vaistai.lt
11 priežasčių, kodėl naudinga praktikuoti jogąJei svarstote apie galimybę išbandyti jogą, net neabejokite – tikrai verta. Ir ne vien todėl, kad tai madinga ar norite pritapti prie ją praktikuojančių pažįstamų. Priežasčių užsiimti joga yra daugiau, nei manote.
daugiau
Sveikatos specialistas: „Greitasis maistas – neatsiejama gyvenimo dalis“Kad ir kaip būtų kaltinamas greitasis maistas dėl daugelio sveikatos sutrikimų, vis dėlto didmiesčiuose daugelis žmonių kasdien renkasi būtent tokį, nes didžiulis gyvenimo tempas verčia ieškoti kuo greičiau paruošiamų produktų. Su Kauno visuomenės sveikatos centro specialistu Gediminu Toleikiu kalbame apie greito maisto poveikį sveikatai.
daugiau
Peršalote? Padės vaistai iš gamtos!Sloga, čiaudulys, gerklės kutenimas, o galiausiai ir temperatūra tokiais permainingais orais ne vieną paguldo į lovą. Peršalimas dažniausiai užklumpa pačiu netinkamiausiu metu. Tačiau neskubėkite ieškoti vaistų. Padėti gali ir vaistažolės.
daugiau
Penkiametis taisyklingai netaria garsų – laukti kol „išaugs“ ar jau metas padėti?Tėvams viena didžiausių intrigų pirmaisiais vaiko gyvenimo metais – kokį pirmąjį žodį mažasis ištars? O štai ketveri penkeri metai laikomi ta riba, kai mažylis jau turi gebėti taisyklingai tarti bemaž visus kalbos garsus. Tačiau neretai pasitaiko, jog sudėtingesniųjų garsų, tokių kaip r, š, č ar dž, tarimo mokymasis gali kiek užsitęsti. Pasak logopedų, to priežastis gali būti ne tik sulėtėjusi vaiko garsų tarimo raida ar kalbėjimo sutrikimai, bet ir tėvų, mokančių tarti pirmuosius žodžius, patyrimo ar net žinių stoka.
daugiau
Ar reikia vartoti maisto papildus?Diskusijos šiuo klausimu netyla. Vieni specialistai tvirtina, kad reikia valgyti visavertį maistą, kuriame gausu vitaminų, mineralų ir kitų organizmui reikalingų medžiagų. Kiti teigia, kad iš maisto gauti visa, ko mums reikia, neįmanoma. Taigi reikia vartoti vitaminus ir maisto papildus. Kaip yra iš tikrųjų?
daugiau
Norite būti gražios? Daugiau miegokiteMiegančioji gražuolė tokia graži buvo todėl, kad jai niekas netrukdė miegoti? Yra kur kas daugiau tiesos, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kokybiškas 7–9 val. trukmės miegas kas naktį garantuoja gerą savijautą, greitina medžiagų apykaitą ir degina kalorijas!
daugiau
Ir vėl pirmadienis. Gal metas dietai?Kaip gerai būtų, jei nusprendus sulieknėti, tereikėtų paspausti stebuklingą mygtuką ir viskas stotų į savo vietas. Deja, bet kokios dietos laikymasis yra kasdieniai klausimai, dvejonės ir sprendimai. Kad būtų lengviau, atsispirkite pagundai daryti penkias esmines klaidas.
daugiau
Savaitgalį į pajūrį važiuoja mobiliosios pirtysĮ tradicinę grūdinimosi šventę Palangoje šiais metais vyksta ir pirtininkai, kuriems mobilias pirtis ant jūros kranto pastatyti galimybę suteikia šventės partneris - Palangos savivaldybė. Kasmetinė grūdinimosi šventė šiais metais vyks vasario 18 d.
daugiau
5 patarimai, kaip išvengti šalutinio švenčių Įprasta manyti, kad bet kokia fizinė veikla yra naudinga sveikatai. Pastaraisiais metais Lietuvoje jaučiamą žmonių poreikį sportuoti galima net pavadinti mada. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos vadovas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos vadybos katedros docentas Vytenis Kalibatas nesistebi, kodėl fizinis aktyvumas tapo madingu – juk viešojoje erdvėje tai ragina daryti žinomi žmonės, sportinės aprangos kūrėjai vilioja stilingais kostiumais, o sportuojantys įkvepia nudailintomis kūno linijomis.
daugiau

ImageDabar labiau nei bet kada mokslininkai tiria įvairių rūšių gyvūnų gebėjimus gydyti žmones. Nors ši tema yra labai plati, galima išskirti keletą gyvūnų, kurie daro neįtikėtiną poveikį žmogaus sveikatai.

daugiau
1 - 10 iš 1350 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos