vaistai.lt
Lietuvoje – nėra nei kalnų, o šiemet – ir sniego, tad kalnų slidinėjimo entuziastai žiemą aktyvias atostogas renkasi Italijoje, Prancūzijoje, Slovakijoje ar kitose kalnuotose šalyse. Tačiau gydytojai pastebi, kad pacientai dėl slidinėjant patirtų traumų gydymo įstaigų duris varsto jau nuo gruodžio pradžios iki pat kovo mėnesio. Tačiau žinant pagrindines taisykles tikrai galima džiaugtis žiemos malonumais, kad atostogos nesibaigtų su ramentais vietoje slidžių, įsitikinęs klinikos „Artroklinika“ direktorius, gydytojas ortopedas traumatologas Nerijus Linkus.Lietuvoje – nėra nei kalnų, o šiemet – ir sniego, tad kalnų slidinėjimo entuziastai žiemą aktyvias atostogas renkasi Italijoje, Prancūzijoje, Slovakijoje ar kitose kalnuotose šalyse. Tačiau gydytojai pastebi, kad pacientai dėl slidinėjant patirtų traumų gydymo įstaigų duris varsto jau nuo gruodžio pradžios iki pat kovo mėnesio. Tačiau žinant pagrindines taisykles tikrai galima džiaugtis žiemos malonumais, kad atostogos nesibaigtų su ramentais vietoje slidžių, įsitikinęs klinikos „Artroklinika“ direktorius, gydytojas ortopedas traumatologas Nerijus Linkus.
daugiau
Valgykite bananus – tai gerina ne tik sveikatą, bet ir nuotaikąMaistingumu pasižymintys bananai itin didelio populiarumo susilaukia ne tik dėl savo skonio, bet ir teikiamos naudos žmogaus sveikatai bei kitų ypatingų savybių. Tikriausiai mažai kam žinoma, kad lietuvių ypač pamėgtas vaisius gali turėti įtakos kūno svoriui, žmogaus nuotaikai ar net regėjimui.
daugiau
Moterų intymios higienos tendencijos: nuo savadarbių priemonių iki paketų, tamponų ir taureliųNuo nedrąsių klausimų iki siekio žinoti viską, nuo savadarbių priemonių, naudotų per menstruacijas, iki patogių paketų, tamponų ir taurelių – taip keitėsi požiūris į moterų higieną. Vis dėlto kalbėti apie tai daliai žmonių vis dar atrodo tabu.
daugiau
Kaip pamažu pakeisti įpročius ir pagerinti sveikatąGyventi sveikiau – bene dažniausias pažadas, kurį sau duodame ne tik pasitikdami naujus metus, bet ir laukdami bet kurios naujos metų savaitės. Tačiau įvairūs tyrimai rodo, kad tik maždaug kas dešimtas žmogus savo pažadus įgyvendina.
daugiau
Žoliautoja ir rašytoja Giedrė Bružienė: „Nereikia mums nieko daug“„Tinkamai pasirinkus sau arbatą, jos atsigėrus gali ir akys nušvisti, ir širdelė nustoti blaškytis, ir atmintis sustiprėti“, – sako žoliautoja ir rašytoja Giedrė Bružienė, ką tik išleidusi naują knygą – pasakojimus apie žoleles „Ir ateis ta diena“.
daugiau
Kalėdų belaukiant: iššūkiai skrandžiui – aguonpienis, silkė pataluose ir grybaiKad didžiausių metų švenčių džiugesio nepritemdytų prasta savijauta, šalies gyventojai griebiasi įvairiausių būdų, o sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį į netinkamus valgymo įpročius. Ką šiais metais ruošti Kūčių stalui, kaip pratinti pilvą, kad daugiau tilptų, o kartu ir kaip neapkrauti virškinamojo trakto bei išvengti sustojusio skrandžio pojūčio?
daugiau
Kalėdų proga artimiesiems dovanokite sveikatą!Artėjant gražiausioms metų šventėms – daugelis pradeda galvoti apie dovanas, kurios turi ne tik nustebinti artimuosius, tačiau ir būti estetiškos, funkcionalios. Kadangi vis daugiau žmonių skiria dėmesio praktiškumui – geriausia dovana yra sveikata. O kaip atrodo jos realizacija?
daugiau
Kaip vaišintis, kad šventės nesibaigtų rimtais virškinimo sutrikimais?Per Kūčias mūsų laukia gausiai nukrautas stalas, kiekviena šeimininkė siūlo paragauti jos paruošto ypatingo patiekalo. Apie tai, kaip tinkamai mėgautis šventinėmis vaišėmis, kad vėliau netektų kęsti skaudžių persivalgymo pasekmių, pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja gastroenterologė Agnė Šiatkienė.
daugiau
Žiemą į pagalbą ateis mūsų draugai spygliuočiai„Jei netyčia nespėjote prisirinkti vaistažolių vasaros metu, ne bėda – viskas gamtoje apgalvota, - į pagalbą žiemos metu ateina mūsų draugai spygliuočiai. Kai varva nosis, jautiesi peršalęs ar nuvargęs, pasižiūrėk pro langą ir pamatysi, kad spygliuočiai (pušis, eglė, kadagys) tau tiesia pagalbos ranką“, - knygoje „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ rašo žolininkas-farmacininkas Marius Lasinskas. Tiesa, knyga skirta ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams bei seneliams. Jūsų dėmesiui – ištrauka iš knygos.
daugiau
3 idėjos, kaip pagaminti dovaną iš turtus ir sėkmę pranašaujančių riešutųNuo seniausių laikų žiemos šventės suburdavo artimuosius, o pagrindiniu akcentu, žinoma, tapdavo dėmesys vieni kitiems ir dovanos, kurioms ypatingą aurą suteikdavo pagamintų rankdarbių ar skanėstų simbolika. Vienu pagrindinių simbolių, norint palinkėti turtų, sėkmės ir džiaugsmo, būdavo riešutai. Kaip ir kokias dovanas paruošti su jais?
daugiau
21 - 30 iš 2030 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos