai.lt

„Jūs nepaliekate kitos išeities“ - Berlyno metro keleiviams ketina uždrausti naudoti dezodorantą, na... beveikKuo COVID-19 susijęs su dezodoranto naudojimu? Niekuo. Tačiau Berlyno viešąjį transportą administruojanti įmonė „Berliner Verkehrsbetriebe“ (BVG) paskelbė, kad ketina uždrausti keleiviams naudoti dezodorantą būtent dėl COVID-19 pandemijos.

daugiau

Neabejotinai keisis kelionės lėktuvais ir jau matosi, kaip tai atrodys: „Qatar Airways“ pristato naują skrydžių tvarką, kuri padės saugoti nuo Covid-19Didelėje pasaulio dalyje prasiautus Covid-19 pandemijai verslai pamažu bando grįžti į įprastą ritmą. Kai kam grįžti daug sudėtingiau. Aviacijos sektorius jungia skirtingas šalis ir žemynus. Skirtingose vietose pandeminė situacija skiriasi kartais, tad kai virusas itin užkrečiamas, idėja didelius kiekius žmonių versti kvėpuoti tuo pačiu oro ištisas valandas neatrodo labai saugu.

daugiau

17 milijonų žmonių apėmęs tyrimas atskleidė tikruosius COVID-19 mirčių rizikos faktoriusVisi žino, kad COVID-19 yra pavojingesnė vyresniems ir ligotiems žmonėms. Tačiau tai - tik iš gydytojų patirties surinkta informacija, kurios tiesiog nepakanka. Dabar Jungtinės Karalystės mokslininkai peržvelgė 17 milijonų Anglijos gyventojų sveikatos istorijas ir išsiaiškino, kokius žmones COVID-19 žudo dažniau.

daugiau

Mokslininkai kovoje su COVID-19 išbandė neįprastą vaistą - sportininkai jo net negali vartoti2019-ųjų kovą UFC prarado savo čempioną T.J. Dillashaw. Mišrių kovos menų kovotojas savo 135 svarų kategorijos čempiono diržą atidavė pats, nelaukdamas institucijų sprendimo. Sportininkas pripažino klaidą - ruošdamasis kovai vartojo dopingą. Tačiau tie vaistai, vadinami EPO, patys savaime nėra blogi - dabar mokslininkai norėtų juos panaudoti COVID-19 gydymui.

daugiau

Mokslininkai įvardijo dar vieną faktorių, kuris skatina žmonių senėjimąSu senėjimu žmonija kovoja jau kelis šimtmečius. Jaunystės eliksyrai neveikia, aukos dievams taip pat nepadėjo, o ir laboratoriniai tyrimai kol kas neužkirto kelio laiko mūsų kūnams daromai žalai. Senėjimą sukelia keletas kartu veikiančių faktorių ir mokslininkai dabar išsiaiškino kaip veikia vienas iš jų.


daugiau

„Mus pastatė į kampą“: karantino atsisakymas Švediją pavertė atstumtąjaKoronavirusas gali ilgam (gal net visam) pakeisti santykius tarp Skandinavijos šalių, iki pandemijos gyvenusių kaip viena didelė šeima. Suomijai uždarius sieną su Švedija, Haparanda gyvenvietės Švedijos šiaurėje gyventojai Idai Kärkkäinen pasirodė, kad grįžta šaltasis karas.

daugiau

Amerikos onkologai pateikia naujas maitinimosi, alkoholio ir fizinio aktyvumo rekomendacijas. Beje, o kaip kava?Senėjimas yra siejamas su neigiamais organizmo veiklos pokyčiais. Vienas iš labiausiai gąsdinančių tokių pokyčių - protinių gebėjimų silpnėjimas ir senatvinė demencija. Londono universiteto koledžo mokslininkai išsiaiškino, kad kai kurie žmonės galėtų demencijos išvengtų, jei tik pakeistų savo gyvenimo būdą.

daugiau

Norite senatvėje išlaikyti sveiką protą? Mokslininkai teigia, kad šį tą būtinai turite pakeistiSenėjimas yra siejamas su neigiamais organizmo veiklos pokyčiais. Vienas iš labiausiai gąsdinančių tokių pokyčių - protinių gebėjimų silpnėjimas ir senatvinė demencija. Londono universiteto koledžo mokslininkai išsiaiškino, kad kai kurie žmonės galėtų demencijos išvengtų, jei tik pakeistų savo gyvenimo būdą.

daugiau

Birželio mėnesio pabaigoje kai kurių maudyklų vanduo neatitiko higienos normos reikalavimųBirželio mėnesio antrosios pusės maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatai rodo, kad 7,7 proc. tirtų maudyklų neatitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimų. Gauti rezultatai apie 117 maudyklų vandens kokybę iš 120 į stebėsenos sąrašą įtrauktų maudyklų.

daugiau

Mokslininkai kuria labai neįprastą terapiją - liepia žmonėms žiūrėti tiesiai į raudoną žibintuvėlįLondono universiteto koledžo mokslininkai ką tik atliko įdomų tyrimą, kurio rezultatai gali padėti milijonams pasaulio žmonių. Jiems tereikės kasdien tris minutes įdėmiai žiūrėti tiesiai į ryškiai raudoną šviesą.

daugiau
51 - 60 iš 2618 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos