vaistai.lt
Kokias sveikatos problemas padės spręsti poilsis Druskininkuose?Puikiai žinome, kad būtent sveikata yra didžiausias mūsų turtas. Tačiau nepaisant to, kone kiekvienam žmogui tenka susidurti su įvairiomis sveikatos problemomis, kurios tikrai apkartina kasdienį gyvenimą. Ir nors yra daugybė priemonių, kurios gali padėti spręsti šias problemas, verta prisiminti, kad poilsis Druskininkuose taip pat yra puikus pasirinkimas. Taigi, pats metas sužinoti, kokias problemas gali padėti išspręsti (ar bent jau sušvelninti) savaitgalis Druskininkuose ar ilgesnis poilsis šiame kurorte.
daugiau
Mitybos patarimai senjorams: į ką atkreipti dėmesį?Rūpintis sveikata ir mityba reikia visiems, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ir į savo amžių. Nors atrodo, kad esant vyresnio amžiaus mitybos principai neturėtų skirtis nuo anksčiau galiojusių, tačiau yra dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Dietistė Živilė Dumbraitė pateikia keletą mitybos patarimų, kurie senjorams padės ne tik gerai jaustis, bet ir apsaugos nuo kai kurių ligų.
daugiau
Medaus galia: gydo gerklės skausmą, gaivina odą ir stiprina organizmąSenovės lietuviai sakydavo, kad medus – ne tik maistas, bet ir vaistas. Šiandien jo naudą sveikatai patvirtina ir mokslas. Medus naudingas ne tik malšinant gerklės skausmą ar kovojant su peršalimo simptomais. Šio produkto panaudojimo galimybės itin plačios. Bitininkai pažymi, kad skirtingo medaus rūšių savybės skiriasi, todėl renkantis medų pataria atkreipti dėmesį į tai, iš kokių augalų žiedų jis suneštas.
daugiau
Santykiai su narcizu: nuo susižavėjimo viršūnės iki visiško nuvertinimoAntikinio mito herojus Narcizas buvo aprašomas kaip velniškai gražus, tačiau šaltas žmogus, atstumdavęs kitus dėl to, kad jie neverti būti su juo. Dievai už tokį elgesį jį nubaudė – Narcizas taip stipriai įsimylėjo savo atvaizdą vandenyje, kad iš tos meilės sau nei valgė, nei gėrė, kol galų gale numirė.
daugiau
Brokolis - neatsiejama sveikos mitybos dalisMiniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių, kurią žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio. Supermaisto reputaciją brokolis užsitarnavo dėl daugybės savybių.
daugiau
Dailės terapija: nusipiešti gyvenimą sergant vėžiuKiekvienas rankose turime priemonę, kurią pažindami ir pasitelkdami, galime pagerinti fizinę, emocinę sveikatą, lavinti mąstymo funkcijas įvairių ligų ar stresinių situacijų metu. Vėžio diagnozės nustatymas, gydymo pradžia ir pabaiga, tyrimo laukimo savaitė ar atsakymo diena, plaukų slinkimas ir neįveikiamos baimės jausmas – visa tai tik dalis išbandymų, tenkančių tam, kuris eina kelionę per vėžį. Kur eiti ir kaip sau padėti – dažniausiai kylantis klausimai.
daugiau
2020-ieji be maisto švaistymo: kaip tai įgyvendinti?Lietuvoje vienas žmogus kasmet vidutiniškai išmeta 56 kg maisto. Pagal pasaulinę statistiką, būtent namų ūkiuose išmetame daugiau kaip pusę – 53 proc. – visų atliekomis paverčiamų maisto produktų. Mažiau išmesite maisto, jeigu vadovausitės keliais esminiais patarimais.
daugiau
Sekstingo ribos: nuo žaidimo iki psichologinių traumųSekstingą (angl. sexting – dviejų žodžių „sex“ ir „texting“ kombinacija) Oksfordo žodynas oficialiai įtraukė prieš penkmetį. Atviro seksualaus turinio žinučių, apnuoginto ar nuogo kūno nuotraukų, filmukų siuntimas ar gavimas, naudojantis bet kokia skaitmenine priemone – viena populiariausių 21-ojo amžiaus jaunuolių elgesio apraiškų. Anot specialistų, sekstingo pasekmės gali ne tik sugniuždyti psichologiškai, bet ir sugadinti karjerą.
daugiau
Subalansuota mityba – ligų profilaktikaiGydytoja dietologė Rūta Petereit pataria, kaip nesunkiai pereiti prie subalansuotos mitybos, užtikrina, kad pradėti gyventi sveikai niekada nevėlu. Aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė dalijasi mažomis gudrybėmis, kaip prie sveikos mitybos pratina septynmetį sūnų.
daugiau
Penki produktai, naudingi mūsų sveikataiŽmonės, pradėję domėtis sveika mityba, dažnai ieško informacijos, kokie produktai naudingi mūsų organizmui, kuo jį papildyti. Yra daug produktų, kurie turi daug naudingų vitaminų ir mineralinių medžiagų, tiesiog kartais trūksta žinių, - sako „ Žaliosios dėžutės“ įkūrėja Agnė Gedminaitė-Miškinienė. Ji papasakojo apie 5 be galo naudingus produktus, kurie dažnai tiesiog pamirštami.
daugiau
1 - 10 iš 2032 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos