vaistai.lt

Kai akinius nuo saulės perkame internetu – kaip nesuklysti?Šiandien, kai saugumas reikalauja likti namuose, būtiniausius pirkinius renkamės pirkti internetu su pristatymu tiesiai į namus be nereikalingo kontakto. Lygiai taip pat į namus užsisakinėjame buitinę techniką, knygas ir net akinius nuo saulės, apie kuriuos taip seniai svajojome.

daugiau

Gaminkite su vaikais: trys paprasti ir sveiki receptaiŠiuo laikotarpiu itin daug laiko praleidžiame namuose. Tai puiki proga ne tik daugiau gaminti, bet ir tai daryti kartu su šeimos nariais. Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertė Brigita Baratinskaitė dalijasi trimis receptais, kurie patiks vaikams ir leis jiems prisidėti prie gaminimo proceso.

daugiau

Kokių daržovių ir vaisių reikia organizmui?Pavasarį visuomenė gauna daug informacijos apie šviežių daržovių ir vaisių nenuginčijamą naudą sveikatai, nors metų laikų kaitos pagal jų asortimentą prekybos centruose nebeįmanoma pastebėti. Visus metus – vasara. Dėl šios priežasties ir mūsų pasirinkimai jau seniai nebepriklauso nuo sezono.


daugiau

Sveikos atostogosPirmieji karantino mėnesiai daugeliui suteikė neplanuoto poilsio namuose. Bet vasarą, jei tik galėsime skirti laiko atostogoms, tikėtina, daugiau būsime gamtoje, keliausime. Tai turėsime daryti neprarasdami budrumo dėl besitęsiančios nepalankios COVID-19 epidemiologinės situacijos.


daugiau

Minint Pasaulinę bičių dieną – apie medų ir tinkamą pasirinkimąBalandžio 20-ąją minima Pasaulinė bičių diena, o bitininkai jau ima ruoštis pirmojo šį sezoną medaus sukimui. Šia proga apie medaus savybes, kokybę, jo laikymo sąlygas bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis medų pasakoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas (mentorius) Jonas Stanius.

daugiau

Abejingų nepaliekantis humusas: receptai, kuriuos būtina išbandyti namuosePopuliari avinžirnių užtepėlė – humusas – yra vienas seniausių patiekalų pasaulyje, minimas dar Senajame Testamente. Šiandien populiariausių kavinių meniu jau nebeįsivaizduojamas be šios užtepėlės, socialiniuose tinkluose netrūksta netradicinių jos paruošimo būdų, o gegužės mėnesį net minima tarptautinė humuso diena.


daugiau

Augalinis pienas: kaip išsirinkti ir ką iš jo gaminti?Medžiagos, esančios grūduose, sėklose ir riešutuose, itin vertingos. O įprotis valgyti natūralias sėklas ir riešutus šiandien išgyvena savo aukso amžių. Augaliniai gėrimai kasmet tampa vis populiaresni, o jų asortimentas plečiasi.


daugiau

Nijolė Goštautaitė Midttun. Kaip išleisti pinigus krizei, kurios nėraŠiuo metu Sveikatos apsaugos ministerijos darbo grupė, konsultuodamasi su ekspertais, rengia „Ilgalaikių neigiamų COVID-19 pandemijos pasekmių psichikos sveikatai mažinimo veiksmų planą“. Jis grindžiamas apklausa, rodančia, kad visuomenėje „neigiamos būsenos išlieka žymiai aukštesnės”, o žmonės jaučia nerimą, liūdesį ir pyktį.


daugiau

Uodų sezonas jau prasidėjo: gelia ne visiemsUodai, ko gero, yra vieni nemaloniausių šiltojo meto palydovų. Daugumai yra tekę justi jų įkandimus lydintį niežulį ar net atsiradusį patinimą. Nuo diskomfortą keliančių įkandimų gali apsaugoti repelentai ir kitos apsaugos priemonės.


daugiau

Vitaminų abėcėlė: kokius pasirinkti?Rūpinantis savo imunine sistema, ypač svarbu, kad organizmui netrūktų būtiniausių medžiagų ir vitaminų. Specialistai pataria, kad geriausia rinktis vitaminų ir mineralų kompleksus arba tiksliai žinoti, kurios medžiagos trūksta, taip galima tikėtis pasiekti geriausią savijautą. 

daugiau
1 - 10 iš 2101 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos