vaistai.lt
Jūratė Norvaišienė: „Kodėl gaminamos cigaretės?“Jūratė Norvaišienė – gydytoja, Medicinos mokslų daktarė, docentė, Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, kartu su vyru Česlovu Norvaiša – nusipelnę Lietuvos treneriai. Veikli ir gerbiama moteris sutiko pasidalinti savo nuomone apie sveiką gyvenseną bei prisidėti prie projekto „Aš – už sveiką Lietuvą“.
daugiau
Amžinai jauna. Ar tai realu?Kai tau dvidešimt, atrodo, kad visada tokia ir būsi: jauna, graži, liekna. Deja... Nė nepajunti, kai vieną dieną plaukuose aptinki pirmąjį žilą plauką arba pastebi, kad oda jau nebe tokia stangri. Ir raukšlės paakiuose byloja visai ne jaunystės naudai... Kol kas mokslininkai amžinos jaunystės eliksyro dar neišrado. Vis dėlto grožio ekspertai sako, kad laikantis trijų svarbių taisyklių, įmanoma senatvę šiek tiek atitolinti ar bent jau senti gražiai ir oriai...
daugiau
Indėnų išminties pamokos: į ką verta įsiklausyti?Savo gyvenimą sudėtingu paverčiame mes patys. Esame priklausomi nuo stereotipų, kitų žmonių įtakos ir minčių, todėl viduje pritrūksta laisvės išsivaduoti iš užburto rato. Sakoma, kad gyvenimas mums pamėtėja tik pozityvius dalykus ir tik nuo mūsų sprendimo priklauso, kaip pasisuks situacija. Visiškai aišku tai, kad tiek geri, tiek blogi dalykai – tai pamokos, kurias privalome išmokti... Ką apie gyvenimą atskleidžia indėnų išmintis?
daugiau
Didžiausi nusilpusio imuniteto kaltininkaiGalime lažintis, kad dėl visų ligų kaltinate nusilpusį imunitetą, ar ne? Tačiau, kas tas imunitetas ir kodėl jis silpnėja, nė nepagalvojame. „Stiprinkite imunitetą ir būsite sveiki“, - teigia specialistai. Tačiau priežasčių, kodėl apsauginė organizmo reakcija slopsta ir nebesugebame atsispirti įvairiomis ligoms, yra ne viena ir ne dvi...
daugiau
Liekna talija be dietų? Įmanoma!Ko reikia? Sportuoti! Pradėkite nedideliais žingsneliais, kol įsibėgėsite taip, kad niekas jūsų nepavys: nei numesti gelbėjimosi ratai nuo liemens, nei pavydžios kolegės! Didžiausia bėda, kad moterys nori itin greito rezultato, tačiau kardinalus bandymas pakeisti ankstesnį gyvenimo būdą dažniausiai tik nuvilia. Nuolatinis pažadas: „Tikrai pradėsiu nuo pirmadienio, garbės žodis.“ Paskui – nuo naujo mėnesio pradžios, dar vėliau – prieš gimtadienį. Bet juk ir Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną! Svarbiausia – pradėti. Kai suprasite, kad ilgalaikis rezultatas pasiekiamas tik ilgalaikėmis pastangomis, greičiausiai taps aišku, kad viskas yra įmanoma!
daugiau
8 plokščio pilvuko paslaptysKaip išlaikyti dailią figūrą, kai, bėgant metams, lėtėja medžiagų apykaita ir kiekvienas kilogramas, regis, prilimpa „iš oro“? Bene daugiausiai dėmesio šiuo atveju sulaukia pilvukas – užtenka apsivilkti aptemptą suknelę ar palaidinę, ir išryškėja pūpsantis kauburėlis... Šiandien dalijamės puikiais patarimais, kurie padės pasiekti matomų rezultatų vos per aštuonias dienas – pamatysite, kad jausitės lengvesnė ir dailesnė. O jeigu nesustosite ir toliau tobulinsite kūno linijas, džiaugsitės puikia išvaizda.
daugiau
Triukai, padėsiantys suvalgyti mažiauPats veiksmingiausias triukas yra vienas – ant šaldytuvo pakabinta spyna. Tačiau nuo persivalgymo gali išgelbėti ir kiti lapės gudrumėliai.

Šviesa. Jei vakarieniaujate prie naktinės lempos ar žvakių, tikėtina, kad suvalgysite daugiau nei norėtumėte. Kodėl? Prietema atpalaiduoja, nuramina, ir jūs prarandate kontrolę. Kodėl įsimylėjėliai, rengdami romantiškas vakarienes, nepriauga svorio? Iš pradžių jie daugiau mylisi, sudegina visas kalorijas – štai tokia paslaptis!

daugiau
Raugintų kopūstų dieta - viena efektyviausių žiemąBe raugintų kopūstų sudėtinga įsivaizduoti žiemos valgiaraštį. Apskritai tuomet mažiau norisi šviežių daržovių, o traukia prie marinuotų ir raugintų. Taigi neleisime per žiemą papilnėti. Natūralu, kad organizmas saugo mus nuo šalčio ir užritina riebaliukų ant reikalingų, bet mums visai nepageidaujamų vietų. Rauginti kopūstai gali padėti sumažinti susikaupusių riebalų kiekį.
daugiau
Cholesterolio mažinimo būdai: 5 efektyvūs receptaiCholesterolis, kaip žinote, nėra tik pagyvenusių žmonių sveikatos problema. Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje grasina baisiausiomis ligomis, tačiau didžiausią rizika kelia širdies ir kraujagyslių sistemai. Nuo ko pradėti valyti savo organizmą? Cholesterolio klausimas tampa ypač svarbus, jeigu nesilaikote sveikos mitybos principų, mažai judate ir mėgstate pasilepinti saldumynais. Todėl pirmiausia venkite skanauti riebios mėsos, šokolado, kiaušinių, druskos. Ar žinojote, kad didelę (o svarbiausia – pozityvią) įtaką jūsų kraujagyslėms daro magnis, chromas, cinkas, kalis, augaliniai riebalai?
daugiau
Kokių maisto produktų vengti peršalus?Peršalimo metu gydomės šiltomis sriubomis, arbatomis, tačiau apie tai, ką vertėtų išmesti iš savo valgiaraščio, susimąstome retai. Taigi šiandien siūlome pasidomėti, kokie maisto produktai trukdo pasveikti!

Alkoholis
Jau savaime alkoholis nėra naudingas mūsų sveikatai, tad belieka tik įsivaizduoti, kokią žalą jis padaro mūsų organizmui, kai sergame. Visų pirma, sukelia dehidrataciją, antra, galvos skausmą, o ką jau kalbėti apie tai, kad vaistų ir alkoholio derinys yra apskritai nuodingas kokteilis…

daugiau
1981 - 1990 iš 2172 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  191 192 193 194 195 196 197 198 199 200  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos