vaistai.lt

Mokslininkai kuria labai neįprastą terapiją - liepia žmonėms žiūrėti tiesiai į raudoną žibintuvėlįLondono universiteto koledžo mokslininkai ką tik atliko įdomų tyrimą, kurio rezultatai gali padėti milijonams pasaulio žmonių. Jiems tereikės kasdien tris minutes įdėmiai žiūrėti tiesiai į ryškiai raudoną šviesą.

daugiau

Netikėta priežastis, kodėl iš rinkos dingo labai populiarūs liekninantys vaistai„Carlay Company“ 1937 metais išrado preparatą, kuris slopina apetitą. Jau 1946 metais buvo užregistruotas „Ayds“ prekės ženklas, kuriuo žymėti įvairūs saldumynai, skirti padėti atsikratyti viršsvorio. Jie buvo labai populiarūs, tačiau devintajame dešimtmetyje žmonės šį produktą tiesiog pamiršo. Kas nutiko?

daugiau

Ar kartais pabundate, manydami, kad girdėjote sprogimą? Šis keistas sindromas vargina labai daug žmoniųSprogstančios galvos sindromas skamba kaip animacinių filmų kūrėjų sugalvota liga. Tačiau tai - rimtas neurologinis sutrikimas, kuris labai erzina nuo jo kenčiančius žmones. Sprogstančios galvos sindromas yra labai dažnas - jo simptomus kartais jaučia net 10-14 % žmonių.

daugiau

Kaip apsaugoti augintinius ir ūkinius gyvūnus nuo vabzdžių?Vasara – uodų ir įvairių kitų geliančių vabzdžių bei mašalų suaktyvėjimo metas. Nuo jų įkandimų neretai kenčia ir augintiniai bei ūkiniai gyvūnai. Uodų, musių, sparvų, gylių, mašalų ar kitų vabzdžių antplūdis gyvūnams gali sukelti nerimą, baimę, sutrikdyti įprastinius virškinimo procesus, pasitaiko atvejų, kai gyvūnai dėl to nugaišta.

daugiau

Mokslininkai negali suprasti, kas čia dedasi - vyras nebegali matyti tik kai kurių skaičiųRealybė yra netikra. Tai - tik jūsų smegenų interpretacijos. Kiekvieno žmogaus realybė yra skirtinga ir mes galime veikti išskirtinai tik tuose taškuose, kuriuose daugumos žmonių realybės suvokimas bent jau priartėja vienas prie kito. Štai šis žmogus, kurį tyrė Johnso Hopkinso Universiteto mokslininkai, nemato skaičių.

daugiau

Ar žmonėms sveika miegoti kartu? O gal poroms reikėtų miegoti skirtingose lovose?Jei turite porą, tikėtina, kad miegate ne vienas. Daugelyje pasaulio kultūrų yra įprasta lova dalintintis su romantiniu partneriu. Anksčiau tai įprastai būdavo sutuoktinis, dabar - ir nesusituokę artimai bendraujantys žmonės miega kartu. Bet ar tai geras sprendimas? O gal tai kaip tik kenkia sveikatai?


daugiau

Akla vaizduotė - didžiausias afantazijos tyrimas atskleidė įdomių detalių apie šį fenomenąUžsimerkite ir įsivaizduokite saulėlydį prie vandenyno pakrantės. Daugeliui jūsų tai - lengva užduotis. Tikriausiai jūs net nežinote, kad kai kurie žmonės to padaryti tiesiog negali. Naujas afantazijos tyrimas atskleidė, kaip veikia žmonių protas, kai jie neturi fantazijos.

daugiau

NASA astronautas: „jei taip reaguotume į asteroidą žudiką, kaip reagavome į COVID-19 pandemiją – mes jau būtume pasmerkti“Jei pasaulis taip reaguotų į mus skriejantį asteroidą žudiką, kaip kad reagavo į koronaviruso pandemiją – mes jau būtume pasmerkti. Taip „Space.com“ tvirtina mokslininkas, buvęs NASA astronautas Thomas Jones’as. Jis yra įsitikinęs, kad ši koronaviruso pandemija ir jos metu išryškėjusios nesėkmės bei klaidingi sprendimai turi tapti puikiu pavyzdžiu, ko nereikia daryti ir dar svarbiau – ką pasaulio lyderiams reikia daryti, norint suvaldyti būsimas pasaulines krizes.

daugiau

Medicina pereina į naują erą? Genų inžinerija su CRISPR technologija jau daro stebuklusGenų inžinerija žengia ir į suaugusių žmonių gydymo sritį. Dviems žmonėms, sergantiems beta talasemija ir vienam, sergančiam pjautuvine anemija nebereikia kraujo perpylimo, kuris paprastai naudojamas sunkioms šių paveldimų susirgimų formoms gydyti, po to kai jų kaulų čiulpų ląstelės buvo genetiškai modifikuotos CRISPR.

daugiau

Apie populiariausią vasaros desertą – ledus: kaip išsirinkti tikrai kokybiškus?Vienas iš populiariausių desertų, be kurio sunku išsiversti kaitriomis vasaros dienomis, – valgomieji ledai. Šis skanus ir gaivinantis produktas dažniausiai gaminamas iš saldžios, šviežios grietinėlės, papildomai pridedant kitų medžiagų, taip pat iš vandens, cukraus ir kitų medžiagų mišinio. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis norimos kokybės ledus.

daugiau
61 - 70 iš 2619 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos