vaistai.lt
Kineziterapija – ir intymioms ligoms gydytiŠlapimo nelaikymas gali sukelti socialinių, higienos, pasitikėjimo savimi bėdų ir diskomfortą. Šlapimo nelaikymą galima gydyti įvairiais būdais, vienas iš efektyvių neinvazinių ir nechirurginių būdų – kineziterapija. Šlapimo nelaikymas – gan plačiai paplitusi problema, paveikianti tiek vyrus, tiek moteris. Vis dėlto šis negalavimas dažniau pasireiškia moterims.
daugiau

Visus metus švieži žalumynai: ar saugus jų kelias iki vartotojo stalo?Salotos, krapai, špinatai, bazilikai ar petražolės – tai tik nedidelė dalis tų žalumynų, kuriuos daugelis pamėgę vartoti net ir žiemą, nors Lietuvos klimato sąlygos juos auginti šiuo metu nėra palankios. Ar iš tolimųjų kraštų atsivežti arba su dirbtine šviesa ir šiluma Lietuvoje išauginti žalumynai yra vertingi?

daugiau
Veiksmingas ne tik medus – organizmą stiprinantys produktai ir prieskoniaiCitrina, imbieras, medus ir česnakas – produktai, kuriuos prisimename visi, kai tik užklumpa peršalimo ligos. Tačiau kovai su virusais veiksmingi ne tik jie. Specialistai įvardijo, kokie produktai yra sveikiausi ir turtingiausi natūralių vitaminų ir kas turėtų dominuoti mūsų kasdienėje mityboje, jei norime stiprinti savo organizmą.
daugiau

Ar elektronikos prietaisai tikrai kenkia žmonėms?Tiek darbo vietoje, tiek namuose, net transporto priemonėje ir prekybos centruose mus supa elektronikos prietaisai, kurių pagrindinė paskirtis yra palengvinti mums gyvenimą. Ar lengvina? Bent jau taip atrodo, kadangi įprastus darbus atliekame kur kas greičiau ir produktyviau.

daugiau

Ar telefonas kenkia vaiko sveikatai?Jeigu mamytė labai aktyviai naršo telefone kiekvieną dieną, tokiu atveju ji turi pagalvoti, ar spinduliuotė nuo telefono nėra kenksminga ne tik jai, jos akims, tačiau taip pat ir vaikui, kuris dažniausiai visada šalia. Tai - atsakinga motinystė. Taip, žinoma, Jūsų vaiko nuotraukos labai gražios, tačiau geriausia nufotografavo padėtį telefoną į šalį, o ne toliau naršyti ir galbūt daryti neigiamą įtaką savo vaikui.

daugiau
5 priežastys, kurios įtikins valgyti daugiau avokadųAvokadai yra unikalūs vaisiai, iš kitų išsiskiriantys sveikųjų riebalų kiekiu. Daugybė pasaulinių tyrimų rodo neabejotiną avokadų naudą žmogaus sveikatai. Šiandien avokadai yra lengvai prieinami kiekvienam pirkėjui. Ir išsirinkti jį galima pagal poreikį – mažiau prinokusį arba minkštą, kuriuo galima mėgautis tik grįžus iš parduotuvės.
daugiau
5 priežastys, kurios įtikins valgyti daugiau avokadųSausio viduryje, nuūžus didžiosioms metų šventėms, netoli Šiluvos, tykiame Lyduvėnų miestelyje, įsikūrusios Padubysio kaimo moterų bendruomenės telefonas kaista nuo skambučių: pagalbos dėl priklausomybės liūne skęstančių moterų kreipiasi artimieji, socialinių tarnybų darbuotojai, pačios kenčiančiosios. Čia atvykusias moteris pasitinkanti bendruomenės įkūrėja Eglė Stankūnė sako, kad kelių į sveikimą nėra daug, o pasirinktasis šioje bendruomenėje apima ir dvasines praktikas bei bendradarbiavimą su Šiluvos šventove.
daugiau
Laikas, kai moterų akys nustoja blizgėti: kaip sau padėti?Keičiantis amžiui, keičiasi ir moteriškų hormonų pusiausvyra, o tai turi įtakos ir savijautai. Moterims, kurios nežino, kaip tinkamai pasirūpinti savimi, tai gali trukdyti netgi paprasčiausiai kasdienei veiklai. Vaistininkė Kristina Staivė pasakoja neseniai nugirdusi vyrų pašnekesį, jie diskutavo, kokio amžiaus moterys jiems labiausiai patinka ir beveik visi pateikdavo vienodą atsakymą: nesvarbu, koks amžius, svarbu, kad akys švytėtų.
daugiau
Pomidorai – aukso obuoliai, kuriuos atrado actekaiPomidorai – viena populiariausių daržovių visame pasaulyje, panašiai kaip ir bulvė, mus pasiekė tik XVI amžiuje iš Pietų Amerikos. Didžiojoje Britanijoje ilgai laikyta nuodingu dekoratyviniu augalu, šiuo metu ji varžosi su kitomis daržovėmis savo sveikatai naudingomis savybėmis ir net vadinama supermaistu, - rašoma pranešime žiniasklaidai.
daugiau
Kaip tinkamai derinti vaisius. Vaisių kokteilio receptasDaugiausiai gripo atvejų Lietuvoje fiksuojama sausio ir vasario mėnesiais, tad vis dažniau girdime kalbas apie imuniteto stiprinimą. Kaip tinkamai derinti vaisius, kad būtų ir naudinga sveikatai, ir skanu, rašoma pranešime žiniasklaidai.
daugiau
11 - 20 iš 2032 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos