vaistai.lt
Intymioji moters higiena: ką būtina žinoti vasarąĮprasta, jog moterys kalba apie plaukų ar kūno priežiūrą, makiažo priemones ir kitas aktualias grožio bei sveikatos temas. Tačiau intymi higiena yra nustumiama į šalį. Vis dėlto, ši tema yra tokia pat svarbi kaip ir likusios, apie kurią būtina kalbėti garsiai.
daugiau
Vitamino B12 trūkumas primena stresą, bet pasekmės – kur kas rimtesnėsVartojant prastą maistą, laikantis dietų ar tiesiog neturint laiko savimi pasirūpinti, žmogaus organizmui vis dažniau pritrūksta svarbių medžiagų. Apie dalį reikalingų vitaminų ir mineralų, pavyzdžiui, tokių kaip kalcis, geležis ar vitaminas D, girdime gana dažnai. O štai apie vitaminą B12 – kur kas rečiau. Tad kas yra vitaminas B12, kurį kai kurie sveikatos specialistai vadina svarbiausiu iš aštuonių B grupės vitaminų, o jo nauda viešai džiaugiasi ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės?
daugiau
Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas?Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o specialistai pabrėžia, kad tinkamas mėgavimasis pirties malonumais teigiamai veikia organizmą. Tačiau tam, kad nauda būtų didžiausia, būtina žinoti pagrindines pirtinimosi taisykles.
daugiau
Kai kuriems gausus prakaitavimas tampa našta: kaip su tuo kovoti?Alinant karščiams prakaituojame visi, tačiau kai kuriems tai tampa gyvenimo našta ištisus metus. Itin gausus prakaitavimas, vadinamas hiperhidroze, žmonėms sukelia diskomfortą ir trukdo savimi pasitikėti daugelyje kasdienių situacijų.
daugiau
Eteriniai aliejai, kurie turėtų būti kiekvienoje namų vaistinėlėjeMalonus kvapas, imuniteto stiprinimas ar net vabzdžių atbaidymas – eteriniai aliejai gali pagelbėti daugeliu atvejų, kai griebtumėtės medikamentų. Būtent todėl sveikatos specialistai rekomenduoja, kad keli pagrindiniai eteriniai aliejai būtų kiekvienoje namų vaistinėlėje.
daugiau
Pasivaikščiojimai be nuospaudų: kaip tinkamai pasirūpinti pėdomisKada jei ne vasarą geriausias laikas leistis į žygius pėsčiomis? Geras oras, gamta, judėjimas padeda atsipalaiduoti, pasikrauti geros energijos ir sustiprinti sveikatą. Tačiau netinkamai pasiruošus bet kokiam ilgesniam pasivaikščiojimui, visą malonumą gali apkartinti pėdas nusėjusios nuospaudos ir pūslės. Kad taip nenutiktų, BENU vaistininkė Inga Norkienė pataria tinkamai rūpintis pėdų ir kojų oda, o atsiradusius pritrynimus laiku užgydyti.
daugiau
Nuo Sosnovskio barščių iki paprasto pomidoro darže: prie ko odai geriau nesiliesti?Įpusėjus vasarai, o kartu ir daržo darbų sezonui, į vaistines plūsta vis daugiau alergijomis besiskundžiančių žmonių. Vidurvasarį, kai orai ypač šilti, bėrimą ar kūną nusėjusias pūsles dažnas painioja su per ilgo kaitinimosi saulėje padariniu, nors priežastis gali slypėti aplink augančiuose augaluose. Beje, lietingomis dienomis kai kurie jų tampa odai itin pavojingi.
daugiau
Trijų minučių meditacija: kaip išlikti savimi išprotėjusiame pasaulyjePragariškas tempas, panikos priepuoliai, nedarbas... Pasaulis, atrodo, darosi vis sudėtingesnis. Į klausimą, kaip nepasimesti, prancūzų psichologas ir psichiatras Christopheʼas André turi išbandytą patarimą – praktikuoti sąmoningumo meditaciją.
daugiau
Pavojai: kaip apie juos kalbėtis su savo paaugliu vaiku?Vasara – ne tik pramogų, bet ir vaikų traumų sezonas. Tėvai susiduria su problema: kaip apsaugoti rizikuoti linkusį paauglį, kuris nenori paklusti nei tėvams, nei apskritai jokioms taisyklėms ir tampa grėsme pats sau?
daugiau
Kokie yra Pasaulio Sveikatos organizacijos akcentuojami mitai apie savižudybesPasaulio sveikatos organizacija (PSO) 2013 m. 66-ojoje pasaulinėje sveikatos apsaugos asamblėjos sesijoje pirmą kartą istorijoje priėmė psichinės sveikatos veiksmų planą, kuriame didelį dėmesį skyrė suicidų (savižudybių) prevencijai kaip globaliniam imperatyvui. PSO iškėlė ambicingą tikslą ir numatė iki 2020 m. savižudybių skaičių sumažinti 10 proc.
daugiau
11 - 20 iš 1945 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos