vaistai.lt
Trys mitai, kurie gali ne apsaugoti, o pakenktiNors šiuo metu tiesioginės saulės ir nėra daug, tačiau svarbu neapsigauti – jos spinduliai pavojingi net ir pro debesis Tačiau tuo pačiu vasarą kartais esame linkę tinkamai nepasverti tykančių grėsmių savo sveikatai. Dažnas iš vasaros nori gauti kuo daugiau, ypač jai besibaigiant, todėl rugpjūčio mėnesį svarbu nepersistengti ir pasverti visas rizikas.
daugiau
Aspirinas agurkams ir bulvės, pagardintos vitaminu C – seni receptai gali būti pavojingiAspirino tabletė į stiklainį marinuotų agurkų, kad „neiššaudytų“, sutrintas vitaminas C į cepelinų ar bulvinių blynų tarkius spalvai pašviesinti, o amoniakas – namų švarai palaikyti. Tai – tik keletas pavyzdžių, kaip vaistiniai preparatai vis dar būna naudojami maisto ruošoje ar buityje.
daugiau
Vitaminas B12 – ir nuo demencijos, ir nuo depresijosgyventi ilgai ir laimingai galima ne tik pasakose? Klaipėdos universiteto lektorė, šeimos gydytoja medicinos mokslų daktarė Lolita Rapolienė žino receptą, kaip tai pasiekti realiame gyvenime, ir juo dalijasi.
daugiau
Netinkama mityba ar vaistai – kas labiausiai kenkia kepenims?Kaip gyvename, ką valgome ar kokiais žalingais įpročiais nuodijame savo organizmą, puikiai atspindi kepenys. Mūsų šalyje vis dar gajus mitas, kad labiausiai kepenis „ėda“ vaistai, tačiau statistika rodo ką kita.
daugiau
Nepamirškite treniruotės su šokdyneŠokdynė yra viena iš paprasčiausių treniruotėms skirtų priemonių. Ji pigi, užima labai mažai vietos ir šokinėjant sudeginama nemažai kalorijų. Gaunami neblogi rezultatai kompleksiškai koreguojant kūno svorį ir fiziniams pratimams naudojant tiktai šokdynę (žinoma, jeigu svoris nėra labai didelis).
daugiau
Trys pagrindinės odos problemos vasarąŠiltos dienos, apnuoginti pečiai, „saulės bučiniai ant skruostų“ – tikriausiai nesuklysime sakydami, kad vasara daugumai mėgstamiausias metų laikas. Tačiau kartu su visais vasaros privalumais ateina ir nepageidaujamas šiltojo sezono poveikis odai. Ryškėjančios pigmentinės dėmės, pleiskanojanti ir šerpetojanti oda, įvairios alerginės reakcijos....
daugiau
Galvos skausmas gali įspėti ir apie organizmo dehidrataciją: yra ir daugiau simptomųNuovargis, galvos skausmas ir išsiblaškymas nebūtinai reiškia, kad per daug dirbate ir laikas galvoti apie atostogas. Gali būti, kad labiau nei atostogų jums reikia vandens. Vasarą, ypač karštomis dienomis, mūsų organizmas netenka itin daug skysčių, o laiku neatstačius jų pusiausvyros, gali rimtai sutrikti organizmo veikla.
daugiau
Pilvinio nutukimo pavojai: nuo sutrikusios organų veiklos iki mirties rizikosAntsvoris ir nutukimas yra vienas rimčiausių XXI a. iššūkių visuomenės sveikatai Europos regione, kuriame per du pastaruosius dešimtmečius nutukimo paplitimas išaugo tris kartus – ES šalyse kas antras gyventojas turi antsvorio, o kas trečias yra nutukęs.
daugiau
Kad iškylų neapkartintų apsinuodijimas – sveiki užkandžiai šeimaiSumuštiniai su mėsa, sūriu, pyragėliai – mėgstate taip užkandžiauti poilsiaudami prie jūros, ežero, keliaudami automobiliu? Toks maistas, deja, gali ne tik sutrikdyti virškinimą, bet ir sukelti apsinuodijimą, ypač vasaros sezonu. Tad kaip apsisaugoti ir kokiais užkandžiais pasirūpinti ruošiantis iškylai, kad ir mažųjų, ir suaugusiųjų skrandžiai būtų ramūs?
daugiau
Patarimas vaikus išleidžiantiems tėvams: palaikyti ryšį su saugia riba„Ištuštėjęs lizdas“ – taip literatūroje vadinamas šeštasis šeimos gyvenimo ciklas, kuomet vaikai palieka tėvų namus. Pasak Asmens sveikatos klinikos šeimų bei porų psichoterapeutės-psichiatrės Elvyros Mažukaitienės, šis etapas gali būti prilyginamas netekčiai, kuri buvo programuota, žinota nuo pat pradžių.
daugiau
1 - 10 iš 1945 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5



Naudingos nuorodos