vaistai.lt
Kaip purškikliai nuo vabzdžių kenkia mūsų sveikataiVasarą daugelis kenčia nuo kraujasiurbių vabzdžių, erkių, todėl norėdami apsisaugoti žmonės naudoja efektyvius, bet sveikatai kenksmingus cheminius purškalus. Kiekvienam reikėtų žinoti apie jų daromą žalą ir žinoti, kokias apsisaugojimo nuo vabzdžių alternatyvas gali rinktis. Viena iš sveikatai pavojingų medžiagų, esančių daugelio purškiklių nuo vabzdžių sudėtyje, yra DEET.
daugiau
Žalingi įpročiai: fizinė ar psichologinė priklausomybė?Persivalgymas, rūkymas, alkoholio vartojimas ar net alinimas save sportu – retas iš mūsų neturi nė vieno sveikatai žalingo įpročio. Tačiau šių įpročių priežastys dažnai būna psichologinės, o ne fizinės, kaip mums atrodo. „Ąžuolyno klinikos“ direktorius, gydytojas psichiatras psichoterapeutas Raimundas Alekna teigia, kad kaltinti reikėtų ne priklausomybę sukeliančias medžiagas ar veiklas, o priežastis, kurios pastūmėja griebtis žalingų įpročių. Anot jo, visos priklausomybės kyla dėl patirtų psichologinių traumų.
daugiau
Veido analizės seminarų organizatorius: „Žmogaus veidui perskaityti užtenka dviejų sekundžių“Giedrius Švetkauskas, fenotipologinės veido analizės seminarų organizatorius, remdamasis Marko Lučino fenotipologija, gali drąsiai skaityti kiekvieno žmogaus veido bruožus. Jam užtenka vos dviejų sekundžių, kad suprastų, su kokiu žmogumi turi reikalų.
daugiau
Kelionių vaistinėlė. Pasiruoškite netikėtumams!Ruošdamiesi į kelionę dažnai pamirštame, kad per atostogas galime patirti įvairiausių nuotykių ir patekti į netikėčiausias situacijas, kurios privers ieškoti pleistriuko nubrozdintam vaiko keliui ar priemonių, kurios padėtų perkaitus saulėje.
daugiau
Laikotės dietos? Triukai, kurie pravers, jei lankotės restoraneKai laikotės dietos, visur, kur eitumėte, maistas jums gali būti netinkamas: per riebus, porcijos per didelės. Visgi nebūtina atsisakyti susitikti su drauge ar nueiti į gimtadienį vien dėl to, kad negalėsite nieko valgyti. Yra triukų, kuriais galite pasinaudoti.
daugiau
Norite būti laimingi? Atsisakykite šių įpročiųLaimė mums dažnai skamba kaip dalykas, kurį sunku vertinti ir suprasti, o daugelio manymu, ji aplanko labai retai. Tačiau iš tikrųjų laimei duris užtrenkiame mes patys, to net nesuprasdami. Visgi galime kai ką padaryti – tereikia atsisakyti netinkamų įpročių.
daugiau
Organizmą valykite dukart per mėnesį. Geriausios tam – dvi dienos, iš kurių viena – rytoj!Toms, kurios nori visada gerai jaustis ir palaikyti gražias kūno formas, vertėtų susidomėti vadinamosiomis ekadašio dienomis pagal vedų kalendorių. Mat maisto atsisakymas ar ribojimas šiuo metu yra labai naudingas organizmui. Rytoj kaip tik tokia diena!
daugiau
10 didžiausių bendravimo klaidųKodėl su vienais žmonėmis bendrauti visada būna smagu, o su kitais jaučiamės nejaukiai? Norite būti malonūs pašnekovai? Stenkitės vengti didžiausių bendravimo klaidų! Kad ir kokie malonūs bendraudami norime būti, kad ir kaip stengiamės, neretai neišvengiame pačių paprasčiausių klaidų. Pasirodo, tiek per didelis noras įtikti pašnekovui, tiek kuklumas ar akiplėšiškumas gali būti priimti vienodai nepalankiai. Tad kokios tos didžiausios bendravimo klaidos?
daugiau
Kaip augintiniai gali išgelbėti jūsų santykiusJei jūsų santykiai ilgalaikiai, puikiai suprantate, kad juos išsaugoti gali būti tikras menas. Ką pasakytumėte, jei išgirstumėte, kad jūsų augintinis gali padėti išgelbėti jūsų santykius? Tai ne prasimanymas, o tikra tiesa. Bafalo universitete buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 240 porų. Tyrimas parodė, kad tų porų, kurios rūpinasi katėmis ar šunimis, santykiai yra glaudesni. Pačios poros yra labiau patenkintos santuoka ir geriau reaguoja į stresą nei tie, kurie, neturi jokio augintinio.
daugiau
Iš ko gaminamos krabų lazdelės. 10 mitų apie surimįDaugelis lietuvių jau žino, kad jų pamėgtos krabų lazdelės, gabalėliai ar kąsneliai gaminami ne iš pačių krabų, o iš surimio. Vis tik pasiteiravus, kas gi yra tasai surimis, daugelis tik skėsteli rankomis ar dar blogiau – pažeria keletą tikrovės neatitinkančių tiesų. Todėl pateikiame dažniausių mitų apie šį žuvies produktą dešimtuką ir čia pat juos paaiškiname.
daugiau
1 - 10 iš 1534 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos