vaistai.lt
Menas sakyti ir priimti komplimentus: žinokite, kokių klaidų nedarytiKomplimentą išgirsti yra malonu kiekvienam: nuteikia maloniai, pakelia savivertę. Tačiau ar žinote, kaip juos sakyti ir reaguoti, jei pats išgirdote jums sakant komplimentą? Keletą dalykų žinoti labai pravartu. Komplimentas išties gali praskaidrinti nuotaiką, todėl dažniau juo vertėtų sakyti arti artimiesiems, mylimiesiems, draugams, bendradarbiams.
daugiau
Specialistės: „Nėštumo metu sportuojant protingai rizikos nėra“Laukiantis kūnas ima keistis, kaip ir įpročiai bei poreikiai. Norime išsaugoti tai, kas sukelia džiaugsmą. Tai – gera savijauta ir, žinoma, grožis. Jei esame įpratusios intensyviai bėgioti, nenorėtume apleisti šios mėgstamos veiklos, o kartu – ir kūno linijų, turėtų prieš nėštumą. Dažnai laukdamosi pradedame dar labiau rūpintis savo sveikata, juk tampame atsakingos ne tik už save, bet ir būsimą kūdikį. Tačiau ar nėštumo metu sportas – saugi veikla?
daugiau
7 frazės, kurių laimingi žmonės nesakoMūsų kalba, mąstymas daro įtaką mūsų gyvenimui labiau, nei manome. Deja, dažnai savo mintims ir žodžius formuluojate netaisyklingai ir tik prisišaukiame bėdų. Štai 7 frazės, kurias turėtumėte nustoti vartoti.
daugiau
Už gerą savijautą turėtume dažniau padėkoti savo augintiniamsMokslininkų tyrimai rodo, kad naminiai gyvūnai turi teigiamos įtakos mūsų savijautai, psichinei ir fizinei sveikatai. „Remdamasi vienu savo tyrimu, galiu teigti, kad žmonės yra tiek pat emociškai artimi savo šunims, kaip savo šeimos nariams“, – sako Virdžinijos universiteto psichiatrijos profesorė Sandra Barker.
daugiau
Psichologas: „Rudenį nemažai žmonių patiria daugiau streso“Atėjęs ruduo suteikia daugiau bei įprasta streso. Dėl prasidėjusių mokslo metų tėvai priversti perplanuoti savo dienotvarkes ir darbus, kad spėtų vaikus nuvežti į darželius, mokyklas, būrelius ir įvykdytų visus įsipareigojimus darbe. Kai kurie tėvai stresą patiria dėl to, kad vaikai pradeda lankyti mokyklą ar darželį, keičia ugdymo įstaigą, klasę, todėl laukia naujas adaptacinis laikotarpis.
daugiau
Kaip išsigydyti II tipo diabetą be vaistų? Specialisto įžvalgos ir patarimaiAntrojo tipo diabetas laikomas nepagydoma liga, nors daugeliu atvejų jį lemia netinkamas gyvenimo būdas. Dėl greito gyvenimo tempo vis daugiau žmonių per mažai juda ir netinkamai maitinasi. Dr. Michaelas Mosley teigia, kad žmonės, tikrai norintys atsikratyti II tipo diabeto, tai gali padaryti vos per 8 savaites.
daugiau
4 priežastys, kodėl kiekvienas turėtų praleisti daugiau laiko vienumojeKokiam nors žmogui pasiūlykite kelias minutes pabūti vienam, apie nieką negalvoti ir išgirsite atsakymą, kad „esu per daug užsiėmęs, kad švaistyčiau laiką tokiems vėjams“, „aš negaliu sėdėti vienas“, „turiu nuolat būti produktyvus“ ir pan. Tačiau vienatvė yra reikalinga ir labai naudinga. Sužinokite, kuo.
daugiau
Metas šviežių vaisių derlių paversti džiovintomis gėrybėmisRuduo – pokyčių metas ne tik gamtoje, bet ir kiekvienos šeimininkės virtuvėje. Neseniai tikra atgaiva buvę švieži vaisiai rudens sezoną įgaus visai kitą atspalvį ir dar ryškesnį skonį. Pasak Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės instituto Biochemijos ir technologijos laboratorijos vedėjo, Kauno technologijos universiteto profesoriaus Prano Viškelio, dabar pats metas ne tik džiovinti savąjį derlių – obuolius ir kriaušes, bet ir pasirūpinti įvairiais džiovintais vaisiais, kurie iki kitos vasaros bus nepamainomi pagalbininkai tiek virtuvėje ruošiant įvairius patiekalus, tiek norint praturtinti visos šeimos mitybą vitaminais ir mineralais.
daugiau
Maistas sportuojantiems: ką valgyti prieš sportą ir po joSveika mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas – tai sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Kaip ir protiniam darbui, taip ir fizinei veiklai mums reikia energijos, todėl svarbu pasistiprinti tiek prieš sportuojant, tiek ir po to. Ką geriausia valgyti, kad neapkrautume skrandžio ir puikiai jaustumėmės, pataria gydytoja-dietologė Laura Romeraitė-Kuklierienė.
daugiau
10 priežasčių, kodėl esate nelaimingiKiekvienas iš mūsų nori būti sėkmingas ir laimingas, tačiau daugelis pastebi, kad tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl jūs nesijaučiate laimingi. Manote, kad pinigai jums suteiks laimės. Pinigai suteikia komfortą, saugumą ir laivę, tačiau pačios laimė jie negali nupirkti. Jei esate nelaimingas, būdamas vargšas, nebūsite laimingas ir turėdamas krūvą pinigų.
daugiau
1 - 10 iš 1596 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos